WYNIKI ZAWODÓW

Otwarty Puchar Juniorek i Juniorów Młodszych - Zawody międzynarodowe
Opole, 02.6.2012


Listy zawodników:
-40kg -44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg +70kg -46kg -50kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg +90kg
Listy walk (HTML):
-40kg -44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg +70kg -46kg -50kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg +90kg
Listy walk (PDF):
-40kg -44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg +70kg -46kg -50kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg +90kg

kobiety, waga: -40kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Nowicka Dominika Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
2. Gos Karolina UKJ 225 Warszawa
3. Apraksin Martyna Białostocki KS Hetman Białystok
4. Nowak Klaudia LKS Wyzwolenie Simoradz

kobiety, waga: -44kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Sadowska Emilia UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
2. Banaszek Weronika UKS Judo Fight Club Warszawa
3. Jankowiak Dominika MKS Juvenia Wrocław
3. Zasada Wiktoria Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek
5. Eszer Weronika UKS Ósemka Nowa Sól
5. Górnik Patrycja KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
7. Klabecka Julia KS CIESZYN Cieszyn
7. Stobiecka Natalia UKS Siódemka Sochaczew

kobiety, waga: -48kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kaleta Aleksandra UKS Judo Wolbrom
2. Szymańska Angelika MKS Olimpijczyk Włocławek
3. Krawczyk Weronika KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
3. Wiszniewska Katarzyna UKS "6" Piła
5. Adamczyk Dagmara UKS Judo Wolbrom
5. Tomczak Wiktoria MKS Olimpijczyk Włocławek
7. Kędziora Magdalena TS Gwardia Opole
7. Ogrodnik Marta AZS Organizacja Środowiskowa Poznań

kobiety, waga: -52kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Płachcińska Patrycja Białostocki KS Hetman Białystok
2. Kowalczyk Julia Polonia Rybnik
3. Kulik Barbara UKJ 225 Warszawa
3. Rejment Karolina UKS Ósemka Nowa Sól
5. Łukasiak Marta KS Start Radom
5. Mróz Dominika Klub Judo DRAKO Warszawa
7. Chwastarzova Alena Czech Republic .
7. Niemczyk Alicja K.S. Judo Czechowice-Dziedzice

kobiety, waga: -57kg - 19 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Gajdek Karolina KS CIESZYN Cieszyn
2. Wykupil Marta K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
3. GŁASKA-ZIELIŃSKA Klaudia AZS UW Warszawa
3. Przyczyna Paulina UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
5. Milej Joanna AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
5. Walkowiak Anna PKS "OLIMPIA" Poznań
7. Dąbrowska Anna MKS Juvenia Wrocław
7. Kleniewska Agnieszka Klub Judo Samuraj Koszalin

kobiety, waga: -63kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Isenko Anna KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Piela Anna Gwardia Bielsko-Biała
3. Kabata Klaudia GKS Czarni Bytom
3. Pękala Natalia UKS "Sokół" Pisarzowice
5. Skupień Patrycja KS "Gwardia" Łódź
5. Szewczyk Justyna UKS Siódemka Sochaczew
7. Jałoszyńska Weronika Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek
7. Włodarczyk Paulina Gwardia Bielsko-Biała

kobiety, waga: -70kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Dziopa Paulina GKS Czarni Bytom
2. Osmęda Karolina UKS Judo Wolbrom
3. Gawron Oliwia Power Duck Akademia Judo Poznań
3. STĘPKA MARTA UKS "6" Piła
5. Bagłaj Maja UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa
5. Tymann Daria GKS Czarni Bytom
7. Hofman Aleksandra MKS Juvenia Wrocław
7. KANIA KLAUDIA UKS Judo-Kano Płock

kobiety, waga: +70kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pilarczyk Natalia UKS Kodokan Toruń
2. Poźniak Wiktoria UKS Ósemka Nowa Sól
3. Astramowicz Helena Klub Judo Samuraj Koszalin
4. Gubańska Dominika UKS Olimp Rawicz
5. ELIASZEWICZ JAGODA MKS Juvenia Wrocław

mężczyźni, waga: -46kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Walczyk Patryk GKS Czarni Bytom
2. Nowak Patryk KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
3. Lewandowski Adrian Klub Środowiskowy AZS Gliwice
3. Wróbel Kacper MKS Olimpijczyk Włocławek
5. Wala Łukasz Polonia Rybnik
5. Zasada Marcel Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek
7. KOMAN ARTUR MKS Juvenia Wrocław
7. Majcher Norbert UKJ Millenium Rzeszów

mężczyźni, waga: -50kg - 19 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Puszczyński Maciej KS Start Radom
2. Beran Tomas Czech Republic .
3. Pawłowski Filip UMKS Żak Kielce
3. Stolarek Jan Klub Judo AZS Opole
5. Terlecki Rafał Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok
5. Wilk Maciej UKJ Millenium Rzeszów
7. Ślusarski Patryk Klub Środowiskowy AZS Gliwice
7. Wojtasiak Jakub MKS Olimpijczyk Włocławek

mężczyźni, waga: -55kg - 28 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Chromiński Sebastian UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
2. Wróbel Dawid MKS Olimpijczyk Włocławek
3. Ferenc Łukasz UKS Dwójka Rydułtowy
3. Zykubek Dawid KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
5. Grzyb Maciej Klub Judo DRAKO Warszawa
5. Kastner Patryk TS Judo Gryf Słupsk
7. Górecki Kamil MKS Juvenia Wrocław
7. Grzywacz Dominik KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój

mężczyźni, waga: -60kg - 31 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kurtyka Paweł GKS Czarni Bytom
2. Morka Ksawery UKJ Ryś Warszawa
3. Kowalski Maciej UKS Dwójka Rydułtowy
3. Kurczyk Piotr GKS Czarni Bytom
5. Górniak Kamil Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec
5. Lewiński Radek UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
7. Ciesiołkiewicz Kamil Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
7. Pflegel Jakub ULKS IPPON Jarocin

mężczyźni, waga: -66kg - 43 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Sordyl Mateusz UKS Grot Kraków
2. Stodolski Tomasz UKS Leśnik Kaczory
3. Kubicki Patryk Klub Środowiskowy AZS Gliwice
3. Skórka Szymon GKS Czarni Bytom
5. Ośka Jan AZS UW Warszawa
5. Wawrzyczek Paweł K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
7. Ponichtera Bartosz UKS Siódemka Sochaczew
7. Tylek Sebastian MKS CM Jordan Kraków

mężczyźni, waga: -73kg - 21 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Biedrzyński Krystian K.S. WroX Gym Wrocław
2. Pękala Miłosz KS Błękitni Tarnów
3. Sadowski Adam AKS Strzegom
3. Winiarski Michał UKS Gimnazjon Suchy Las
5. Kuciej Daniel MKS Juvenia Wrocław
5. Pirko Petr Czech Republic .
7. GOŁĘBIEWSKI Michał MMKS Wojownik Skierniewice
7. TOMALA WOJCIECH K.S. Judo Czechowice-Dziedzice

mężczyźni, waga: -81kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Głowacki Michał Klub Środowiskowy AZS Gliwice
2. Kejza Daniel Polonia Rybnik
3. Ozimek Jakub AZS AWF Warszawa
3. SUCHECKI Bogusz MMKS Wojownik Skierniewice
5. Bil Dawid JSS Gwardia Jelenia Góra
5. Pietrzyk Jakub WKS Gwardia Warszawa
7. Czuliński Bartosz AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
7. Woźniak Mateusz ULKS IPPON Jarocin

mężczyźni, waga: -90kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Koźlik Mateusz GKS Czarni Bytom
2. PROCHASKA Adrian MMKS Wojownik Skierniewice
3. Kasprzyk Radosław PKS "OLIMPIA" Poznań
3. Pasek Wojciech GKS Czarni Bytom
5. Cierpich Michał WKS Śląsk Wrocław
5. Frąckowiak Piotr UKS Dwunastka Leszno

mężczyźni, waga: +90kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. KUBICA RYSZARD Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec
2. Szaran Bartosz MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź
3. Lubiński Marcin Klub Środowiskowy AZS Gliwice
3. Majowski Dominik UKS Dwójka Tarnowskie Góry
5. Dorlet Wojciech Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
5. Makowiecki Adrian Klub Judo Samuraj Koszalin
7. Misztal Dawid GKS Czarni Bytom
7. Stuchlik Mateusz GKS Czarni Bytom

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom303
2Klub Środowiskowy AZS Gliwice103
3K.S. WroX Gym Wrocław100
4KS Start Radom100
5Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec100
6UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa100
7UKS Grot Kraków100
8KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój011
9MKS Olimpijczyk Włocławek011
10MMKS Wojownik Skierniewice011
11Czech Republic .010
12KS Błękitni Tarnów010
13MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź010
14Polonia Rybnik010
15UKJ Ryś Warszawa010
16UKS Leśnik Kaczory010
17UKS Dwójka Rydułtowy002
18AKS Strzegom001
19AZS AWF Warszawa001
20Klub Judo AZS Opole001
21PKS "OLIMPIA" Poznań001
22UKS Dwójka Tarnowskie Góry001
23UKS Gimnazjon Suchy Las001
24UMKS Żak Kielce001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1UKS Judo Wolbrom110
2Białostocki KS Hetman Białystok101
3GKS Czarni Bytom101
4KS AZS AWFiS Gdańsk100
5KS CIESZYN Cieszyn100
6Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice100
7UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa100
8UKS Kodokan Toruń100
9UKJ 225 Warszawa011
10UKS Ósemka Nowa Sól011
11Gwardia Bielsko-Biała010
12K.S. Judo Czechowice-Dziedzice010
13MKS Olimpijczyk Włocławek010
14Polonia Rybnik010
15UKS Judo Fight Club Warszawa010
16UKS "6" Piła002
17AZS UW Warszawa001
18KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój001
19Klub Judo Samuraj Koszalin001
20MKS Juvenia Wrocław001
21Power Duck Akademia Judo Poznań001
22UKS "Sokół" Pisarzowice001
23UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki001
24Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom404
2UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa200
3UKS Judo Wolbrom110
4Klub Środowiskowy AZS Gliwice103
5Białostocki KS Hetman Białystok101
6K.S. WroX Gym Wrocław100
7KS AZS AWFiS Gdańsk100
8KS CIESZYN Cieszyn100
9KS Start Radom100
10Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec100
11Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice100
12UKS Grot Kraków100
13UKS Kodokan Toruń100
14MKS Olimpijczyk Włocławek021
15Polonia Rybnik020
16KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój012
17MMKS Wojownik Skierniewice011
18UKJ 225 Warszawa011
19UKS Ósemka Nowa Sól011
20Czech Republic .010
21Gwardia Bielsko-Biała010
22K.S. Judo Czechowice-Dziedzice010
23KS Błękitni Tarnów010
24MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź010
25UKJ Ryś Warszawa010
26UKS Judo Fight Club Warszawa010
27UKS Leśnik Kaczory010
28UKS "6" Piła002
29UKS Dwójka Rydułtowy002
30AKS Strzegom001
31AZS AWF Warszawa001
32AZS UW Warszawa001
33Klub Judo AZS Opole001
34Klub Judo Samuraj Koszalin001
35MKS Juvenia Wrocław001
36PKS "OLIMPIA" Poznań001
37Power Duck Akademia Judo Poznań001
38UKS "Sokół" Pisarzowice001
39UKS Dwójka Tarnowskie Góry001
40UKS Gimnazjon Suchy Las001
41UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki001
42UMKS Żak Kielce001
43Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom46.5
2Klub Środowiskowy AZS Gliwice27.0
3KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój14.0
4MKS Olimpijczyk Włocławek14.0
5MMKS Wojownik Skierniewice14.0
6Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec12.5
7UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa12.5
8UKS Dwójka Rydułtowy11.0
9Czech Republic .10.5
10Polonia Rybnik10.5
11K.S. WroX Gym Wrocław9.0
12KS Start Radom9.0
13UKS Grot Kraków9.0
14KS Błękitni Tarnów7.0
15MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź7.0
16UKJ Ryś Warszawa7.0
17UKS Leśnik Kaczory7.0
18MKS Juvenia Wrocław6.5
19AKS Strzegom5.5
20AZS AWF Warszawa5.5
21Klub Judo AZS Opole5.5
22PKS "OLIMPIA" Poznań5.5
23UKS Dwójka Tarnowskie Góry5.5
24UKS Gimnazjon Suchy Las5.5
25UMKS Żak Kielce5.5
26K.S. Judo Czechowice-Dziedzice5.0
27Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin5.0
28UKJ Millenium Rzeszów5.0
29AZS UW Warszawa3.5
30JSS Gwardia Jelenia Góra3.5
31Klub Judo DRAKO Warszawa3.5
32Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok3.5
33Klub Judo Samuraj Koszalin3.5
34TS Judo Gryf Słupsk3.5
35UKS Dwunastka Leszno3.5
36WKS Gwardia Warszawa3.5
37WKS Śląsk Wrocław3.5
38Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek3.5
39ULKS IPPON Jarocin3.0
40AZS Organizacja Środowiskowa Poznań1.5
41MKS CM Jordan Kraków1.5
42UKS Siódemka Sochaczew1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1UKS Judo Wolbrom19.5
2GKS Czarni Bytom18.0
3UKS Ósemka Nowa Sól13.0
4Białostocki KS Hetman Białystok12.0
5UKS "6" Piła11.0
6KS CIESZYN Cieszyn10.5
7MKS Olimpijczyk Włocławek10.5
8MKS Juvenia Wrocław9.5
9UKJ 225 Warszawa9.5
10KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój9.0
11KS AZS AWFiS Gdańsk9.0
12UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa9.0
13Gwardia Bielsko-Biała8.5
14K.S. Judo Czechowice-Dziedzice8.5
15Polonia Rybnik7.0
16UKS Judo Fight Club Warszawa7.0
17Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek7.0
18Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice6.0
19UKS Kodokan Toruń6.0
20AZS UW Warszawa5.5
21Power Duck Akademia Judo Poznań5.5
22UKS "Sokół" Pisarzowice5.5
23UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki5.5
24AZS Organizacja Środowiskowa Poznań5.0
25UKS Siódemka Sochaczew5.0
26Klub Judo Samuraj Koszalin4.5
27Klub Judo DRAKO Warszawa3.5
28KS "Gwardia" Łódź3.5
29KS Start Radom3.5
30PKS "OLIMPIA" Poznań3.5
31UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa3.5
32LKS Wyzwolenie Simoradz2.0
33UKS Olimp Rawicz2.0
34Czech Republic .1.5
35TS Gwardia Opole1.5
36UKS Judo-Kano Płock1.5