WYNIKI ZAWODÓW

Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików
Kraków, 21-22.4.2012


Listy zawodników:
-36kg -40kg -44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg +70kg -38kg -42kg -46kg -50kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg +81kg
Listy walk (HTML):
-36kg -40kg -44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg +70kg -38kg -42kg -46kg -50kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg +81kg
Listy walk (PDF):
-36kg -40kg -44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg +70kg -38kg -42kg -46kg -50kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg +81kg

kobiety, waga: -36kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Głuśniewska Aleksandra UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
2. Gos Karolina UKJ 225 Warszawa
3. Łapaczyńska Anna UKS Leśnik Kaczory
3. Nocula Joanna UKS "ASW-Judo" Jasło
5. Przewoźnik Klaudia UKS "ASW-Judo" Jasło
5. Źrebiec Marlena UKS "MOSiR" JASŁO Jasło
7. Brągiel Oliwia UKS "ASW-Judo" Jasło
7. Lisiecka Daria Gwardia Bielsko-Biała

kobiety, waga: -40kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kamińska Anna SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Nowicka Dominika Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
3. Cichy Karolina UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry
3. Janeczko Joanna UKJ ARCUS Warszawa
5. Czernicka Ewelina UKJ Siódemka Mława
5. Szczepanik Monika MKS Pałac Młodzieży Tarnów
7. Machnicka Vanessa Power Duck Akademia Judo Poznań
7. Walczak Beata UKS Ippon Kożuchów

kobiety, waga: -44kg - 25 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Sadowska Emilia UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
2. Zasada Wiktoria Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek
3. Banaszek Weronika UKS Judo Fight Club Warszawa
3. Łogożna Zuzanna Polonia Rybnik
5. Bobilewicz Karolina TS Wisła Kraków
5. GIERSZ ANDŻELIKA UKS Judo-Kano Płock
7. Śliwa Barbara UKS "MOSiR" JASŁO Jasło
7. Wróblewska Eliza Power Duck Akademia Judo Poznań

kobiety, waga: -48kg - 31 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kaleta Aleksandra UKS Judo Wolbrom
2. Szymańska Angelika MKS Olimpijczyk Włocławek
3. Łosoś Roksana UKS "6" Piła
3. Tomczak Wiktoria MKS Olimpijczyk Włocławek
5. Fałtynowicz Barbara SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Kuczera Wioletta Polonia Rybnik
7. Bocek Weronika LKS Wyzwolenie Simoradz
7. Kołodziej Agnieszka Klub Judo AZS Opole

kobiety, waga: -52kg - 26 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kulik Barbara UKJ 225 Warszawa
2. Czerepko Alicja MOS Zatoka Braniewo
3. Kotwicka Stefania MKS Juvenia Wrocław
3. Pogłódek Justyna UKS Judo Wolbrom
5. Błońska Angelika AZS UW Warszawa
5. Niemczyk Alicja K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
7. Dudek Alicja UKS Tomita Elbląg
7. Wróblewska Klaudia KS Start Radom

kobiety, waga: -57kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Dąbrowska Anna MKS Juvenia Wrocław
2. Grabowska Aleksandra UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów
3. Miller Karolina KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Rams Zuzanna UKS Judo Wolbrom
5. Grabowska Jessica UKS Grot Kraków
5. Matczak Aneta UKJ 225 Warszawa
7. Marciniak Wiktoria UKS "FENIKS" Bytom Bytom
7. wilk paulina UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin

kobiety, waga: -63kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kabata Klaudia GKS Czarni Bytom
2. Bąbelewska Nicol MOS Zatoka Braniewo
3. Bączek Maria UKS IWICZNA Nowa Iwiczna
3. Bień Aleksandra TS Wisła Kraków
5. Cieśla Karolina UKS Olimp Nowa Sól
5. Klimczak Marta GKS Czarni Bytom
7. Zwolska Adrianna Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok

kobiety, waga: -70kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Dziopa Paulina GKS Czarni Bytom
2. Haberka Karolina UKS Judo Wolbrom
3. Hofman Aleksandra MKS Juvenia Wrocław
3. Olizar Agnieszka UKS Junior w Lipnie Lipno
5. Bagrowska Dagmara Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
5. Sobalska Karolina TS Wisła Kraków
7. Gołąb Justyna GKS Czarni Bytom
7. Samólnik Emilia MULKS "Technik- Orion" przy ZSP Radzyń Podlaski Radzyń Podlaski

kobiety, waga: +70kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Madajewska Katarzyna MOS Zatoka Braniewo
2. Kobus Malwina AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
3. Dziubinska Zuzanna UKS Opty Gdynia
3. Gubańska Dominika UKS Olimp Rawicz
5. ELIASZEWICZ JAGODA MKS Juvenia Wrocław
5. Zawidzka Agnieszka Gwardia Bielsko-Biała
7. Bogdaniuk Magdalena UKS Judo Fight Club Warszawa
7. Górska Klaudia KS Budowlani Sosnowiec

mężczyźni, waga: -38kg - 48 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szołtysek Filip MKS Pałac Młodzieży Katowice
2. Samólnik Kamil MULKS "Technik- Orion" przy ZSP Radzyń Podlaski Radzyń Podlaski
3. Urbański Adrian UKS "PAPIEŻKA" Włocławek
3. Wójcik Jakub K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
5. Barczyk Jan UKS Judo Wolbrom
5. Wójcik Konrad UKS "SPARTAKUS" Lublin
7. Serafin Jakub TS Judo Gryf Słupsk
7. Skarżycki Marcin MULKS "Technik- Orion" przy ZSP Radzyń Podlaski Radzyń Podlaski

mężczyźni, waga: -42kg - 34 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wróbel Kacper MKS Olimpijczyk Włocławek
2. Tchórzewski Cezary SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Salisz Mateusz GKS Czarni Bytom
3. Wala Łukasz Polonia Rybnik
5. Aghajanyan Gurgen UKS 15 Krosno
5. Karpiński Adrian WKS Gwardia Warszawa
7. Boś Kamil UKS Olimp Nowa Sól
7. Drąg Arkadiusz UKJ Millenium Rzeszów

mężczyźni, waga: -46kg - 52 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Karaś Bartosz TS Wisła Kraków
2. Stecki Jędrzej SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Hoppe Aleks Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
3. Kaczor Kacper GKS Czarni Bytom
5. Gemza Łukasz GKS Czarni Bytom
5. Kuckowski Igor UKJ Ryś Warszawa
7. Ciepał Grzegorz UKS Judo Wolbrom
7. Kluś Krystian Yamabushi Zakopane

mężczyźni, waga: -50kg - 42 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bugaj Mateusz UKS Judo Sensei Płock Płock
2. Ołdak Sebastian UKJ ARCUS Warszawa
3. Jesionek Stanisław Klub Judo AZS Opole
3. PUNDA WOJCIECH MKS Juvenia Wrocław
5. Korgol Jakub TS Wisła Kraków
5. Rybak Dawid SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Darul Marcel UKS Ippon MDK Kutno
7. Pachała Kamil MULKS "Technik- Orion" przy ZSP Radzyń Podlaski Radzyń Podlaski

mężczyźni, waga: -55kg - 56 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bukojemski Wojciech UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa
2. Siedlikowski Jakub TS Judo Gryf Słupsk
3. Dziarmaga Arkadiusz KS Błękitni Tarnów
3. Skocz Sławomir TS Wisła Kraków
5. Gniady Michał Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
5. Kozak Krzysztof T.S.MOSiR Bochnia
7. Gawęda Jakub Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kętach Kęty
7. Markowski Rafał UKS Judo Orzeł Żyrardów Żyrardów

mężczyźni, waga: -60kg - 56 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Krogulski Maciej UKJ 225 Warszawa
2. Bałut Przemysław MKS VIS Skierniewice
3. Bogdał Maksymin UKS Conrad Gdańsk
3. Wróbel Dawid MKS Olimpijczyk Włocławek
5. Kuczborski Przemysław UKJ 225 Warszawa
5. Sokół Dawid UKS Judo Wolbrom
7. Kowalski Konrad UKJ 225 Warszawa
7. Zawierucha Daniel K.S."Akademia Judo-Łódź" Łódź

mężczyźni, waga: -66kg - 33 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ouerfelli Kerim MKS CM Jordan Kraków
2. Bindas Jakub Klub Judo Samuraj Koszalin
3. Jackiewicz Michał UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
3. Kamiński Olaf K.S. MaKo Judo Wrocław
5. Kapela Szymon Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. Wiśniewski Radosław MKS Olimpijczyk Włocławek
7. Piotrowicz Kacper Akademia Judo KS Warszawa
7. Sawicki Dominik MKS Truso Elbląg

mężczyźni, waga: -73kg - 23 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Zawadzki Bartłomiej UKJ ARCUS Warszawa
2. Górczyński Adrian UKS "PAPIEŻKA" Włocławek
3. Korzeniowski Jakub UKS Galeon Gdynia
3. RYCIAK Eryk AZS UW Warszawa
5. Maj Mikołaj Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
5. Umarov Magomed MKS CM Jordan Kraków
7. Barwacz Oskar PMDK Ikizama Radzionków Radzionków
7. Knap Paweł GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: -81kg - 19 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Grychnik Wojciech GKS Czarni Bytom
2. Kejza Paweł Polonia Rybnik
3. Bogusławski Olgierd Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok
3. Jagodziński Bartosz UKS 10 Bydgoszcz
5. Domagała Maciej Gorzowskie Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Gorzów Wlkp.
5. Sawiniec Bartosz TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
7. Grzegorzek Miłosz Gwardia Bielsko-Biała
7. Koziołek Bartosz MKS Pałac Młodzieży Katowice

mężczyźni, waga: +81kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bogacz Kamil UKS 10 Bydgoszcz
2. Gruszczyński Karol UKJ " Mosty" Kosakowo
3. Karpierz Patryk K.S. "KODOKAN" Gliwice
3. Załęczny Krzysztof TKS "Judo" Toruń
5. Piecyk Jan KS Start Radom
5. Zalasiński Jakub UKS Judo Częstochowa Częstochowa
7. Grodecki Artur GKS Czarni Bytom
7. Kawczak Kamil Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kętach Kęty

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1UKJ ARCUS Warszawa110
2GKS Czarni Bytom102
3MKS Olimpijczyk Włocławek101
4TS Wisła Kraków101
5UKS 10 Bydgoszcz101
6MKS CM Jordan Kraków100
7MKS Pałac Młodzieży Katowice100
8UKJ 225 Warszawa100
9UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa100
10UKS Judo Sensei Płock Płock100
11SGKS Wybrzeże Gdańsk020
12Polonia Rybnik011
13UKS "PAPIEŻKA" Włocławek011
14Klub Judo Samuraj Koszalin010
15MKS VIS Skierniewice010
16MULKS "Technik- Orion" przy ZSP Radzyń Podlaski Radzyń Podlaski010
17TS Judo Gryf Słupsk010
18UKJ " Mosty" Kosakowo010
19AZS UW Warszawa001
20K.S. "KODOKAN" Gliwice001
21K.S. Judo Czechowice-Dziedzice001
22K.S. MaKo Judo Wrocław001
23Klub Judo AZS Opole001
24Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok001
25Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin001
26KS Błękitni Tarnów001
27MKS Juvenia Wrocław001
28TKS "Judo" Toruń001
29UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa001
30UKS Conrad Gdańsk001
31UKS Galeon Gdynia001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom200
2UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa200
3MOS Zatoka Braniewo120
4UKS Judo Wolbrom112
5UKJ 225 Warszawa110
6MKS Juvenia Wrocław102
7SGKS Wybrzeże Gdańsk100
8MKS Olimpijczyk Włocławek011
9AZS Organizacja Środowiskowa Poznań010
10Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice010
11UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów010
12Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek010
13KS AZS AWFiS Gdańsk001
14Polonia Rybnik001
15TS Wisła Kraków001
16UKJ ARCUS Warszawa001
17UKS "6" Piła001
18UKS "ASW-Judo" Jasło001
19UKS IWICZNA Nowa Iwiczna001
20UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry001
21UKS Judo Fight Club Warszawa001
22UKS Junior w Lipnie Lipno001
23UKS Leśnik Kaczory001
24UKS Olimp Rawicz001
25UKS Opty Gdynia001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom302
2UKJ 225 Warszawa210
3UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa201
4MOS Zatoka Braniewo120
5SGKS Wybrzeże Gdańsk120
6MKS Olimpijczyk Włocławek112
7UKS Judo Wolbrom112
8UKJ ARCUS Warszawa111
9MKS Juvenia Wrocław103
10TS Wisła Kraków102
11UKS 10 Bydgoszcz101
12MKS CM Jordan Kraków100
13MKS Pałac Młodzieży Katowice100
14UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa100
15UKS Judo Sensei Płock Płock100
16Polonia Rybnik012
17UKS "PAPIEŻKA" Włocławek011
18AZS Organizacja Środowiskowa Poznań010
19Klub Judo Samuraj Koszalin010
20MKS VIS Skierniewice010
21MULKS "Technik- Orion" przy ZSP Radzyń Podlaski Radzyń Podlaski010
22TS Judo Gryf Słupsk010
23Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice010
24UKJ " Mosty" Kosakowo010
25UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów010
26Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek010
27AZS UW Warszawa001
28K.S. "KODOKAN" Gliwice001
29K.S. Judo Czechowice-Dziedzice001
30K.S. MaKo Judo Wrocław001
31Klub Judo AZS Opole001
32Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok001
33Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin001
34KS AZS AWFiS Gdańsk001
35KS Błękitni Tarnów001
36TKS "Judo" Toruń001
37UKS "6" Piła001
38UKS "ASW-Judo" Jasło001
39UKS Conrad Gdańsk001
40UKS Galeon Gdynia001
41UKS IWICZNA Nowa Iwiczna001
42UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry001
43UKS Judo Fight Club Warszawa001
44UKS Junior w Lipnie Lipno001
45UKS Leśnik Kaczory001
46UKS Olimp Rawicz001
47UKS Opty Gdynia001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom26.5
2MKS Olimpijczyk Włocławek18.0
3TS Wisła Kraków18.0
4SGKS Wybrzeże Gdańsk17.5
5UKJ ARCUS Warszawa16.0
6UKS 10 Bydgoszcz14.5
7UKJ 225 Warszawa14.0
8Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin12.5
9MKS CM Jordan Kraków12.5
10Polonia Rybnik12.5
11UKS "PAPIEŻKA" Włocławek12.5
12MKS Pałac Młodzieży Katowice10.5
13MULKS "Technik- Orion" przy ZSP Radzyń Podlaski Radzyń Podlaski10.0
14UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa9.0
15UKS Judo Sensei Płock Płock9.0
16TS Judo Gryf Słupsk8.5
17UKS Judo Wolbrom8.5
18Klub Judo Samuraj Koszalin7.0
19MKS VIS Skierniewice7.0
20UKJ " Mosty" Kosakowo7.0
21AZS UW Warszawa5.5
22K.S. "KODOKAN" Gliwice5.5
23K.S. Judo Czechowice-Dziedzice5.5
24K.S. MaKo Judo Wrocław5.5
25Klub Judo AZS Opole5.5
26Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok5.5
27KS Błękitni Tarnów5.5
28MKS Juvenia Wrocław5.5
29TKS "Judo" Toruń5.5
30UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa5.5
31UKS Conrad Gdańsk5.5
32UKS Galeon Gdynia5.5
33UKS Olimp Nowa Sól5.0
34Gorzowskie Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Gorzów Wlkp.3.5
35Klub Środowiskowy AZS Gliwice3.5
36KS Start Radom3.5
37MKS Pałac Młodzieży Tarnów3.5
38T.S.MOSiR Bochnia3.5
39TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn3.5
40UKJ Ryś Warszawa3.5
41UKS "SPARTAKUS" Lublin3.5
42UKS 15 Krosno3.5
43UKS Judo Częstochowa Częstochowa3.5
44WKS Gwardia Warszawa3.5
45Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kętach Kęty3.0
46Akademia Judo KS Warszawa1.5
47Gwardia Bielsko-Biała1.5
48K.S."Akademia Judo-Łódź" Łódź1.5
49MKS Truso Elbląg1.5
50PMDK Ikizama Radzionków Radzionków1.5
51UKJ Millenium Rzeszów1.5
52UKS Ippon MDK Kutno1.5
53UKS Judo Orzeł Żyrardów Żyrardów1.5
54Yamabushi Zakopane1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1UKS Judo Wolbrom27.0
2MKS Juvenia Wrocław23.5
3GKS Czarni Bytom23.0
4MOS Zatoka Braniewo23.0
5UKJ 225 Warszawa19.5
6UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa18.0
7MKS Olimpijczyk Włocławek12.5
8SGKS Wybrzeże Gdańsk12.5
9TS Wisła Kraków12.5
10UKS "ASW-Judo" Jasło10.5
11Polonia Rybnik9.0
12AZS Organizacja Środowiskowa Poznań7.0
13Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice7.0
14UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów7.0
15UKS Judo Fight Club Warszawa7.0
16Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek7.0
17KS AZS AWFiS Gdańsk5.5
18UKJ ARCUS Warszawa5.5
19UKS "6" Piła5.5
20UKS IWICZNA Nowa Iwiczna5.5
21UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry5.5
22UKS Junior w Lipnie Lipno5.5
23UKS Leśnik Kaczory5.5
24UKS Olimp Rawicz5.5
25UKS Opty Gdynia5.5
26Gwardia Bielsko-Biała5.0
27UKS "MOSiR" JASŁO Jasło5.0
28AZS UW Warszawa3.5
29K.S. Judo Czechowice-Dziedzice3.5
30Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin3.5
31UKJ Siódemka Mława3.5
32UKS Grot Kraków3.5
33UKS Judo-Kano Płock3.5
34Power Duck Akademia Judo Poznań3.0
35Klub Judo AZS Opole1.5
36Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok1.5
37KS Budowlani Sosnowiec1.5
38KS Start Radom1.5
39LKS Wyzwolenie Simoradz1.5
40MULKS "Technik- Orion" przy ZSP Radzyń Podlaski Radzyń Podlaski1.5
41UKS "FENIKS" Bytom Bytom1.5
42UKS Ippon Kożuchów1.5
43UKS Tomita Elbląg1.5
44UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin1.5