WYNIKI ZAWODÓW

Mistrzostwa Polski Młodzików
Piła, 27-28.11.2021


Listy zawodników:
40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 42kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg +90kg
Listy walk (HTML):
40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 42kg 46kg 50kg 55kg 66kg 73kg 81kg 90kg +90kg
Listy walk (PDF):
40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 42kg 46kg 50kg 55kg 66kg 73kg 81kg 90kg +90kg

kobiety, waga: 40kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Herbut Julia AKS Strzegom
2. Bartnik Natalia K.S. MaKo Judo Wrocław
3. Kowalczyk Iga UKS "HACHI JUDO" Warszawa
4. Uchymiak Alicja UKJ Legion Zamość
5. NIEDŹWIEDŹ Celina UKS "MOSiR" JASŁO Jasło

kobiety, waga: 44kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. POTOK NATASZA Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tuchowie Tuchów
2. Czerwińska - Kowar Roksana UKS Judo Fight Club Warszawa
3. Frosztęga Iga MKS Pałac Młodzieży Katowice
3. Sznajder-Wituś Aleksandra MKS Juvenia Wrocław
5. POTOK NINA Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tuchowie Tuchów
5. Wierzbicka Sandra Judo King Wieliczka Wieliczka
7. Gościniecka Maria Wrocławskie Stowarzyszenie Sportowe Winner Wrocław
7. Żak Nadia KS Budowlani Sosnowiec

kobiety, waga: 48kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Dziob Wiktoria UKS Judo Kraków Kraków
2. Przetacka Oliwia HATO JUDO Warszawa
3. Przeździecka Wiktoria UKS Narew Łapy
3. ZIEMBLA Lena UKJudo "CENTRUM" Baranówka
5. Jakóbczyk Maria KUMA Judo Warszawa
5. Kwapis Kinga UKS "GRIZZLY" Koszęcin Koszęcin
7. Ferdek Julia KS Budowlani Sosnowiec
7. Knapik Julia KS Błękitni Tarnów

kobiety, waga: 52kg - 29 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Jesionek Maria UKJ "Lemur" Warszawa
2. Brygoła Alicja GKS Czarni Bytom
3. Czupkowska Liwia MKS Juvenia Wrocław
3. Kucharz Maja GKS Czarni Bytom
5. Kowalska Anna UKJ "Lemur" Warszawa
5. Krych Karolina GKS Czarni Bytom
7. Basiak Gabriela UKS Halinów Team Halinów
7. Siennicka Antonina SAFARI 152 Warszawa

kobiety, waga: 57kg - 38 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Skorupińska Martyna UKS Pohl Judo Przemęt
2. Sobierajska Kaja UKS Pohl Judo Przemęt
3. Bielawska Emilia HATO JUDO Warszawa
3. Pietrzak Gabriela UKJ "Lemur" Warszawa
5. Shramko Myroslava Akademia Judo Poznań
5. Zozulińska Kalina HATO JUDO Warszawa
7. Drywa Judyta UKS Galeon Gdynia
7. Schenk Magdalena GKS Czarni Bytom

kobiety, waga: 63kg - 34 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Glubiak Magda GKS Czarni Bytom
2. Marczak Julia UKS Judo Sensei Płock Płock
3. Bagniewska Amelia UKS Kodokan Toruń
3. Ptasińska Amelia UKS Halinów Team Halinów
5. Kikolska Maja UKS Judo Sensei Stare Proboszczewice
5. Witkowska Wiktoria UKJ "Lemur" Warszawa
7. Jaromin Aleksandra HATO JUDO Warszawa
7. Stogowska Weronika UKS SIMBA REDA Reda

kobiety, waga: 70kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Banaszewska Zuzanna UKJ "Lemur" Warszawa
2. Klimkiewicz Katarzyna KS KUZUSHI Kielce
3. Szatkowska Natalia UKJ 225 Warszawa
3. SZYMANIAK Julia AZS UW Warszawa
5. Mamoń Emilia KS Budowlani Sosnowiec
5. Szymańska Maja MKS Juvenia Wrocław
7. Pikosz Nicole Akademia Judo Poznań
7. Witkowska Anna UMKS Ostrowia Ostrowiec Św.

kobiety, waga: +70kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kordek Jessica KS Budowlani Sosnowiec
2. Cichoń Kinga UKS Ippon Tychy
3. Dodajewska Natalia PKS GWARDIA Szczytno
3. Romanik Oliwia KUMA Judo Warszawa
5. Kocięba Aleksandra UKS "Olimpia-Judo" Elbląg
5. Młocicka Zuzanna MKS Truso Elbląg
7. Olesiejuk Barbara UKS Arashi Łódź
7. Szutenberg Alicja KS "Gwardia" Łódź

mężczyźni, waga: 42kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Zdanowski Konrad Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew
2. Koperwas Jan UKJ Ryś Warszawa
3. MARTYNETS YEHOR KS "Gwardia" Łódź
3. PRYSZCZ MIKOŁAJ Podbeskidzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała
5. Błażewicz Kacper UKS Narew Łapy
5. Rusanov Matvii TS Wisła Kraków
7. Sielski Jakub UKS Tomita Elbląg
7. Tymiński Maksymilian Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin

mężczyźni, waga: 46kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bogacz Bartosz KS Błękitni Tarnów
2. Sikorski Sergiusz KS Błękitni Tarnów
3. Kolondra Jan KS "Akademia Sparta" Skoczów
3. Świtała Paweł GKS Czarni Bytom
5. KAMIŃSKI PIOTR UKJ 225 Warszawa
5. Ziółkowski Krystian UMKS Ostrowia Ostrowiec Św.
7. Zeszutek Tymoteusz UKS Galeon Gdynia
7. Żemła Patryk Polonia Rybnik

mężczyźni, waga: 50kg - 24 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Lampart Szymon UKJ Millenium Rzeszów
2. Gil Mikołaj Uczniowski Klub Sportowy UKEMI Judo Wolbrom Wolbrom
3. Lic Tymoteusz UKS Tomita Elbląg
3. Świderski Oskar KS KUZUSHI Kielce
5. Mikowski Krzysztof UKS "HACHI JUDO" Warszawa
5. Rychlewski Radosław HATO JUDO Warszawa
7. Kurdun Jędrzej KS "Akademia Sparta" Skoczów
7. Wójcik Marcel Uczniowski Klub Sportowy UKEMI Judo Wolbrom Wolbrom

mężczyźni, waga: 55kg - 52 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Manowski Dawid UKJ "Lemur" Warszawa
2. Resiak Marcel MKS Juvenia Wrocław
3. KUROWSKI JAKUB Podbeskidzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała
3. Michalak Franciszek UKJ CHAMPION Warszawa
5. Grubelski Jakub KUMA Judo Warszawa
5. Ivanou Mikalai UKJ Ryś Warszawa
7. Brożek Mateusz KS Błękitni Tarnów
7. Stefański Adrian Polonia Rybnik

mężczyźni, waga: 66kg - 53 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szulik Szymon Polonia Rybnik
2. Czupkowski Błażej MKS Juvenia Wrocław
3. Szarowicz Szymon UKS Judo Panda Warszawa
3. Waćko Mateusz UKS "SameJudo" Ząbki
5. Gajda Kacper UKS "Orkan" Sochaczew
5. Zieliński Miłosz UKS Kodokan Toruń
7. Jakubowski Filip UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów
7. Romik Dominik KS Judo "Hejnał" Kęty

mężczyźni, waga: 73kg - 64 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kaczorek Mikołaj GKS Czarni Bytom
2. Qaddourah Karim GKS Czarni Bytom
3. Hulin Kamil MKS Pałac Młodzieży Katowice
3. Szyperek Mateusz UKS Galeon Gdynia
5. Bartosz Krawczyk UKS Judo Panda Warszawa
5. LUDZIA Franciszek AZS UW Warszawa
7. Krzynówek Oskar UKS Galeon Gdynia
7. Kurach Dominik Klub Judo Samuraj Koszalin

mężczyźni, waga: 81kg - 33 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Lewandowski Franciszek GKS Czarni Bytom
2. Kowalczyk Aleksander UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
3. Dembski Bartosz GKS Czarni Bytom
3. Grześkowiak Adam PKS "OLIMPIA" Poznań
5. Stojanowski Aleksander UKS Judo Sensei Płock Płock
5. Strzelec Hubert TG Sokół Myślenice
7. Kamiński Jakub Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
7. Lampart Igor UKJ Millenium Rzeszów

mężczyźni, waga: 90kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Chamerski Daniel UKS Sakura Warszawa
2. Kwandrans Szymon UKS Grot Kraków
3. Florek Michał KS Błękitni Tarnów
3. Tesmar Mateusz UKS SIMBA REDA Reda
5. Dolny Mateusz Uczniowski Klub Sportowy "Copal" Trzcianka
5. ŁASZCZOK NIKODEM Podbeskidzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała
7. TURSKI PAWEŁ UKJ 225 Warszawa
7. Włosiński Paweł Yamabushi Zakopane

mężczyźni, waga: +90kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Siudek Dawid UKS Halinów Team Halinów
2. Roszak Jakub UKS Ippon Kożuchów
3. Khachatryan Anton UKS "SameJudo" Ząbki
3. PŁATEK OLAF Klub Judo Shamo Ełk Ełk
5. Góralczyk Kacper Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec
5. Pawlak Tomasz Gminny Klub Sportowy "Orlęta" Rosnowo Rosnowo
7. Skoczylas Adam KS "Akademia Sparta" Skoczów
7. Sulejczyk Jakub UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom212
2KS Błękitni Tarnów111
3KS Budowlani Sosnowiec100
4Polonia Rybnik100
5Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew100
6UKJ "Lemur" Warszawa100
7UKJ Millenium Rzeszów100
8UKS Halinów Team Halinów100
9UKS Sakura Warszawa100
10MKS Juvenia Wrocław021
11Uczniowski Klub Sportowy UKEMI Judo Wolbrom Wolbrom010
12UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa010
13UKJ Ryś Warszawa010
14UKS Grot Kraków010
15UKS Ippon Kożuchów010
16Podbeskidzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała002
17UKS "SameJudo" Ząbki002
18Klub Judo Shamo Ełk Ełk001
19KS "Akademia Sparta" Skoczów001
20KS "Gwardia" Łódź001
21KS KUZUSHI Kielce001
22MKS Pałac Młodzieży Katowice001
23PKS "OLIMPIA" Poznań001
24UKJ 225 Warszawa001
25UKJ CHAMPION Warszawa001
26UKS Galeon Gdynia001
27UKS Judo Panda Warszawa001
28UKS SIMBA REDA Reda001
29UKS Tomita Elbląg001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1UKJ "Lemur" Warszawa201
2GKS Czarni Bytom111
3UKS Pohl Judo Przemęt110
4AKS Strzegom100
5Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tuchowie Tuchów100
6UKS Judo Kraków Kraków100
7HATO JUDO Warszawa011
8K.S. MaKo Judo Wrocław010
9KS KUZUSHI Kielce010
10UKS Ippon Tychy010
11UKS Judo Fight Club Warszawa010
12UKS Judo Sensei Płock Płock010
13AZS UW Warszawa001
14KUMA Judo Warszawa001
15MKS Juvenia Wrocław001
16MKS Pałac Młodzieży Katowice001
17PKS GWARDIA Szczytno001
18UKJudo "CENTRUM" Baranówka001
19UKS "HACHI JUDO" Warszawa001
20UKS Halinów Team Halinów001
21UKS Kodokan Toruń001
22UKS Narew Łapy001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom323
2UKJ "Lemur" Warszawa301
3KS Błękitni Tarnów111
4UKS Pohl Judo Przemęt110
5UKS Halinów Team Halinów101
6AKS Strzegom100
7KS Budowlani Sosnowiec100
8Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tuchowie Tuchów100
9Polonia Rybnik100
10Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew100
11UKJ Millenium Rzeszów100
12UKS Judo Kraków Kraków100
13UKS Sakura Warszawa100
14MKS Juvenia Wrocław022
15HATO JUDO Warszawa011
16KS KUZUSHI Kielce011
17K.S. MaKo Judo Wrocław010
18Uczniowski Klub Sportowy UKEMI Judo Wolbrom Wolbrom010
19UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa010
20UKJ Ryś Warszawa010
21UKS Grot Kraków010
22UKS Ippon Kożuchów010
23UKS Ippon Tychy010
24UKS Judo Fight Club Warszawa010
25UKS Judo Sensei Płock Płock010
26MKS Pałac Młodzieży Katowice002
27Podbeskidzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała002
28UKS "SameJudo" Ząbki002
29AZS UW Warszawa001
30Klub Judo Shamo Ełk Ełk001
31KS "Akademia Sparta" Skoczów001
32KS "Gwardia" Łódź001
33KUMA Judo Warszawa001
34PKS "OLIMPIA" Poznań001
35PKS GWARDIA Szczytno001
36UKJ 225 Warszawa001
37UKJ CHAMPION Warszawa001
38UKJudo "CENTRUM" Baranówka001
39UKS "HACHI JUDO" Warszawa001
40UKS Galeon Gdynia001
41UKS Judo Panda Warszawa001
42UKS Kodokan Toruń001
43UKS Narew Łapy001
44UKS SIMBA REDA Reda001
45UKS Tomita Elbląg001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom36.0
2KS Błękitni Tarnów23.0
3MKS Juvenia Wrocław19.5
4Podbeskidzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała14.5
5Polonia Rybnik12.0
6UKS "SameJudo" Ząbki11.0
7UKJ 225 Warszawa10.5
8UKJ Millenium Rzeszów10.5
9UKJ Ryś Warszawa10.5
10KS Budowlani Sosnowiec9.0
11Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew9.0
12UKJ "Lemur" Warszawa9.0
13UKS Halinów Team Halinów9.0
14UKS Judo Panda Warszawa9.0
15UKS Sakura Warszawa9.0
16KS "Akademia Sparta" Skoczów8.5
17Uczniowski Klub Sportowy UKEMI Judo Wolbrom Wolbrom8.5
18UKS Galeon Gdynia8.5
19UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa7.0
20UKS Grot Kraków7.0
21UKS Ippon Kożuchów7.0
22UKS Tomita Elbląg7.0
23Klub Judo Shamo Ełk Ełk5.5
24KS "Gwardia" Łódź5.5
25KS KUZUSHI Kielce5.5
26MKS Pałac Młodzieży Katowice5.5
27PKS "OLIMPIA" Poznań5.5
28UKJ CHAMPION Warszawa5.5
29UKS SIMBA REDA Reda5.5
30AZS UW Warszawa3.5
31Gminny Klub Sportowy "Orlęta" Rosnowo Rosnowo3.5
32HATO JUDO Warszawa3.5
33KUMA Judo Warszawa3.5
34Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec3.5
35TG Sokół Myślenice3.5
36TS Wisła Kraków3.5
37Uczniowski Klub Sportowy "Copal" Trzcianka3.5
38UKS "HACHI JUDO" Warszawa3.5
39UKS "Orkan" Sochaczew3.5
40UKS Judo Sensei Płock Płock3.5
41UKS Kodokan Toruń3.5
42UKS Narew Łapy3.5
43UMKS Ostrowia Ostrowiec Św.3.5
44Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin3.0
45Klub Judo Samuraj Koszalin1.5
46KS Judo "Hejnał" Kęty1.5
47UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów1.5
48UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki1.5
49Yamabushi Zakopane1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1UKJ "Lemur" Warszawa30.5
2GKS Czarni Bytom26.5
3HATO JUDO Warszawa17.5
4UKS Pohl Judo Przemęt16.0
5Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tuchowie Tuchów12.5
6KUMA Judo Warszawa9.0
7MKS Juvenia Wrocław9.0
8UKS Judo Kraków Kraków9.0
9KS KUZUSHI Kielce7.0
10UKS Halinów Team Halinów7.0
11UKS Ippon Tychy7.0
12UKS Judo Fight Club Warszawa7.0
13UKS Judo Sensei Płock Płock7.0
14KS Budowlani Sosnowiec6.5
15AKS Strzegom6.0
16AZS UW Warszawa5.5
17MKS Pałac Młodzieży Katowice5.5
18PKS GWARDIA Szczytno5.5
19UKJudo "CENTRUM" Baranówka5.5
20UKS Kodokan Toruń5.5
21UKS Narew Łapy5.5
22Akademia Judo Poznań5.0
23K.S. MaKo Judo Wrocław4.0
24Judo King Wieliczka Wieliczka3.5
25MKS Truso Elbląg3.5
26UKS "GRIZZLY" Koszęcin Koszęcin3.5
27UKS "Olimpia-Judo" Elbląg3.5
28UKS Judo Sensei Stare Proboszczewice3.5
29UKS "HACHI JUDO" Warszawa3.0
30UKJ Legion Zamość2.0
31KS "Gwardia" Łódź1.5
32KS Błękitni Tarnów1.5
33SAFARI 152 Warszawa1.5
34UKS Arashi Łódź1.5
35UKS Galeon Gdynia1.5
36UKS SIMBA REDA Reda1.5
37UMKS Ostrowia Ostrowiec Św.1.5
38Wrocławskie Stowarzyszenie Sportowe Winner Wrocław1.5
39UKS "MOSiR" JASŁO Jasło1.0