WYNIKI ZAWODÓW


, ..


Listy zawodników:
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg OPEN 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg OPEN
Listy walk (HTML):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg OPEN 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg OPEN
Listy walk (PDF):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg OPEN 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg OPEN

kobiety, waga: 48kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kubicka Kinga AZS Kielce
2. Pułkośnik Katarzyna UKS Narew Łapy
3. Kamińska Małgorzata AZS AWF Warszawa
3. Konieczny Ewa GKS Czarni Bytom
5. Sochacka Izabela GKS Czarni Bytom
5. Zabrocka Agnieszka KS AZS AWF Wrocław
7. Maciej Joanna Klub Judo AZS Opole
7. Przybyłowska Agata UKS Siódemka Sochaczew

kobiety, waga: 52kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Cabaj Monika KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Machałek Iwona KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Karbowiak Weronika AZS UW Warszawa
3. Martynowicz Martyna TS Gwardia Opole
5. Kubań Marta WKS Gwardia Warszawa
5. Pasternak Katarzyna UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
7. Borawska Sylwia AZS UW Warszawa
7. Wilczyńska Katarzyna AZS Uniwersytet Łódzki Łódź

kobiety, waga: 57kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kołodziej Inga WKS Gwardia Warszawa
2. Bielak Małgorzata KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Chróścielewska Monika KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Letka Barbara WKS Śląsk Wrocław
5. Knioła Ewa WKS Gwardia Warszawa
5. Wyrzykowska Marta KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Bezrączko Agnieszka GKS Czarni Bytom
7. Zawadzka Paulina AZS UW Warszawa

kobiety, waga: 63kg - 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Rainczuk Paulina KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Szczepańska Aneta MKS Olimpijczyk Włocławek
3. Iwańska-Wiwatowska Ewa UKS Kodokan Toruń
3. Stanczewska Ewelina Polonia Rybnik
5. Herdzik Izabela Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. Las Hanna Polonia Rybnik
7. Koszela Karolina KS AZS AWF Wrocław
7. Szostało Małgorzata AZS AWF Warszawa

kobiety, waga: 70kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Rainczuk Beata GKS Czarni Bytom
2. Czepukojć Agnieszka KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Kłys Katarzyna K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
3. Pogorzelec Daria SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Jurkowska Hanna AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
5. Raczyńska Agnieszka WKS Śląsk Wrocław
7. Adamczyk Izabela Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
7. Dorlet Justyna KS AZS AWF Wrocław

kobiety, waga: 78kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wójtowicz Katarzyna WKS Śląsk Wrocław
2. Lampkowska Karolina GKS Czarni Bytom
3. Maciak Aleksandra AZS AWF Warszawa
3. Zakolska Katarzyna KS AZS AWF Wrocław
5. Łazarska Anna Białostocki KS Hetman Białystok
5. Wtorkowska Katarzyna AZS UW Warszawa
7. Szlendak Katarzyna MKS Chełm
7. Tomczyk Paulina SGKS Wybrzeże Gdańsk

kobiety, waga: +78kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Górnicka Małgorzata KS AZS AWF Wrocław
2. SADKOWSKA URSZULA UKSJ "NIPPON" Olsztyn
3. Kozioł Magdalena KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Makuła Marzena KS AZS AWF Wrocław
5. Nasiadko Wioletta SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Oziero Anna KJ Samuraj Koszalin
7. Ogórek Magdalena KS AZS AWF Wrocław
7. Rulka Emilia UKSJ "NIPPON" Olsztyn

kobiety, waga: OPEN - 37 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Makuła Marzena KS AZS AWF Wrocław
2. Czepukojć Agnieszka KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Kozioł Magdalena KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Rulka Emilia UKSJ "NIPPON" Olsztyn
5. Nasiadko Wioletta SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. SADKOWSKA URSZULA UKSJ "NIPPON" Olsztyn
7. Herdzik Izabela Klub Środowiskowy AZS Gliwice
7. Łazarska Anna Białostocki KS Hetman Białystok

mężczyźni, waga: 60kg - 22 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Sułek Kamil WKS Gwardia Warszawa
2. Kręcielewski Marek WKS Gwardia Warszawa
3. Irek Maciej AZS UW Warszawa
3. Rowicki Mariusz UKJ Ryś Warszawa
5. Głuszyk Tomasz UKJ Ryś Warszawa
5. Wieczorek Grzegorz GKS Czarni Bytom
7. Jałbrzykowski Paweł UKJ Ryś Warszawa
7. Jurowski Krystian Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kętach Kęty

mężczyźni, waga: 66kg - 29 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Adamiec Tomasz UKJ Ryś Warszawa
2. Zagrodnik Paweł GKS Czarni Bytom
3. Janicki Mariusz WKS Śląsk Wrocław
3. Michałek Mateusz GKS Czarni Bytom
5. Kowalski Tomasz Klub Judo AZS Opole
5. Rudawiec Ignacy Klub Środowiskowy AZS Gliwice
7. Raczyński Jakub GKS Czarni Bytom
7. Staśkiewicz Tomasz UKJ Ryś Warszawa

mężczyźni, waga: 73kg - 43 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wiłkomirski Krzysztof AZS UW Warszawa
2. Garsztecki Bartosz Klub Środowiskowy AZS Gliwice
3. Bułka Jakub TS Gwardia Opole
3. Kurkiewicz Piotr UKJ Ryś Warszawa
5. Piekarczyk Wojciech TS Gwardia Opole
5. Trędowski Robert WKS Gwardia Warszawa
7. Partyka Marcin K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
7. Żydak Paweł WKS Gwardia Warszawa

mężczyźni, waga: 81kg - 38 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Błach Łukasz Gwardia Wrocław
2. Bałanda Łukasz AZS UW Warszawa
3. Czajka Grzegorz GKS Czarni Bytom
3. Gadacz Krzysztof GKS Czarni Bytom
5. Skórkowski Tomasz KS AZS AWF Wrocław
5. Zamęcki Radosław Gwardia Wrocław
7. Bibrowicz Bartosz Gwardia Wrocław
7. Szyprowski Bartosz KS Yawara Warszawa

mężczyźni, waga: 90kg - 28 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Koleśnik Łukasz Gwardia Wrocław
2. Węglarz Krzysztof TS Wisła Kraków
3. Krawczyk Wincenty GKS Czarni Bytom
3. Zbyszewski Piotr TS Wisła Kraków
5. Kośniewski Marcin Klub Judo AZS Opole
5. Tworzydło Wiktor AZS AWF Warszawa
7. Larem Kacper WKS Gwardia Warszawa
7. Nyklarz Przemysław TS Gwardia Opole

mężczyźni, waga: 100kg - 24 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Matyjaszek Przemysław GKS Czarni Bytom
2. Janik Patryk WKS Śląsk Wrocław
3. Golus Piotr GKS Czarni Bytom
3. Panek Kamil KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Cywiński Piotr KS AZS AWF Wrocław
5. Szymajda Przemysław AZS PW Warszawa
7. Ciemieniewski Jarosław KS "Gwardia" Łódź
7. Zieniawa Michał UKS Budokan Gdańsk

mężczyźni, waga: +100kg - 19 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Eitel Grzegorz WKS Gwardia Warszawa
2. Wojnarowicz Janusz GKS Czarni Bytom
3. Pokrywka Michał TS Olimpia Poznań
3. Sitarski Paweł WKS Gwardia Warszawa
5. Malowaniec Paweł TS Gwardia Opole
5. Wolszczak Mirosław WKS Śląsk Wrocław
7. Deka Piotr KS "Gwardia" Łódź
7. Misztal Eugeniusz GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: OPEN - 37 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Matyjaszek Przemysław GKS Czarni Bytom
2. Golus Piotr GKS Czarni Bytom
3. Panek Kamil KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Tworzydło Wiktor AZS AWF Warszawa
5. Krawczyk Wincenty GKS Czarni Bytom
5. Malowaniec Paweł TS Gwardia Opole
7. Buksiński Marcin SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Rutkowski Rafał KS AZS AWFiS Gdańsk

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom235
2WKS Gwardia Warszawa211
3Gwardia Wrocław200
4AZS UW Warszawa111
5UKJ Ryś Warszawa102
6TS Wisła Kraków011
7WKS Śląsk Wrocław011
8Klub Środowiskowy AZS Gliwice010
9KS AZS AWFiS Gdańsk002
10AZS AWF Warszawa001
11TS Gwardia Opole001
12TS Olimpia Poznań001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1KS AZS AWFiS Gdańsk243
2KS AZS AWF Wrocław202
3GKS Czarni Bytom111
4WKS Śląsk Wrocław101
5AZS Kielce100
6WKS Gwardia Warszawa100
7UKSJ "NIPPON" Olsztyn011
8MKS Olimpijczyk Włocławek010
9UKS Narew Łapy010
10AZS AWF Warszawa002
11AZS UW Warszawa001
12K.S. Judo Czechowice-Dziedzice001
13Polonia Rybnik001
14SGKS Wybrzeże Gdańsk001
15TS Gwardia Opole001
16UKS Kodokan Toruń001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom346
2WKS Gwardia Warszawa311
3KS AZS AWFiS Gdańsk245
4KS AZS AWF Wrocław202
5Gwardia Wrocław200
6AZS UW Warszawa112
7WKS Śląsk Wrocław112
8UKJ Ryś Warszawa102
9AZS Kielce100
10TS Wisła Kraków011
11UKSJ "NIPPON" Olsztyn011
12Klub Środowiskowy AZS Gliwice010
13MKS Olimpijczyk Włocławek010
14UKS Narew Łapy010
15AZS AWF Warszawa003
16TS Gwardia Opole002
17K.S. Judo Czechowice-Dziedzice001
18Polonia Rybnik001
19SGKS Wybrzeże Gdańsk001
20TS Olimpia Poznań001
21UKS Kodokan Toruń001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom76.5
2WKS Gwardia Warszawa37.0
3UKJ Ryś Warszawa26.5
4Gwardia Wrocław23.0
5AZS UW Warszawa21.5
6TS Gwardia Opole17.5
7WKS Śląsk Wrocław16.0
8KS AZS AWFiS Gdańsk12.5
9TS Wisła Kraków12.5
10Klub Środowiskowy AZS Gliwice10.5
11AZS AWF Warszawa9.0
12Klub Judo AZS Opole7.0
13KS AZS AWF Wrocław7.0
14TS Olimpia Poznań5.5
15AZS PW Warszawa3.5
16KS "Gwardia" Łódź3.0
17K.S. Judo Czechowice-Dziedzice1.5
18KS Yawara Warszawa1.5
19Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kętach Kęty1.5
20SGKS Wybrzeże Gdańsk1.5
21UKS Budokan Gdańsk1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1KS AZS AWFiS Gdańsk66.0
2KS AZS AWF Wrocław37.0
3GKS Czarni Bytom26.5
4WKS Śląsk Wrocław18.0
5UKSJ "NIPPON" Olsztyn17.5
6WKS Gwardia Warszawa16.0
7SGKS Wybrzeże Gdańsk14.0
8AZS AWF Warszawa12.5
9AZS UW Warszawa12.0
10AZS Kielce9.0
11Polonia Rybnik9.0
12MKS Olimpijczyk Włocławek7.0
13UKS Narew Łapy7.0
14K.S. Judo Czechowice-Dziedzice5.5
15TS Gwardia Opole5.5
16UKS Kodokan Toruń5.5
17Białostocki KS Hetman Białystok5.0
18Klub Środowiskowy AZS Gliwice5.0
19AZS Organizacja Środowiskowa Poznań3.5
20KJ Samuraj Koszalin3.5
21UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa3.5
22AZS Uniwersytet Łódzki Łódź1.5
23Klub Judo AZS Opole1.5
24MKS Chełm1.5
25Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice1.5
26UKS Siódemka Sochaczew1.5