WYNIKI ZAWODÓW

Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa
Suchy Las, 19.6.2016


Listy zawodników:
-48kg -52kg -57kg -63kg -70kg -78kg +78kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg -100kg +100kg
Listy walk (HTML):
-48kg -52kg -57kg -63kg -70kg -78kg +78kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg -100kg +100kg
Listy walk (PDF):
-48kg -52kg -57kg -63kg -70kg -78kg +78kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg -100kg +100kg

kobiety, waga: -48kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Konieczny Ewa GKS Czarni Bytom
2. Stankiewicz Joanna AZS AWF Warszawa
3. Majcher Danuta TS Wisła Kraków
3. Wiszniewska Katarzyna UKS "6" Piła
5. Rasińska Maja Gwardia Bielsko-Biała
5. Siwek Julianna UKS Grot Krakòw Kraków
7. Apraksin Martyna Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok
7. Krawczyk Weronika Klub Judo AZS Opole

kobiety, waga: -52kg - 3 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Smorzewska Dorota UKS Judo Sensei Płock Płock
2. Giec Magdalena KS Budowlani Sosnowiec
3. Kaleta Aleksandra UKS Judo Wolbrom

kobiety, waga: -57kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Chróścielewska Monika KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Pepera Beata UKS Judo Wolbrom
3. Mróz Dominika Klub Judo DRAKO Warszawa
3. Zbrzyzna Magdalena KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Cholewińska Anna UKS Conrad Gdańsk
5. Pawłowska Klaudia KS Budowlani Sosnowiec
7. Karkoszka Monika KS AZS AWFiS Gdańsk

kobiety, waga: -63kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wykupil Marta GKS Czarni Bytom
2. Lniany Sonia GKS Czarni Bytom
3. Błach Dominika TS Gwardia Opole
3. Zacheja Agata WKS Gwardia Warszawa
5. Kowalczyk Magdalena KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Książek Anna KS AZS AWF Wrocław
7. Karpała Justyna KS AZS AWF Wrocław
7. Tomczak Wiktoria MKS Olimpijczyk Włocławek

kobiety, waga: -70kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Białas Barbara GKS Czarni Bytom
2. Hanelt Kasandra AZS-UKW Bydgoszcz
3. LICKUN Sandra AZS UW Warszawa
3. Miller Karolina KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Lorenc Patrycja Klub Judo DRAKO Warszawa
5. Śliwa Justyna UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
7. Grygiel Aleksandra AZS-WSPiA Poznań
7. Lewandowska Alicja Klub Środowiskowy AZS Gliwice

kobiety, waga: -78kg - 3 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pacut Beata GKS Czarni Bytom
2. Przyczyna Paulina KS AZS AWF Wrocław
3. Sitko Justyna KS Budowlani Sosnowiec

kobiety, waga: +78kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Tymann Daria GKS Czarni Bytom
2. Rózga Marta KS "Gwardia" Łódź
3. Formela Anita UKS Conrad Gdańsk
4. Jaworska Joanna KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Madajewska Katarzyna KS AZS AWFiS Gdańsk

mężczyźni, waga: -60kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Garbacik Bartłomiej AZS AWF Katowice
2. DĄBROWSKI Franciszek AZS UW Warszawa
3. Szypowicz Wiktor SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Zanko Roman Ukraina .
5. Grzywacz Dominik KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
5. WAWRZKIEWICZ MAREK Gwardia Wrocław
7. Chelminiak Dariusz Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek

mężczyźni, waga: -66kg - 19 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wawrzyczek Patryk AZS AWF Katowice
2. Zacheja Maciej WKS Gwardia Warszawa
3. Jasiński Szymon UKS Galeon Gdynia
3. ZIĘĆ Jakub AZS UW Warszawa
5. KOT Bartłomiej AZS UW Warszawa
5. Wieczorek Grzegorz GKS Czarni Bytom
7. Kastner Patryk Gwardia Wrocław
7. MAKAREWICZ ARKADIUSZ Gwardia Wrocław

mężczyźni, waga: -73kg - 36 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bartusik Michał UKJ Millenium Rzeszów
2. Garbacz Mateusz UMKS Żak Kielce
3. Szetekauri Gaga AZS AWF Warszawa
3. Tchórzewski Cezary SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Stolarek Jan Klub Judo AZS Opole
5. Wawrzyczek Paweł AZS AWF Katowice
7. CZERNIAWSKI Tomasz AZS UW Warszawa
7. Drzymał Paweł GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: -81kg - 25 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. STĘPIEŃ Damian AZS UW Warszawa
2. Kubieniec Jakub AZS AWF Katowice
3. Koszczyński Radosław AZS AWF Warszawa
3. Mielcarek Błażej KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Punda Wojciech Wrocławskie Stowarzyszenie Sportowe "Winner" Wrocław
5. Wrona Aleksander TS Wisła Kraków
7. Słowak Bartłomiej UMKS Żak Kielce
7. Żamojda Norbert WKS Gwardia Warszawa

mężczyźni, waga: -90kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ciechomski Patryk AZS AWF Katowice
2. Szczepaniak Tomasz Klub Judo AZS Opole
3. Szyszkowski Arkadiusz Klub Środowiskowy AZS Gliwice
3. Tworzydło Maciej Klub Judo AZS Opole
5. Dzierżanowski Igor UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
5. Kłoczko Grzegorz GKS Czarni Bytom
7. CEPUCH MICHAŁ Gwardia Wrocław
7. Panek Jakub PKS "OLIMPIA" Poznań

mężczyźni, waga: -100kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Broniec Patryk AZS AWF Warszawa
2. Niedziela Kamil Klub Środowiskowy AZS Gliwice
3. Lysenko Oleksii AZS AWF Warszawa
3. Szczurowski Kacper Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. Krueger Mariusz WKS Gwardia Warszawa
5. LAKHIN Lev AZS AWF Warszawa
7. Lesiak Damian MMKS Wojownik Skierniewice
7. Moskal Daniel UKS Kodokan Toruń

mężczyźni, waga: +100kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Grabowski Kamil GKS Czarni Bytom
2. Tałach Tomasz SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Ihnatok Dzianis UKJ Ryś Warszawa
3. Nasiadko Damian SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Gugała Maciej WKS "Flota" Gdynia
5. LAREM Kacper Judo Legia Warszawa Warszawa
7. Riss Rafał KS Budowlani Sosnowiec
7. Szuta Przemysław UKS Galeon Gdynia

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1AZS AWF Katowice310
2AZS UW Warszawa111
3AZS AWF Warszawa103
4GKS Czarni Bytom100
5UKJ Millenium Rzeszów100
6SGKS Wybrzeże Gdańsk013
7Klub Środowiskowy AZS Gliwice012
8Klub Judo AZS Opole011
9UMKS Żak Kielce010
10WKS Gwardia Warszawa010
11KS AZS AWFiS Gdańsk001
12UKJ Ryś Warszawa001
13Ukraina .001
14UKS Galeon Gdynia001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom510
2KS AZS AWFiS Gdańsk102
3UKS Judo Sensei Płock Płock100
4KS Budowlani Sosnowiec011
5UKS Judo Wolbrom011
6AZS AWF Warszawa010
7AZS-UKW Bydgoszcz010
8KS "Gwardia" Łódź010
9KS AZS AWF Wrocław010
10AZS UW Warszawa001
11Klub Judo DRAKO Warszawa001
12TS Gwardia Opole001
13TS Wisła Kraków001
14UKS "6" Piła001
15UKS Conrad Gdańsk001
16WKS Gwardia Warszawa001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom610
2AZS AWF Katowice310
3AZS AWF Warszawa113
4AZS UW Warszawa112
5KS AZS AWFiS Gdańsk103
6UKJ Millenium Rzeszów100
7UKS Judo Sensei Płock Płock100
8SGKS Wybrzeże Gdańsk013
9Klub Środowiskowy AZS Gliwice012
10Klub Judo AZS Opole011
11KS Budowlani Sosnowiec011
12UKS Judo Wolbrom011
13WKS Gwardia Warszawa011
14AZS-UKW Bydgoszcz010
15KS "Gwardia" Łódź010
16KS AZS AWF Wrocław010
17UMKS Żak Kielce010
18Klub Judo DRAKO Warszawa001
19TS Gwardia Opole001
20TS Wisła Kraków001
21UKJ Ryś Warszawa001
22Ukraina .001
23UKS "6" Piła001
24UKS Conrad Gdańsk001
25UKS Galeon Gdynia001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1AZS AWF Katowice37.5
2AZS AWF Warszawa29.0
3AZS UW Warszawa26.5
4SGKS Wybrzeże Gdańsk23.5
5Klub Środowiskowy AZS Gliwice18.0
6GKS Czarni Bytom17.5
7Klub Judo AZS Opole16.0
8WKS Gwardia Warszawa12.0
9UKJ Millenium Rzeszów9.0
10UMKS Żak Kielce8.5
11Gwardia Wrocław8.0
12UKS Galeon Gdynia7.0
13KS AZS AWFiS Gdańsk5.5
14UKJ Ryś Warszawa5.5
15Ukraina .5.5
16Judo Legia Warszawa Warszawa3.5
17KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój3.5
18TS Wisła Kraków3.5
19UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa3.5
20WKS "Flota" Gdynia3.5
21Wrocławskie Stowarzyszenie Sportowe "Winner" Wrocław3.5
22KS Budowlani Sosnowiec1.5
23MMKS Wojownik Skierniewice1.5
24PKS "OLIMPIA" Poznań1.5
25UKS Kodokan Toruń1.5
26Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom44.0
2KS AZS AWFiS Gdańsk28.0
3Klub Judo DRAKO Warszawa9.0
4UKS Judo Wolbrom8.0
5AZS AWF Warszawa7.0
6AZS-UKW Bydgoszcz7.0
7KS AZS AWF Wrocław7.0
8KS Budowlani Sosnowiec6.5
9UKS Conrad Gdańsk6.5
10AZS UW Warszawa5.5
11TS Gwardia Opole5.5
12TS Wisła Kraków5.5
13UKS "6" Piła5.5
14WKS Gwardia Warszawa5.5
15KS "Gwardia" Łódź4.0
16UKS Judo Sensei Płock Płock4.0
17Gwardia Bielsko-Biała3.5
18UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa3.5
19UKS Grot Krakòw Kraków3.5
20AZS-WSPiA Poznań1.5
21Klub Judo AZS Opole1.5
22Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok1.5
23Klub Środowiskowy AZS Gliwice1.5
24MKS Olimpijczyk Włocławek1.5