WYNIKI ZAWODÓW

Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów
Kielce, 12-13.4.2014


Listy zawodników:
44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (HTML):
44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (PDF):
44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg

kobiety, waga: 44kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Machnicka Vanessa Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
2. Zasada Wiktoria Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek
3. Roszkowska Agata UKS Narew Łapy
4. Maślanka Martyna UKS Eljot Płock

kobiety, waga: 48kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Rasińska Maja Gwardia Bielsko-Biała
2. Wiszniewska Katarzyna UKS 3 Piła
3. Giec Magdalena KS Budowlani Sosnowiec
3. Kołtunowska Aleksandra UKS Tomita Elbląg
5. Gadomska Aleksandra Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
5. Karkoszka Monika KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
7. Łuczaj Edyta UKS Narew Łapy
7. Olejnik Anna UKS Gimnazjon Suchy Las

kobiety, waga: 52kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szczepańczyk Klaudia Gwardia Bielsko-Biała
2. Rerutko Żaneta WKS Gwardia Warszawa
3. Czarnocka Alicja WKS Gwardia Warszawa
3. Skupień Patrycja KS "Gwardia" Łódź
5. Busse Kamila AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
5. Jańczak Aleksandra UKS Conrad Gdańsk
7. Habarta Marta Gwardia Bielsko-Biała
7. PONICHTERA Gabriela AZS UW Warszawa

kobiety, waga: 57kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Borowska Anna Polonia Rybnik
2. Miller Magdalena KS AZS AWFiS Gdańsk
3. DUDEK Dominika AZS UW Warszawa
3. Gajdek Karolina KS "MOSiR Cieszyn" Cieszyn
5. Milej Joanna AZS-WSPiA Poznań
5. Wykupil Marta K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
7. Głowacka Małgorzata Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
7. Walkowiak Anna PKS "OLIMPIA" Poznań

kobiety, waga: 63kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Langiewicz Aleksandra KS AZS AWF Wrocław
2. Lniany Sonia GKS Czarni Bytom
3. Isenko Anna KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Prus Agnieszka WKS Gwardia Warszawa
5. Daśko Ilona UKS Conrad Gdańsk
5. Swiatkiewicz Agata AZS UW Warszawa
7. Dobrowolska Martyna UKJ "AON Warszawa" Warszawa
7. Włodarczyk Paulina Gwardia Bielsko-Biała

kobiety, waga: 70kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Jabłońska Aleksandra KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Lickun Sandra Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
3. Hanelt Kasandra AZS-UKW Bydgoszcz
3. Kaźmierczak Martyna KS "Gwardia" Łódź
5. Nowak Alicja GKS Czarni Bytom
5. Przyczyna Paulina UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
7. Mioducka Eliza UKS Kodokan Toruń
7. Sitko Justyna KS Budowlani Sosnowiec

kobiety, waga: 78kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kułaga Paula TDK Trzcianka
2. Pacut Beata GKS Czarni Bytom
3. Lichońska Barbara KS AZS AWFiS Gdańsk
4. Koralewska Justyna AZS-WSPiA Poznań
5. Dyba Agnieszka UKS Junior Lipno

kobiety, waga: +78kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Załęczna Anna TKS "Judo" Toruń
2. Oleksiewicz Wiktoria PUKS Makowiec Skaryszew
3. Dziembowska Monika UKS Judo Sensei Płock
3. Wanatowska Katarzyna MKS Truso Elbląg
5. Dziewicka Małgorzata AZS UW Warszawa
5. FLOREK Liliana AZS UAM Poznań
7. Gruszecka Justyna Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
7. Patyk Justyna AZS Organizacja Środowiskowa Poznań

mężczyźni, waga: 55kg - 3 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wawrzkiewicz Marek UKS 3 Piła
2. Nowak Patryk KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
3. Lewandowski Adrian Klub Środowiskowy AZS Gliwice

mężczyźni, waga: 60kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wawrzyczek Patryk Gwardia Bielsko-Biała
2. Grzyb Maciej Klub Judo DRAKO Warszawa
3. Pękala Dawid Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała
3. Wala Adrian Polonia Rybnik
5. Godek Patryk GKS Czarni Bytom
5. TOMASZEWSKI STANISŁAW Gwardia Wrocław
7. Ferenc Łukasz KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
7. Grzywacz Dominik KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój

mężczyźni, waga: 66kg - 23 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Mrówczyński Wiktor MMKS Wojownik Skierniewice
2. Wawrzyczek Paweł K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
3. MAKAREWICZ ARKADIUSZ Gwardia Wrocław
3. Ochnio Michał UKJ 225 Warszawa
5. Garbacz Mateusz UMKS Żak Kielce
5. Skórka Szymon GKS Czarni Bytom
7. Grzegorczyk Robert KJ Samuraj Koszalin
7. Morka Ksawery UKJ Ryś Warszawa

mężczyźni, waga: 73kg - 34 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Stępień Damian UMKS Żak Kielce
2. Szerszeniewski Przemysław AZS AWF Warszawa
3. CZERNIAWSKI Tomasz AZS UW Warszawa
3. Kwiatkowski Marcin Gwardia Wrocław
5. Borowicz Paweł GKS Czarni Bytom
5. Zacheja Bartek WKS Gwardia Warszawa
7. Jarowienko Dawid WKS "Flota" Gdynia
7. Kubań Michał WKS Gwardia Warszawa

mężczyźni, waga: 81kg - 40 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. IWASZKIEWICZ PATRYK Gwardia Wrocław
2. Długosz Maciej UKS Judo Wolbrom
3. Pękala Szymon Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała
3. Wrona Aleksander TS Wisła Kraków
5. Leśniak Michał TS Wisła Kraków
5. Szyszkowski Arkadiusz Klub Środowiskowy AZS Gliwice
7. Itrych Łukasz KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Słowak Bartłomiej UMKS Żak Kielce

mężczyźni, waga: 90kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kuczera Piotr Polonia Rybnik
2. Gmurek Marcin AZS AWF Warszawa
3. Krueger Mariusz WKS Gwardia Warszawa
3. PAŃKO MICHAŁ Gwardia Wrocław
5. Kozłowski Rafał Gwardia Wrocław
5. Świczerewski Adrian AZS-UKW Bydgoszcz
7. Maglewski Hubert GKS Czarni Bytom
7. Rybczyński Robert UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki

mężczyźni, waga: 100kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Słabiak Grzegorz GKS Czarni Bytom
2. Moskal Daniel UKS Kodokan Toruń
3. Łapiński Piotr UKS Narew Łapy
3. Marek Leszek WKS "Flota" Gdynia
5. Kłoczko Grzegorz GKS Czarni Bytom
5. Lubiński Marcin K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
7. Frąckowiak Piotr AZS-WSPiA Poznań
7. Ziólkowski Krzysztof TKS "Judo" Toruń

mężczyźni, waga: +100kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Jackiewicz Jan UKJ "AON Warszawa" Warszawa
2. Łoś Adrian UKS Tomita Elbląg
3. Kwiatkowski Mateusz Gwardia Wrocław
3. Rusin Patryk Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
5. KAZIMIEROWICZ KACPER Gwardia Wrocław
5. Turek Mateusz K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
7. Chmurski Mateusz MMKS Wojownik Skierniewice
7. Hetmańczyk Patryk AZS-WSPiA Poznań

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1Gwardia Wrocław104
2Polonia Rybnik101
3GKS Czarni Bytom100
4Gwardia Bielsko-Biała100
5MMKS Wojownik Skierniewice100
6UKJ "AON Warszawa" Warszawa100
7UKS 3 Piła100
8UMKS Żak Kielce100
9AZS AWF Warszawa020
10K.S. Judo Czechowice-Dziedzice010
11KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój010
12Klub Judo DRAKO Warszawa010
13UKS Judo Wolbrom010
14UKS Kodokan Toruń010
15UKS Tomita Elbląg010
16Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała002
17AZS UW Warszawa001
18Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin001
19Klub Środowiskowy AZS Gliwice001
20TS Wisła Kraków001
21UKJ 225 Warszawa001
22UKS Narew Łapy001
23WKS "Flota" Gdynia001
24WKS Gwardia Warszawa001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1Gwardia Bielsko-Biała200
2KS AZS AWFiS Gdańsk112
3Klub Sportowy Akademia Judo Poznań100
4KS AZS AWF Wrocław100
5Polonia Rybnik100
6TDK Trzcianka100
7TKS "Judo" Toruń100
8GKS Czarni Bytom020
9WKS Gwardia Warszawa012
10Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin010
11PUKS Makowiec Skaryszew010
12UKS 3 Piła010
13Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek010
14KS "Gwardia" Łódź002
15AZS UW Warszawa001
16AZS-UKW Bydgoszcz001
17KS "MOSiR Cieszyn" Cieszyn001
18KS Budowlani Sosnowiec001
19MKS Truso Elbląg001
20UKS Judo Sensei Płock001
21UKS Narew Łapy001
22UKS Tomita Elbląg001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1Gwardia Bielsko-Biała300
2Polonia Rybnik201
3GKS Czarni Bytom120
4KS AZS AWFiS Gdańsk112
5UKS 3 Piła110
6Gwardia Wrocław104
7Klub Sportowy Akademia Judo Poznań100
8KS AZS AWF Wrocław100
9MMKS Wojownik Skierniewice100
10TDK Trzcianka100
11TKS "Judo" Toruń100
12UKJ "AON Warszawa" Warszawa100
13UMKS Żak Kielce100
14AZS AWF Warszawa020
15WKS Gwardia Warszawa013
16Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin011
17UKS Tomita Elbląg011
18K.S. Judo Czechowice-Dziedzice010
19KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój010
20Klub Judo DRAKO Warszawa010
21PUKS Makowiec Skaryszew010
22UKS Judo Wolbrom010
23UKS Kodokan Toruń010
24Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek010
25AZS UW Warszawa002
26KS "Gwardia" Łódź002
27Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała002
28UKS Narew Łapy002
29AZS-UKW Bydgoszcz001
30Klub Środowiskowy AZS Gliwice001
31KS "MOSiR Cieszyn" Cieszyn001
32KS Budowlani Sosnowiec001
33MKS Truso Elbląg001
34TS Wisła Kraków001
35UKJ 225 Warszawa001
36UKS Judo Sensei Płock001
37WKS "Flota" Gdynia001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1Gwardia Wrocław41.5
2GKS Czarni Bytom24.5
3Polonia Rybnik14.5
4AZS AWF Warszawa14.0
5K.S. Judo Czechowice-Dziedzice14.0
6UMKS Żak Kielce14.0
7Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała11.0
8MMKS Wojownik Skierniewice10.5
9WKS Gwardia Warszawa10.5
10Gwardia Bielsko-Biała9.0
11TS Wisła Kraków9.0
12UKJ "AON Warszawa" Warszawa9.0
13Klub Judo DRAKO Warszawa7.0
14UKS Judo Wolbrom7.0
15UKS Kodokan Toruń7.0
16UKS Tomita Elbląg7.0
17WKS "Flota" Gdynia7.0
18AZS UW Warszawa5.5
19Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin5.5
20UKJ 225 Warszawa5.5
21UKS Narew Łapy5.5
22KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój5.0
23Klub Środowiskowy AZS Gliwice4.5
24UKS 3 Piła4.0
25AZS-UKW Bydgoszcz3.5
26AZS-WSPiA Poznań3.0
27KJ Samuraj Koszalin1.5
28KS AZS AWFiS Gdańsk1.5
29TKS "Judo" Toruń1.5
30UKJ Ryś Warszawa1.5
31UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1KS AZS AWFiS Gdańsk24.5
2Gwardia Bielsko-Biała21.0
3WKS Gwardia Warszawa18.0
4GKS Czarni Bytom14.5
5AZS UW Warszawa14.0
6Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin12.0
7KS "Gwardia" Łódź11.0
8KS AZS AWF Wrocław9.0
9Polonia Rybnik9.0
10TKS "Judo" Toruń9.0
11KS Budowlani Sosnowiec7.0
12PUKS Makowiec Skaryszew7.0
13UKS 3 Piła7.0
14UKS Conrad Gdańsk7.0
15Klub Sportowy Akademia Judo Poznań6.5
16TDK Trzcianka6.0
17AZS-UKW Bydgoszcz5.5
18AZS-WSPiA Poznań5.5
19KS "MOSiR Cieszyn" Cieszyn5.5
20MKS Truso Elbląg5.5
21UKS Judo Sensei Płock5.5
22UKS Tomita Elbląg5.5
23AZS Organizacja Środowiskowa Poznań5.0
24AZS UAM Poznań3.5
25K.S. Judo Czechowice-Dziedzice3.5
26KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój3.5
27UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki3.5
28UKS Narew Łapy3.5
29Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek3.0
30PKS "OLIMPIA" Poznań1.5
31UKJ "AON Warszawa" Warszawa1.5
32UKS Gimnazjon Suchy Las1.5
33UKS Kodokan Toruń1.5
34UKS Eljot Płock1.0
35UKS Junior Lipno1.0