WYNIKI ZAWODÓW
Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych
Oleśnica, 23.11.2019
kobiety, waga: -48kg - 8 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Woźniak Zuzanna |
UKJ Yuko Józefów Józefów |
2. |
Onysk Oliwia |
KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój |
3. |
Nosek Oliwia |
JUDO TORA Wierzchosławice |
3. |
Wybańska Aleksandra |
KS Budowlani Sosnowiec |
5. |
Goldi Lisa |
Liechtenstein |
5. |
Lee Anne |
RTC Ontario CAN |
7. |
Krzykawska Sonia |
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice |
kobiety, waga: -52kg - 9 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Horakova Veronika |
Judo Klub Olomouc Czechy |
2. |
WENZEL Aleksandra |
AZS UW Warszawa |
3. |
Należyta Paulina |
IKIZAMA Judo Klub Warszawa |
3. |
Syska Agata |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
5. |
Gołojuch Katarzyna |
TS Judo Gryf Słupsk |
5. |
Skarbek Emilia |
PTS Gwardia Bydgoszcz |
7. |
Król Natalia |
"KS CIESZYN" Cieszyn |
7. |
LIASHUK Daryna |
SK Continium Łuck UKR |
kobiety, waga: -57kg - 20 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Cicatkova Krystyna |
Judo Klub Olomouc Czechy |
2. |
ŁUKASZEWICZ Natalia |
AZS UW Warszawa |
3. |
Kutyła Oliwia |
KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój |
3. |
Mika Karolina |
Polonia Rybnik |
5. |
Abd Elrehim Nouran |
RTC Ontario CAN |
5. |
Wrocławek Marcelina |
KS Budowlani Sosnowiec |
7. |
Jagiełło Emilia |
JUDO TORA Wierzchosławice |
7. |
Kulik Martyna |
UKS Tomita Elbląg |
kobiety, waga: -63kg - 11 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Bednarz Anna |
UKS 15 Krosno |
2. |
JĘCZ Wiktoria |
AZS UW Warszawa |
3. |
Brzyńska Martyna |
UKS Smecz Pobiedziska |
3. |
Wołoszyn Monika |
UKS Tomita Elbląg |
5. |
Maruszak Dominika |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
5. |
SIKORSKA DOMINIKA |
MKS Juvenia Wrocław |
7. |
Konopka Aleksandra |
KS AZS AWF Katowice |
7. |
KNITER KINGA |
MKS Juvenia Wrocław |
kobiety, waga: -70kg - 9 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Wyss Lea |
Liechtenstein |
2. |
Hollenstein Mareen |
Liechtenstein |
3. |
Muszyńska Paulina |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
3. |
Pustejovska Lucie |
Judo Klub Olomouc Czechy |
5. |
BANASZEK Zuzanna |
AZS UW Warszawa |
5. |
Torchinava Tamara |
KS Judo Tigers Wrocław |
7. |
Ciesielska Nina |
UKS SPARTA SŁAWA Sława |
7. |
Perajska Konstancja |
UKS Narew Łapy |
kobiety, waga: +70kg - 4 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Gonsior Emilia |
Klub Judo AZS Opole |
2. |
Mikołajczak Zuzanna |
Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin |
3. |
Mikołajczyk Katarzyna |
TS Judo Gryf Słupsk |
4. |
Rosińska Julia |
UKS 10 Bydgoszcz |
mężczyźni, waga: -50kg - 6 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Nowok Oliwier |
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice |
2. |
Fantozzi Manuele |
RTC Ontario CAN |
3. |
Abdullaev Abdusamad |
Polizei SV Berlin GER |
3. |
Durski Michał |
AZS Organizacja Środowiskowa Poznań |
5. |
BARTNIKIEWICZ KAMIL |
MKS Juvenia Wrocław |
5. |
Kowalski Timothy |
RTC Ontario CAN |
mężczyźni, waga: -55kg - 13 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Małolepszy Jakub |
UKS Halinów Team Halinów |
2. |
Kalinchyk Yurii |
MUKS KOKORO Łódź |
3. |
Leontiev Vladyslav |
KS "Gwardia" Łódź |
3. |
Prokopiuk Mateusz |
Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok |
5. |
Szopa Mikołaj |
KS Judo Tigers Wrocław |
5. |
Tsatsalashvili Lasha |
RTC Ontario CAN |
7. |
Małolepszy Adam |
UKS Halinów Team Halinów |
7. |
Walkiewicz Aleksander |
JUDO TORA Wierzchosławice |
mężczyźni, waga: -60kg - 35 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Kleinos Anton |
Ukraina . |
2. |
Pec Jakub |
UKJ Yuko Józefów Józefów |
3. |
Bieliński Filip |
Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin |
3. |
Petryka Igor |
KS AZS AWF Katowice |
5. |
Babirecki Grzegorz |
Klub Judo Samuraj Koszalin |
5. |
Tarasenko Yevhen |
KS "Gwardia" Łódź |
7. |
Mohilnyi Dawid |
Ukraina . |
7. |
Szołtysik Łukasz |
UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry |
mężczyźni, waga: -66kg - 36 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Koziołek Wojciech |
UKS Dwójka Rydułtowy |
2. |
Pavlovskij Maksim |
K.S."Akademia Judo-Łódź" Łódź |
3. |
Błasik Wiktor |
UKS Judo Wolbrom |
3. |
Popal Adrian |
UKS Judo Panda Warszawa |
5. |
Jesiotr Michał |
UKJ Yuko Józefów Józefów |
5. |
Shimabukuro Adrian |
RTC Ontario CAN |
7. |
DRYGAŁA Wojciech |
UKS "6" Piła |
7. |
Matyja Maciej |
KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój |
mężczyźni, waga: -73kg - 24 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Szulik Dawid |
Polonia Rybnik |
2. |
Zawidzki Jan |
UKJ Ryś Warszawa |
3. |
Wąsikowski Michał |
HATO JUDO Warszawa |
3. |
Włoka Marcin |
KS AZS AWF Katowice |
5. |
Majewski Adam |
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa |
5. |
Małecki Adam |
Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin |
7. |
Kasiński Adrian |
MUKS KOKORO Łódź |
7. |
Rybarczyk Michał |
Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa |
mężczyźni, waga: -81kg - 15 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Terekhov Ivan |
KS "Gwardia" Łódź |
2. |
Zawistowski Franek |
UKJ Yuko Józefów Józefów |
3. |
Kielesiński Jakub |
HATO JUDO Warszawa |
3. |
Pasieczyński Hubert |
Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa |
5. |
Grzegorczyk Patryk |
MKS Juvenia Wrocław |
5. |
Mika Wiktor |
KS Judo Tigers Wrocław |
7. |
Jakubowski Mikołaj |
UKS Galeon Gdynia |
7. |
Sojak Łukasz |
KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój |
mężczyźni, waga: -90kg - 6 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Pardo Marcin |
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice |
2. |
Bogdaniuk Jakub |
UKS Halinów Team Halinów |
3. |
Abd Elrehim Amr |
RTC Ontario CAN |
3. |
Gorzelak Jan |
KS Judo Tigers Wrocław |
5. |
Jakubowski Oskar |
UKS Galeon Gdynia |
mężczyźni, waga: +90kg - 12 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Sordyl Jakub |
UKS Galeon Gdynia |
2. |
Jankowski Wiktor |
KS Start Radom |
3. |
Kłos Miłosz |
UKS "6" Piła |
3. |
SMAGA Jakub |
MKS Pałac Młodzieży Katowice |
5. |
Łastowski Szymon |
Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin |
5. |
SZULC Wojciech |
Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin |
7. |
Bernatowicz Maciej |
KS Judo Tigers Wrocław |
7. |
Kostrzewa Remigiusz |
UKS SPARTA SŁAWA Sława |
Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp
|
Klub |
Złote |
Srebrne |
Brazowe |
1 | Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice | 2 | 0 | 0 |
2 | UKS Halinów Team Halinów | 1 | 1 | 0 |
3 | KS "Gwardia" Łódź | 1 | 0 | 1 |
4 | Polonia Rybnik | 1 | 0 | 0 |
5 | Ukraina . | 1 | 0 | 0 |
6 | UKS Dwójka Rydułtowy | 1 | 0 | 0 |
7 | UKS Galeon Gdynia | 1 | 0 | 0 |
8 | UKJ Yuko Józefów Józefów | 0 | 2 | 0 |
9 | RTC Ontario CAN | 0 | 1 | 1 |
10 | K.S."Akademia Judo-Łódź" Łódź | 0 | 1 | 0 |
11 | KS Start Radom | 0 | 1 | 0 |
12 | MUKS KOKORO Łódź | 0 | 1 | 0 |
13 | UKJ Ryś Warszawa | 0 | 1 | 0 |
14 | HATO JUDO Warszawa | 0 | 0 | 2 |
15 | KS AZS AWF Katowice | 0 | 0 | 2 |
16 | AZS Organizacja Środowiskowa Poznań | 0 | 0 | 1 |
17 | Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok | 0 | 0 | 1 |
18 | Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin | 0 | 0 | 1 |
19 | KS Judo Tigers Wrocław | 0 | 0 | 1 |
20 | MKS Pałac Młodzieży Katowice | 0 | 0 | 1 |
21 | Polizei SV Berlin GER | 0 | 0 | 1 |
22 | Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa | 0 | 0 | 1 |
23 | UKS "6" Piła | 0 | 0 | 1 |
24 | UKS Judo Wolbrom | 0 | 0 | 1 |
25 | UKS Judo Panda Warszawa | 0 | 0 | 1 |
Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp
|
Klub |
Złote |
Srebrne |
Brazowe |
1 | Judo Klub Olomouc Czechy | 2 | 0 | 1 |
2 | Liechtenstein | 1 | 1 | 0 |
3 | Klub Judo AZS Opole | 1 | 0 | 0 |
4 | UKJ Yuko Józefów Józefów | 1 | 0 | 0 |
5 | UKS 15 Krosno | 1 | 0 | 0 |
6 | AZS UW Warszawa | 0 | 3 | 0 |
7 | KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój | 0 | 1 | 1 |
8 | Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin | 0 | 1 | 0 |
9 | IKIZAMA Judo Klub Warszawa | 0 | 0 | 1 |
10 | JUDO TORA Wierzchosławice | 0 | 0 | 1 |
11 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 0 | 0 | 1 |
12 | KS Budowlani Sosnowiec | 0 | 0 | 1 |
13 | Polonia Rybnik | 0 | 0 | 1 |
14 | SGKS Wybrzeże Gdańsk | 0 | 0 | 1 |
15 | TS Judo Gryf Słupsk | 0 | 0 | 1 |
16 | UKS Smecz Pobiedziska | 0 | 0 | 1 |
17 | UKS Tomita Elbląg | 0 | 0 | 1 |
Klasyfikacja medalowa - razem
Lp
|
Klub |
Złote |
Srebrne |
Brazowe |
1 | Judo Klub Olomouc Czechy | 2 | 0 | 1 |
2 | Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice | 2 | 0 | 0 |
3 | UKJ Yuko Józefów Józefów | 1 | 2 | 0 |
4 | Liechtenstein | 1 | 1 | 0 |
5 | UKS Halinów Team Halinów | 1 | 1 | 0 |
6 | KS "Gwardia" Łódź | 1 | 0 | 1 |
7 | Polonia Rybnik | 1 | 0 | 1 |
8 | Klub Judo AZS Opole | 1 | 0 | 0 |
9 | Ukraina . | 1 | 0 | 0 |
10 | UKS 15 Krosno | 1 | 0 | 0 |
11 | UKS Dwójka Rydułtowy | 1 | 0 | 0 |
12 | UKS Galeon Gdynia | 1 | 0 | 0 |
13 | AZS UW Warszawa | 0 | 3 | 0 |
14 | KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój | 0 | 1 | 1 |
15 | Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin | 0 | 1 | 1 |
16 | RTC Ontario CAN | 0 | 1 | 1 |
17 | K.S."Akademia Judo-Łódź" Łódź | 0 | 1 | 0 |
18 | KS Start Radom | 0 | 1 | 0 |
19 | MUKS KOKORO Łódź | 0 | 1 | 0 |
20 | UKJ Ryś Warszawa | 0 | 1 | 0 |
21 | HATO JUDO Warszawa | 0 | 0 | 2 |
22 | KS AZS AWF Katowice | 0 | 0 | 2 |
23 | AZS Organizacja Środowiskowa Poznań | 0 | 0 | 1 |
24 | IKIZAMA Judo Klub Warszawa | 0 | 0 | 1 |
25 | JUDO TORA Wierzchosławice | 0 | 0 | 1 |
26 | Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok | 0 | 0 | 1 |
27 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 0 | 0 | 1 |
28 | KS Budowlani Sosnowiec | 0 | 0 | 1 |
29 | KS Judo Tigers Wrocław | 0 | 0 | 1 |
30 | MKS Pałac Młodzieży Katowice | 0 | 0 | 1 |
31 | Polizei SV Berlin GER | 0 | 0 | 1 |
32 | SGKS Wybrzeże Gdańsk | 0 | 0 | 1 |
33 | TS Judo Gryf Słupsk | 0 | 0 | 1 |
34 | Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa | 0 | 0 | 1 |
35 | UKS "6" Piła | 0 | 0 | 1 |
36 | UKS Judo Wolbrom | 0 | 0 | 1 |
37 | UKS Judo Panda Warszawa | 0 | 0 | 1 |
38 | UKS Smecz Pobiedziska | 0 | 0 | 1 |
39 | UKS Tomita Elbląg | 0 | 0 | 1 |
Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp
|
Klub |
Punkty |
1 | RTC Ontario CAN | 23.0 |
2 | Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice | 18.0 |
3 | KS "Gwardia" Łódź | 18.0 |
4 | UKJ Yuko Józefów Józefów | 17.5 |
5 | UKS Galeon Gdynia | 17.5 |
6 | UKS Halinów Team Halinów | 17.5 |
7 | Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin | 16.0 |
8 | KS Judo Tigers Wrocław | 14.0 |
9 | HATO JUDO Warszawa | 11.0 |
10 | KS AZS AWF Katowice | 11.0 |
11 | Ukraina . | 10.5 |
12 | Polonia Rybnik | 9.0 |
13 | UKS Dwójka Rydułtowy | 9.0 |
14 | MUKS KOKORO Łódź | 8.5 |
15 | K.S."Akademia Judo-Łódź" Łódź | 7.0 |
16 | KS Start Radom | 7.0 |
17 | MKS Juvenia Wrocław | 7.0 |
18 | Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa | 7.0 |
19 | UKJ Ryś Warszawa | 7.0 |
20 | UKS "6" Piła | 7.0 |
21 | AZS Organizacja Środowiskowa Poznań | 5.5 |
22 | Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok | 5.5 |
23 | MKS Pałac Młodzieży Katowice | 5.5 |
24 | Polizei SV Berlin GER | 5.5 |
25 | UKS Judo Wolbrom | 5.5 |
26 | UKS Judo Panda Warszawa | 5.5 |
27 | Klub Judo Samuraj Koszalin | 3.5 |
28 | UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa | 3.5 |
29 | KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój | 3.0 |
30 | JUDO TORA Wierzchosławice | 1.5 |
31 | UKS SPARTA SŁAWA Sława | 1.5 |
32 | UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry | 1.5 |
Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp
|
Klub |
Punkty |
1 | AZS UW Warszawa | 24.5 |
2 | Judo Klub Olomouc Czechy | 23.5 |
3 | Liechtenstein | 19.5 |
4 | KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój | 12.5 |
5 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 9.0 |
6 | KS Budowlani Sosnowiec | 9.0 |
7 | UKJ Yuko Józefów Józefów | 9.0 |
8 | UKS 15 Krosno | 9.0 |
9 | JUDO TORA Wierzchosławice | 7.0 |
10 | RTC Ontario CAN | 7.0 |
11 | UKS Tomita Elbląg | 7.0 |
12 | IKIZAMA Judo Klub Warszawa | 5.5 |
13 | Polonia Rybnik | 5.5 |
14 | SGKS Wybrzeże Gdańsk | 5.5 |
15 | TS Judo Gryf Słupsk | 5.5 |
16 | UKS Smecz Pobiedziska | 5.5 |
17 | Klub Judo AZS Opole | 5.0 |
18 | MKS Juvenia Wrocław | 5.0 |
19 | KS Judo Tigers Wrocław | 3.5 |
20 | PTS Gwardia Bydgoszcz | 3.5 |
21 | Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin | 3.0 |
22 | "KS CIESZYN" Cieszyn | 1.5 |
23 | Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice | 1.5 |
24 | KS AZS AWF Katowice | 1.5 |
25 | SK Continium Łuck UKR | 1.5 |
26 | UKS SPARTA SŁAWA Sława | 1.5 |
27 | UKS Narew Łapy | 1.5 |
28 | UKS 10 Bydgoszcz | 1.0 |
|