WYNIKI ZAWODÓW

Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów
Warszawa, 05-06.10.2018


Listy zawodników:
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (HTML):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (PDF):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg

kobiety, waga: 48kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Konieczny Ewa GKS Czarni Bytom
2. Wiszniewska Katarzyna UKS "6" Piła
3. Majcher Danuta TS Wisła Kraków
3. Szlachta Paulina UKS Judo Wolbrom
5. Apraksin Martyna Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok
5. Olejnik Anna UKS Gimnazjon Suchy Las
7. Wróblewska Klaudia KS Start Radom

kobiety, waga: 52kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Perenc Agata Polonia Rybnik
2. Kaleta Aleksandra UKS Judo Wolbrom
3. Cieślik Klaudia UKS Judo Wolbrom
3. PIEŃKOWSKA Karolina AZS UW Warszawa
5. Janeczko Aleksandra UKJ ARCUS Warszawa
5. Siwek Julianna UKS Grot Krakòw Kraków
7. Jankowiak Dominika MKS Juvenia Wrocław
7. Karkoszka Monika KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój

kobiety, waga: 57kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Podolak Arleta WKS Gwardia Warszawa
2. Borowska Anna KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik
3. Dąbrowska Anna MKS Juvenia Wrocław
3. Kowalczyk Julia Polonia Rybnik
5. RERUTKO Żaneta AZS UW Warszawa
5. Skupień Patrycja KS "Gwardia" Łódź
7. Gęsikowska Marta TS Gwardia Opole
7. Tąta Jagoda KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój

kobiety, waga: 63kg - 19 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Tałach-Gast Karolina SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Ozdoba-Błach Agata KS AZS AWF Wrocław
3. Butlewska Aleksandra SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Szymańska Angelika MKS Olimpijczyk Włocławek
5. Błach Dominika TS Gwardia Opole
5. Kropska Natalia GKS Czarni Bytom
7. Szafran Agata Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
7. Zacheja Agata WKS Gwardia Warszawa

kobiety, waga: 70kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pogorzelec Daria SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Hofman Urszula KS AZS AWF Wrocław
3. Bączek Maria WKS Gwardia Warszawa
3. LICKUN Sandra AZS UW Warszawa
5. Jaśkiewicz Julia SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Miller Karolina KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Marciniak Wiktoria GKS Czarni Bytom
7. Tomczak Wiktoria MKS Olimpijczyk Włocławek

kobiety, waga: 78kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kułaga Paula TDK Trzcianka
2. Śliwa Justyna UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
3. Gaj Aleksandra GKS Czarni Bytom
3. Tymann Daria GKS Czarni Bytom
5. Dyba Anna KS AZS AWF Wrocław
5. Przyczyna Paulina KS AZS AWF Wrocław
7. Wichan Beata KS "Gwardia" Łódź

kobiety, waga: +78kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pacut Beata GKS Czarni Bytom
2. Załęczna Anna TKS "Judo" Toruń
3. Dziopa Paulina GKS Czarni Bytom
3. Świątkiewicz Julia UKJ "Lemur" Warszawa
5. Kwiatkowska Patrycja Akademia Judo KS Warszawa
5. Madajewska Katarzyna KS AZS AWFiS Gdańsk

mężczyźni, waga: 60kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Garbacik Bartłomiej AZS AWF Katowice
2. Dyba Michał KS AZS AWF Wrocław
3. Biedrzycki Jakub UKS Conrad Gdańsk
3. Łoziak Patryk GKS Czarni Bytom
5. Grzywacz Dominik AZS AWF Katowice
5. Rogoża Sebastian UKS "Judo Team Modliborzyce" Modliborzyce
7. DĄBROWSKI Franciszek AZS UW Warszawa
7. KOT Bartłomiej AZS UW Warszawa

mężczyźni, waga: 66kg - 23 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wawrzyczek Patryk Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała
2. Golus Łukasz GKS Czarni Bytom
3. Kaczor Kacper GKS Czarni Bytom
3. Kiełbasiński Łukasz UKJ Ryś Warszawa
5. Jasiński Szymon UKS Galeon Gdynia
5. MAKAREWICZ ARKADIUSZ Gwardia Wrocław
7. Kastner Patryk Gwardia Wrocław
7. Litwin Przemysław KS AZS AWF Wrocław

mężczyźni, waga: 73kg - 31 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. CZERNIAWSKI Tomasz AZS UW Warszawa
2. Garbacz Mateusz UMKS Żak Kielce
3. TERLECKI RAFAŁ KS "Gwardia" Białystok Białystok
3. Zacheja Maciej WKS Gwardia Warszawa
5. Mrówczyński Wiktor AZS AWF Katowice
5. Stodolski Adam UKS Leśnik Kaczory
7. DĄBROWSKI Stanisław AZS UW Warszawa
7. Kumidor Wiktor SGKS Wybrzeże Gdańsk

mężczyźni, waga: 81kg - 34 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. STĘPIEŃ Damian AZS UW Warszawa
2. Szwarnowiecki Damian Gwardia Wrocław
3. Dziarmaga Arkadiusz KS Błękitni Tarnów
3. Tchórzewski Cezary AZS AWF Katowice
5. Banaszek Dominik UKJ 225 Warszawa
5. Wesełowski Kyrylo AZS AWF Warszawa
7. Kowalski Maciej KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
7. Krogulski Maciej UKJ 225 Warszawa

mężczyźni, waga: 90kg - 22 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kozłowski Rafał KS AZS AWF Wrocław
2. Kuczera Piotr KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik
3. Partyka Marcin Klub Środowiskowy AZS Gliwice
3. Szczepaniak Tomasz Klub Judo AZS Opole
5. Kurzej Karol Gwardia Wrocław
5. PUNDA Wojciech KS AZS AWF Wrocław
7. Głowacki Michał Klub Środowiskowy AZS Gliwice
7. Szyszkowski Arkadiusz Klub Środowiskowy AZS Gliwice

mężczyźni, waga: 100kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wójcik Jakub WKS Śląsk Wrocław
2. Dzierżanowski Igor UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
3. Lysenko Oleksii AZS AWF Warszawa
3. Szczurowski Kacper Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. Marek Leszek WKS "Flota" Gdynia
5. Moskal Daniel KS AZS AWF Wrocław
7. PĘKALA MIŁOSZ Gwardia Wrocław
7. Resztak Mateusz AZS Uniwersytet Łódzki Łódź

mężczyźni, waga: +100kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Sarnacki Maciej TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
2. Grabowski Kamil GKS Czarni Bytom
3. Domański Tomasz KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Tałach Tomasz SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Nasiadko Damian SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Szuta Przemysław KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Broniec Patryk UKJ 225 Warszawa
7. Sawiniec Bartosz TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1AZS UW Warszawa200
2KS AZS AWF Wrocław110
3AZS AWF Katowice101
4Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała100
5TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn100
6WKS Śląsk Wrocław100
7GKS Czarni Bytom022
8Gwardia Wrocław010
9KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik010
10UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa010
11UMKS Żak Kielce010
12Klub Środowiskowy AZS Gliwice002
13AZS AWF Warszawa001
14Klub Judo AZS Opole001
15KS "Gwardia" Białystok Białystok001
16KS AZS AWFiS Gdańsk001
17KS Błękitni Tarnów001
18SGKS Wybrzeże Gdańsk001
19UKJ Ryś Warszawa001
20UKS Conrad Gdańsk001
21WKS Gwardia Warszawa001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom203
2SGKS Wybrzeże Gdańsk201
3Polonia Rybnik101
4WKS Gwardia Warszawa101
5TDK Trzcianka100
6KS AZS AWF Wrocław020
7UKS Judo Wolbrom012
8KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik010
9TKS "Judo" Toruń010
10UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa010
11UKS "6" Piła010
12AZS UW Warszawa002
13MKS Juvenia Wrocław001
14MKS Olimpijczyk Włocławek001
15TS Wisła Kraków001
16UKJ "Lemur" Warszawa001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom225
2AZS UW Warszawa202
3SGKS Wybrzeże Gdańsk202
4KS AZS AWF Wrocław130
5WKS Gwardia Warszawa102
6AZS AWF Katowice101
7Polonia Rybnik101
8Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała100
9TDK Trzcianka100
10TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn100
11WKS Śląsk Wrocław100
12KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik020
13UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa020
14UKS Judo Wolbrom012
15Gwardia Wrocław010
16TKS "Judo" Toruń010
17UKS "6" Piła010
18UMKS Żak Kielce010
19Klub Środowiskowy AZS Gliwice002
20AZS AWF Warszawa001
21Klub Judo AZS Opole001
22KS "Gwardia" Białystok Białystok001
23KS AZS AWFiS Gdańsk001
24KS Błękitni Tarnów001
25MKS Juvenia Wrocław001
26MKS Olimpijczyk Włocławek001
27TS Wisła Kraków001
28UKJ "Lemur" Warszawa001
29UKJ Ryś Warszawa001
30UKS Conrad Gdańsk001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom25.0
2KS AZS AWF Wrocław24.5
3AZS UW Warszawa22.5
4AZS AWF Katowice21.5
5Gwardia Wrocław17.0
6Klub Środowiskowy AZS Gliwice14.0
7SGKS Wybrzeże Gdańsk10.5
8TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn10.5
9AZS AWF Warszawa9.0
10KS AZS AWFiS Gdańsk9.0
11Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała9.0
12WKS Śląsk Wrocław9.0
13KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik7.0
14UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa7.0
15UMKS Żak Kielce7.0
16UKJ 225 Warszawa6.5
17Klub Judo AZS Opole5.5
18KS "Gwardia" Białystok Białystok5.5
19KS Błękitni Tarnów5.5
20UKJ Ryś Warszawa5.5
21UKS Conrad Gdańsk5.5
22WKS Gwardia Warszawa5.5
23UKS "Judo Team Modliborzyce" Modliborzyce3.5
24UKS Galeon Gdynia3.5
25UKS Leśnik Kaczory3.5
26WKS "Flota" Gdynia3.5
27AZS Uniwersytet Łódzki Łódź1.5
28KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom39.5
2SGKS Wybrzeże Gdańsk27.0
3KS AZS AWF Wrocław21.0
4UKS Judo Wolbrom18.0
5WKS Gwardia Warszawa16.0
6AZS UW Warszawa14.5
7Polonia Rybnik14.5
8TDK Trzcianka9.0
9KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik7.0
10KS AZS AWFiS Gdańsk7.0
11MKS Juvenia Wrocław7.0
12MKS Olimpijczyk Włocławek7.0
13TKS "Judo" Toruń7.0
14UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa7.0
15UKS "6" Piła7.0
16TS Wisła Kraków5.5
17UKJ "Lemur" Warszawa5.5
18KS "Gwardia" Łódź5.0
19TS Gwardia Opole5.0
20Akademia Judo KS Warszawa3.5
21Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok3.5
22UKJ ARCUS Warszawa3.5
23UKS Gimnazjon Suchy Las3.5
24UKS Grot Krakòw Kraków3.5
25KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój3.0
26Klub Sportowy Akademia Judo Poznań1.5
27KS Start Radom1.5