WYNIKI ZAWODÓW
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików
Kraków, 21-22.4.2012
kobiety, waga: -36kg - 10 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Głuśniewska Aleksandra |
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa |
2. |
Gos Karolina |
UKJ 225 Warszawa |
3. |
Łapaczyńska Anna |
UKS Leśnik Kaczory |
3. |
Nocula Joanna |
UKS "ASW-Judo" Jasło |
5. |
Przewoźnik Klaudia |
UKS "ASW-Judo" Jasło |
5. |
Źrebiec Marlena |
UKS "MOSiR" JASŁO Jasło |
7. |
Brągiel Oliwia |
UKS "ASW-Judo" Jasło |
7. |
Lisiecka Daria |
KS Gwardia Bielsko-Biała |
kobiety, waga: -40kg - 14 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Kamińska Anna |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
2. |
Nowicka Dominika |
Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice |
3. |
Cichy Karolina |
UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry |
3. |
Janeczko Joanna |
UKJ ARCUS Warszawa |
5. |
Czernicka Ewelina |
UKJ Siódemka Mława |
5. |
Szczepanik Monika |
MKS Pałac Młodzieży Tarnów |
7. |
Machnicka Vanessa |
PGE Akademia Judo Poznań |
7. |
Walczak Beata |
UKS Ippon Kożuchów |
kobiety, waga: -44kg - 25 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Sadowska Emilia |
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa |
2. |
Zasada Wiktoria |
Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek |
3. |
Banaszek Weronika |
UKS Judo Fight Club Warszawa |
3. |
Łogożna Zuzanna |
Polonia Rybnik |
5. |
Bobilewicz Karolina |
TS Wisła Kraków |
5. |
GIERSZ ANDŻELIKA |
UKS Judo-Kano Płock |
7. |
Śliwa Barbara |
UKS "MOSiR" JASŁO Jasło |
7. |
Wróblewska Eliza |
PGE Akademia Judo Poznań |
kobiety, waga: -48kg - 31 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Kaleta Aleksandra |
UKS Judo Wolbrom |
2. |
Szymańska Angelika |
MKS Olimpijczyk Włocławek |
3. |
Łosoś Roksana |
UKS "6" Piła |
3. |
Tomczak Wiktoria |
MKS Olimpijczyk Włocławek |
5. |
Fałtynowicz Barbara |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
5. |
Kuczera Wioletta |
Polonia Rybnik |
7. |
Bocek Weronika |
LKS Wyzwolenie Simoradz |
7. |
Kołodziej Agnieszka |
Klub Judo AZS Opole |
kobiety, waga: -52kg - 26 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Kulik Barbara |
UKJ 225 Warszawa |
2. |
Czerepko Alicja |
MOS Zatoka Braniewo |
3. |
Kotwicka Stefania |
MKS Juvenia Wrocław |
3. |
Pogłódek Justyna |
UKS Judo Wolbrom |
5. |
Błońska Angelika |
AZS UW Warszawa |
5. |
Niemczyk Alicja |
K.S. Judo Czechowice-Dziedzice |
7. |
Dudek Alicja |
UKS Tomita Elbląg |
7. |
Wróblewska Klaudia |
KS Start Radom |
kobiety, waga: -57kg - 18 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Dąbrowska Anna |
MKS Juvenia Wrocław |
2. |
Grabowska Aleksandra |
UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów |
3. |
Miller Karolina |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
3. |
Rams Zuzanna |
UKS Judo Wolbrom |
5. |
Grabowska Jessica |
UKS Grot Kraków |
5. |
Matczak Aneta |
UKJ 225 Warszawa |
7. |
Marciniak Wiktoria |
UKS "FENIKS" Bytom Bytom |
7. |
wilk paulina |
UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin |
kobiety, waga: -63kg - 16 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Kabata Klaudia |
GKS Czarni Bytom |
2. |
Bąbelewska Nicol |
MOS Zatoka Braniewo |
3. |
Bączek Maria |
UKS IWICZNA Nowa Iwiczna |
3. |
Bień Aleksandra |
TS Wisła Kraków |
5. |
Cieśla Karolina |
UKS Olimp Nowa Sól |
5. |
Klimczak Marta |
GKS Czarni Bytom |
7. |
Zwolska Adrianna |
Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok |
kobiety, waga: -70kg - 9 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Dziopa Paulina |
GKS Czarni Bytom |
2. |
Haberka Karolina |
UKS Judo Wolbrom |
3. |
Hofman Aleksandra |
MKS Juvenia Wrocław |
3. |
Olizar Agnieszka |
UKS Junior w Lipnie Lipno |
5. |
Bagrowska Dagmara |
Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin |
5. |
Sobalska Karolina |
TS Wisła Kraków |
7. |
Gołąb Justyna |
GKS Czarni Bytom |
7. |
Samólnik Emilia |
MULKS "Technik- Orion" przy ZSP Radzyń Podlaski Radzyń Podlaski |
kobiety, waga: +70kg - 9 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Madajewska Katarzyna |
MOS Zatoka Braniewo |
2. |
Kobus Malwina |
AZS Organizacja Środowiskowa Poznań |
3. |
Dziubinska Zuzanna |
UKS Opty Gdynia |
3. |
Gubańska Dominika |
UKS Olimp Rawicz |
5. |
ELIASZEWICZ JAGODA |
MKS Juvenia Wrocław |
5. |
Zawidzka Agnieszka |
KS Gwardia Bielsko-Biała |
7. |
Bogdaniuk Magdalena |
UKS Judo Fight Club Warszawa |
7. |
Górska Klaudia |
KS Budowlani Sosnowiec |
mężczyźni, waga: -38kg - 48 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Szołtysek Filip |
MKS Pałac Młodzieży Katowice |
2. |
Samólnik Kamil |
MULKS "Technik- Orion" przy ZSP Radzyń Podlaski Radzyń Podlaski |
3. |
Urbański Adrian |
UKS "PAPIEŻKA" Włocławek |
3. |
Wójcik Jakub |
K.S. Judo Czechowice-Dziedzice |
5. |
Barczyk Jan |
UKS Judo Wolbrom |
5. |
Wójcik Konrad |
UKS "SPARTAKUS" Lublin |
7. |
Serafin Jakub |
TS Judo Gryf Słupsk |
7. |
Skarżycki Marcin |
MULKS "Technik- Orion" przy ZSP Radzyń Podlaski Radzyń Podlaski |
mężczyźni, waga: -42kg - 34 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Wróbel Kacper |
MKS Olimpijczyk Włocławek |
2. |
Tchórzewski Cezary |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
3. |
Salisz Mateusz |
GKS Czarni Bytom |
3. |
Wala Łukasz |
Polonia Rybnik |
5. |
Aghajanyan Gurgen |
UKS 15 Krosno |
5. |
Karpiński Adrian |
TS Gwardia Warszawa |
7. |
Boś Kamil |
UKS Olimp Nowa Sól |
7. |
Drąg Arkadiusz |
UKJ Millenium Rzeszów |
mężczyźni, waga: -46kg - 52 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Karaś Bartosz |
TS Wisła Kraków |
2. |
Stecki Jędrzej |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
3. |
Hoppe Aleks |
Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin |
3. |
Kaczor Kacper |
GKS Czarni Bytom |
5. |
Gemza Łukasz |
GKS Czarni Bytom |
5. |
Kuckowski Igor |
UKJ Ryś Warszawa |
7. |
Ciepał Grzegorz |
UKS Judo Wolbrom |
7. |
Kluś Krystian |
Yamabushi Zakopane |
mężczyźni, waga: -50kg - 42 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Bugaj Mateusz |
UKS Judo Sensei Płock |
2. |
Ołdak Sebastian |
UKJ ARCUS Warszawa |
3. |
Jesionek Stanisław |
Klub Judo AZS Opole |
3. |
PUNDA WOJCIECH |
MKS Juvenia Wrocław |
5. |
Korgol Jakub |
TS Wisła Kraków |
5. |
Rybak Dawid |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
7. |
Darul Marcel |
UKS Ippon MDK Kutno |
7. |
Pachała Kamil |
MULKS "Technik- Orion" przy ZSP Radzyń Podlaski Radzyń Podlaski |
mężczyźni, waga: -55kg - 56 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Bukojemski Wojciech |
UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa |
2. |
Siedlikowski Jakub |
TS Judo Gryf Słupsk |
3. |
Dziarmaga Arkadiusz |
KS Błękitni Tarnów |
3. |
Skocz Sławomir |
TS Wisła Kraków |
5. |
Gniady Michał |
Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin |
5. |
Kozak Krzysztof |
T.S. MOSiR Bochnia |
7. |
Gawęda Jakub |
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kętach Kęty |
7. |
Markowski Rafał |
UKS Judo Orzeł Żyrardów Żyrardów |
mężczyźni, waga: -60kg - 56 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Krogulski Maciej |
UKJ 225 Warszawa |
2. |
Bałut Przemysław |
MKS VIS Skierniewice |
3. |
Bogdał Maksymin |
UKS Conrad Gdańsk |
3. |
Wróbel Dawid |
MKS Olimpijczyk Włocławek |
5. |
Kuczborski Przemysław |
UKJ 225 Warszawa |
5. |
Sokół Dawid |
UKS Judo Wolbrom |
7. |
Kowalski Konrad |
UKJ 225 Warszawa |
7. |
Zawierucha Daniel |
K.S."Akademia Judo-Łódź" Łódź |
mężczyźni, waga: -66kg - 33 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Ouerfelli Kerim |
MKS CM Jordan Kraków |
2. |
Bindas Jakub |
Klub Judo Samuraj Koszalin |
3. |
Jackiewicz Michał |
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa |
3. |
Kamiński Olaf |
K.S. MaKo Judo Wrocław |
5. |
Kapela Szymon |
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice |
5. |
Wiśniewski Radosław |
MKS Olimpijczyk Włocławek |
7. |
Piotrowicz Kacper |
Akademia Judo KS Warszawa |
7. |
Sawicki Dominik |
MKS Truso Elbląg |
mężczyźni, waga: -73kg - 23 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Zawadzki Bartłomiej |
UKJ ARCUS Warszawa |
2. |
Górczyński Adrian |
UKS "PAPIEŻKA" Włocławek |
3. |
Korzeniowski Jakub |
UKS Galeon Gdynia |
3. |
RYCIAK Eryk |
AZS UW Warszawa |
5. |
Maj Mikołaj |
Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin |
5. |
Umarov Magomed |
MKS CM Jordan Kraków |
7. |
Barwacz Oskar |
PMDK Ikizama Radzionków Radzionków |
7. |
Knap Paweł |
GKS Czarni Bytom |
mężczyźni, waga: -81kg - 19 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Grychnik Wojciech |
GKS Czarni Bytom |
2. |
Kejza Paweł |
Polonia Rybnik |
3. |
Bogusławski Olgierd |
Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok |
3. |
Jagodziński Bartosz |
UKS 10 Bydgoszcz |
5. |
Domagała Maciej |
Gorzowskie Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Gorzów Wlkp. |
5. |
Sawiniec Bartosz |
TS "Gwardia" Olsztyn |
7. |
Grzegorzek Miłosz |
KS Gwardia Bielsko-Biała |
7. |
Koziołek Bartosz |
MKS Pałac Młodzieży Katowice |
mężczyźni, waga: +81kg - 13 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Bogacz Kamil |
UKS 10 Bydgoszcz |
2. |
Gruszczyński Karol |
UKJ " Mosty" Kosakowo |
3. |
Karpierz Patryk |
K.S. "KODOKAN" Gliwice |
3. |
Załęczny Krzysztof |
TKS "Judo" Toruń |
5. |
Piecyk Jan |
KS Start Radom |
5. |
Zalasiński Jakub |
UKS Judo Częstochowa Częstochowa |
7. |
Grodecki Artur |
GKS Czarni Bytom |
7. |
Kawczak Kamil |
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kętach Kęty |
Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp
|
Klub |
Złote |
Srebrne |
Brazowe |
1 | UKJ ARCUS Warszawa | 1 | 1 | 0 |
2 | GKS Czarni Bytom | 1 | 0 | 2 |
3 | MKS Olimpijczyk Włocławek | 1 | 0 | 1 |
4 | TS Wisła Kraków | 1 | 0 | 1 |
5 | UKS 10 Bydgoszcz | 1 | 0 | 1 |
6 | MKS CM Jordan Kraków | 1 | 0 | 0 |
7 | MKS Pałac Młodzieży Katowice | 1 | 0 | 0 |
8 | UKJ 225 Warszawa | 1 | 0 | 0 |
9 | UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa | 1 | 0 | 0 |
10 | UKS Judo Sensei Płock | 1 | 0 | 0 |
11 | SGKS Wybrzeże Gdańsk | 0 | 2 | 0 |
12 | Polonia Rybnik | 0 | 1 | 1 |
13 | UKS "PAPIEŻKA" Włocławek | 0 | 1 | 1 |
14 | Klub Judo Samuraj Koszalin | 0 | 1 | 0 |
15 | MKS VIS Skierniewice | 0 | 1 | 0 |
16 | MULKS "Technik- Orion" przy ZSP Radzyń Podlaski Radzyń Podlaski | 0 | 1 | 0 |
17 | TS Judo Gryf Słupsk | 0 | 1 | 0 |
18 | UKJ " Mosty" Kosakowo | 0 | 1 | 0 |
19 | AZS UW Warszawa | 0 | 0 | 1 |
20 | K.S. "KODOKAN" Gliwice | 0 | 0 | 1 |
21 | K.S. Judo Czechowice-Dziedzice | 0 | 0 | 1 |
22 | K.S. MaKo Judo Wrocław | 0 | 0 | 1 |
23 | Klub Judo AZS Opole | 0 | 0 | 1 |
24 | Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok | 0 | 0 | 1 |
25 | Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin | 0 | 0 | 1 |
26 | KS Błękitni Tarnów | 0 | 0 | 1 |
27 | MKS Juvenia Wrocław | 0 | 0 | 1 |
28 | TKS "Judo" Toruń | 0 | 0 | 1 |
29 | UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa | 0 | 0 | 1 |
30 | UKS Conrad Gdańsk | 0 | 0 | 1 |
31 | UKS Galeon Gdynia | 0 | 0 | 1 |
Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp
|
Klub |
Złote |
Srebrne |
Brazowe |
1 | GKS Czarni Bytom | 2 | 0 | 0 |
2 | UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa | 2 | 0 | 0 |
3 | MOS Zatoka Braniewo | 1 | 2 | 0 |
4 | UKS Judo Wolbrom | 1 | 1 | 2 |
5 | UKJ 225 Warszawa | 1 | 1 | 0 |
6 | MKS Juvenia Wrocław | 1 | 0 | 2 |
7 | SGKS Wybrzeże Gdańsk | 1 | 0 | 0 |
8 | MKS Olimpijczyk Włocławek | 0 | 1 | 1 |
9 | AZS Organizacja Środowiskowa Poznań | 0 | 1 | 0 |
10 | Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice | 0 | 1 | 0 |
11 | UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów | 0 | 1 | 0 |
12 | Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek | 0 | 1 | 0 |
13 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 0 | 0 | 1 |
14 | Polonia Rybnik | 0 | 0 | 1 |
15 | TS Wisła Kraków | 0 | 0 | 1 |
16 | UKJ ARCUS Warszawa | 0 | 0 | 1 |
17 | UKS "6" Piła | 0 | 0 | 1 |
18 | UKS "ASW-Judo" Jasło | 0 | 0 | 1 |
19 | UKS IWICZNA Nowa Iwiczna | 0 | 0 | 1 |
20 | UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry | 0 | 0 | 1 |
21 | UKS Judo Fight Club Warszawa | 0 | 0 | 1 |
22 | UKS Junior w Lipnie Lipno | 0 | 0 | 1 |
23 | UKS Leśnik Kaczory | 0 | 0 | 1 |
24 | UKS Olimp Rawicz | 0 | 0 | 1 |
25 | UKS Opty Gdynia | 0 | 0 | 1 |
Klasyfikacja medalowa - razem
Lp
|
Klub |
Złote |
Srebrne |
Brazowe |
1 | GKS Czarni Bytom | 3 | 0 | 2 |
2 | UKJ 225 Warszawa | 2 | 1 | 0 |
3 | UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa | 2 | 0 | 1 |
4 | MOS Zatoka Braniewo | 1 | 2 | 0 |
5 | SGKS Wybrzeże Gdańsk | 1 | 2 | 0 |
6 | MKS Olimpijczyk Włocławek | 1 | 1 | 2 |
7 | UKS Judo Wolbrom | 1 | 1 | 2 |
8 | UKJ ARCUS Warszawa | 1 | 1 | 1 |
9 | MKS Juvenia Wrocław | 1 | 0 | 3 |
10 | TS Wisła Kraków | 1 | 0 | 2 |
11 | UKS 10 Bydgoszcz | 1 | 0 | 1 |
12 | MKS CM Jordan Kraków | 1 | 0 | 0 |
13 | MKS Pałac Młodzieży Katowice | 1 | 0 | 0 |
14 | UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa | 1 | 0 | 0 |
15 | UKS Judo Sensei Płock | 1 | 0 | 0 |
16 | Polonia Rybnik | 0 | 1 | 2 |
17 | UKS "PAPIEŻKA" Włocławek | 0 | 1 | 1 |
18 | AZS Organizacja Środowiskowa Poznań | 0 | 1 | 0 |
19 | Klub Judo Samuraj Koszalin | 0 | 1 | 0 |
20 | MKS VIS Skierniewice | 0 | 1 | 0 |
21 | MULKS "Technik- Orion" przy ZSP Radzyń Podlaski Radzyń Podlaski | 0 | 1 | 0 |
22 | TS Judo Gryf Słupsk | 0 | 1 | 0 |
23 | Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice | 0 | 1 | 0 |
24 | UKJ " Mosty" Kosakowo | 0 | 1 | 0 |
25 | UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów | 0 | 1 | 0 |
26 | Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek | 0 | 1 | 0 |
27 | AZS UW Warszawa | 0 | 0 | 1 |
28 | K.S. "KODOKAN" Gliwice | 0 | 0 | 1 |
29 | K.S. Judo Czechowice-Dziedzice | 0 | 0 | 1 |
30 | K.S. MaKo Judo Wrocław | 0 | 0 | 1 |
31 | Klub Judo AZS Opole | 0 | 0 | 1 |
32 | Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok | 0 | 0 | 1 |
33 | Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin | 0 | 0 | 1 |
34 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 0 | 0 | 1 |
35 | KS Błękitni Tarnów | 0 | 0 | 1 |
36 | TKS "Judo" Toruń | 0 | 0 | 1 |
37 | UKS "6" Piła | 0 | 0 | 1 |
38 | UKS "ASW-Judo" Jasło | 0 | 0 | 1 |
39 | UKS Conrad Gdańsk | 0 | 0 | 1 |
40 | UKS Galeon Gdynia | 0 | 0 | 1 |
41 | UKS IWICZNA Nowa Iwiczna | 0 | 0 | 1 |
42 | UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry | 0 | 0 | 1 |
43 | UKS Judo Fight Club Warszawa | 0 | 0 | 1 |
44 | UKS Junior w Lipnie Lipno | 0 | 0 | 1 |
45 | UKS Leśnik Kaczory | 0 | 0 | 1 |
46 | UKS Olimp Rawicz | 0 | 0 | 1 |
47 | UKS Opty Gdynia | 0 | 0 | 1 |
Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp
|
Klub |
Punkty |
1 | GKS Czarni Bytom | 26.5 |
2 | MKS Olimpijczyk Włocławek | 18.0 |
3 | TS Wisła Kraków | 18.0 |
4 | SGKS Wybrzeże Gdańsk | 17.5 |
5 | UKJ ARCUS Warszawa | 16.0 |
6 | UKS 10 Bydgoszcz | 14.5 |
7 | UKJ 225 Warszawa | 14.0 |
8 | Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin | 12.5 |
9 | MKS CM Jordan Kraków | 12.5 |
10 | Polonia Rybnik | 12.5 |
11 | UKS "PAPIEŻKA" Włocławek | 12.5 |
12 | MKS Pałac Młodzieży Katowice | 10.5 |
13 | MULKS "Technik- Orion" przy ZSP Radzyń Podlaski Radzyń Podlaski | 10.0 |
14 | UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa | 9.0 |
15 | UKS Judo Sensei Płock | 9.0 |
16 | TS Judo Gryf Słupsk | 8.5 |
17 | UKS Judo Wolbrom | 8.5 |
18 | Klub Judo Samuraj Koszalin | 7.0 |
19 | MKS VIS Skierniewice | 7.0 |
20 | UKJ " Mosty" Kosakowo | 7.0 |
21 | AZS UW Warszawa | 5.5 |
22 | K.S. "KODOKAN" Gliwice | 5.5 |
23 | K.S. Judo Czechowice-Dziedzice | 5.5 |
24 | K.S. MaKo Judo Wrocław | 5.5 |
25 | Klub Judo AZS Opole | 5.5 |
26 | Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok | 5.5 |
27 | KS Błękitni Tarnów | 5.5 |
28 | MKS Juvenia Wrocław | 5.5 |
29 | TKS "Judo" Toruń | 5.5 |
30 | UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa | 5.5 |
31 | UKS Conrad Gdańsk | 5.5 |
32 | UKS Galeon Gdynia | 5.5 |
33 | UKS Olimp Nowa Sól | 5.0 |
34 | Gorzowskie Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Gorzów Wlkp. | 3.5 |
35 | Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice | 3.5 |
36 | KS Start Radom | 3.5 |
37 | MKS Pałac Młodzieży Tarnów | 3.5 |
38 | T.S. MOSiR Bochnia | 3.5 |
39 | TS "Gwardia" Olsztyn | 3.5 |
40 | TS Gwardia Warszawa | 3.5 |
41 | UKJ Ryś Warszawa | 3.5 |
42 | UKS "SPARTAKUS" Lublin | 3.5 |
43 | UKS 15 Krosno | 3.5 |
44 | UKS Judo Częstochowa Częstochowa | 3.5 |
45 | Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kętach Kęty | 3.0 |
46 | Akademia Judo KS Warszawa | 1.5 |
47 | K.S."Akademia Judo-Łódź" Łódź | 1.5 |
48 | KS Gwardia Bielsko-Biała | 1.5 |
49 | MKS Truso Elbląg | 1.5 |
50 | PMDK Ikizama Radzionków Radzionków | 1.5 |
51 | UKJ Millenium Rzeszów | 1.5 |
52 | UKS Ippon MDK Kutno | 1.5 |
53 | UKS Judo Orzeł Żyrardów Żyrardów | 1.5 |
54 | Yamabushi Zakopane | 1.5 |
Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp
|
Klub |
Punkty |
1 | UKS Judo Wolbrom | 27.0 |
2 | MKS Juvenia Wrocław | 23.5 |
3 | GKS Czarni Bytom | 23.0 |
4 | MOS Zatoka Braniewo | 23.0 |
5 | UKJ 225 Warszawa | 19.5 |
6 | UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa | 18.0 |
7 | MKS Olimpijczyk Włocławek | 12.5 |
8 | SGKS Wybrzeże Gdańsk | 12.5 |
9 | TS Wisła Kraków | 12.5 |
10 | UKS "ASW-Judo" Jasło | 10.5 |
11 | Polonia Rybnik | 9.0 |
12 | AZS Organizacja Środowiskowa Poznań | 7.0 |
13 | Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice | 7.0 |
14 | UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów | 7.0 |
15 | UKS Judo Fight Club Warszawa | 7.0 |
16 | Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek | 7.0 |
17 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 5.5 |
18 | UKJ ARCUS Warszawa | 5.5 |
19 | UKS "6" Piła | 5.5 |
20 | UKS IWICZNA Nowa Iwiczna | 5.5 |
21 | UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry | 5.5 |
22 | UKS Junior w Lipnie Lipno | 5.5 |
23 | UKS Leśnik Kaczory | 5.5 |
24 | UKS Olimp Rawicz | 5.5 |
25 | UKS Opty Gdynia | 5.5 |
26 | KS Gwardia Bielsko-Biała | 5.0 |
27 | UKS "MOSiR" JASŁO Jasło | 5.0 |
28 | AZS UW Warszawa | 3.5 |
29 | K.S. Judo Czechowice-Dziedzice | 3.5 |
30 | Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin | 3.5 |
31 | UKJ Siódemka Mława | 3.5 |
32 | UKS Grot Kraków | 3.5 |
33 | UKS Judo-Kano Płock | 3.5 |
34 | PGE Akademia Judo Poznań | 3.0 |
35 | Klub Judo AZS Opole | 1.5 |
36 | Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok | 1.5 |
37 | KS Budowlani Sosnowiec | 1.5 |
38 | KS Start Radom | 1.5 |
39 | LKS Wyzwolenie Simoradz | 1.5 |
40 | MULKS "Technik- Orion" przy ZSP Radzyń Podlaski Radzyń Podlaski | 1.5 |
41 | UKS "FENIKS" Bytom Bytom | 1.5 |
42 | UKS Ippon Kożuchów | 1.5 |
43 | UKS Tomita Elbląg | 1.5 |
44 | UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin | 1.5 |
|