WYNIKI ZAWODÓW

Puchar Polski Młodziczek i Młodzików
Suchy Las, 19.3.2016


Listy zawodników:
36kg 40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 38kg 42kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg +81kg
Listy walk (HTML):
36kg 40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 38kg 42kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg +81kg
Listy walk (PDF):
36kg 40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 38kg 42kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg +81kg

kobiety, waga: 36kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Klimczak Kinga MKS Juvenia Wrocław
2. Jagiełło Emilia Stowarzyszenie Inicjatywy Społeczne Wierzchosławice
3. Jarmuż Olga Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
3. Walczak Weronika Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz
5. Krzykawska Sonia Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. Włotkowska Oliwia UKS Kodokan Toruń
7. Drygas Barbara UKS Galeon Gdynia

kobiety, waga: 40kg - 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Woźniak Zuzanna UKJ Yuko Józefów
2. Gowarzewska Alicja Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
3. Stokłosa Natalia MUKS KOKORO Łódź
3. SZULC Aleksandra Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
5. Pilawska Marianna UKS Gimnazjon Suchy Las
5. Syska Agata KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Barszcz Katarzyna GKS Czarni Bytom
7. Mika Karolina Polonia Rybnik

kobiety, waga: 44kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wenzel Aleksandra PKS "OLIMPIA" Poznań
2. Maruszak Dominika KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Czwakiel Aleksandra UKJ "Lemur" Warszawa
3. Wołoszyn Monika UKS Tomita Elbląg
5. Syromiatnikowa Barbara Klub SportowyJudo Koch Szczecin
5. Zdrojewska Katarzyna UKS Eljot Płock
7. Chudzińska Natalia UKS Olimp Nowa Sól
7. Halke Maja AZS Organizacja Środowiskowa Poznań

kobiety, waga: 48kg - 22 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pałka Agata UKS Olimp Nowa Sól
2. Stachowska Patrycja Polonia Rybnik
3. KWAŚNY Gabriela UKS "MOSiR" Jasło
3. Styrcz Weronika UKS Arashi Łódź
5. Banaszek Zuzanna UKS Judo Fight Club Warszawa
5. Śmigiel Alicja Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec
7. DYBAŚ DOMINIKA UKS "MOSiR" Jasło
7. Markiewicz Paula UKS Judo Tuliszków

kobiety, waga: 52kg - 28 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Zilionyte Gabriele Judo club Alytis Lithuania
2. Socha Oliwia UKS Judo Wolbrom
3. Binek Agata UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry
3. KWIATEK Karina TKS "Judo" Toruń
5. Koślak Julia KJ Samuraj Koszalin
5. Ołdak Alicja UKJ Ryś Warszawa
7. Brzyńska Martyna UKS Smecz Pobiedziska
7. Piwowarczyk Aleksandra Stowarzyszenie Inicjatywy Społeczne Wierzchosławice

kobiety, waga: 57kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Żabczyńska Wiktoria T.S.MOSiR Bochnia
2. Łozińska Anika KJ Samuraj Koszalin
3. Konfisz Amelia Klub Judo AZS Opole
3. Sternal Anna AZS-WSPiA Poznań
5. Bykowska Patrycja KS Start Radom
5. Woźnicka Nina UKS Halinów Team Halinów
7. Gubała Żaneta GKS Czarni Bytom
7. Radke Martyna UKS Kodokan Toruń

kobiety, waga: 63kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Mikołajczyk Martyna K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
2. Perajska Konstancja UKS Narew Łapy
3. Lewandowska Weronika AZS-WSPiA Poznań
3. Zalewska Wiktoria UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
5. Kowalska Emilia ULKS Judo Kowala Kowala
5. ZARYCHTA PAULINA MKS Juvenia Wrocław
7. Kaczmarek Alicja GKS Czarni Bytom
7. SIKORSKA DOMINIKA MKS Juvenia Wrocław

kobiety, waga: 70kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Żydek Jagoda UKS Dwójka Rydułtowy
2. Woźniczka Oliwia MKS Juvenia Wrocław
3. JANOCHA Natalia UKS 3 Piła
3. Różycka Marika UKS Ósemka Nowa Sól
5. Kobus Natalia UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa
5. Szaniawska Martyna TS Judo Gryf Słupsk
7. Gonsior Emilia Judo MIZUKA Sp. z o.o. Opole
7. Rosińska Julia LKS Szubinianka Szubin

kobiety, waga: +70kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. DEMSKA KATARZYNA MKS Juvenia Wrocław
2. Olechno Julia UKS Narew Łapy
3. Chobot Klaudia ULKS Judo Kowala Kowala
3. Cicha Julia UKS Ósemka Nowa Sól
5. Gruszka Sandra MKS Pałac Młodzieży Katowice
5. Jaworska Weronika Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin

mężczyźni, waga: 38kg - 26 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Grela Filip GKS Czarni Bytom
2. Kowalski Karol TS Wisła Kraków
3. Kuncl Ondrej Czech Republic .
3. Setlak Wojciech UKS Gimnazjon Suchy Las
5. Błaszczak Igor MKS Juvenia Wrocław
5. PITNER ALEX MKS Juvenia Wrocław
7. Pieńkowski Borys Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz
7. Vach Vojtech Lokomotiva Trutnow Czechy

mężczyźni, waga: 42kg - 45 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szymański Szymon UKJ Yuko Józefów
2. Bieliński Filip Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
3. Gabor Kacper TS Wisła Kraków
3. Jesionek Bruno Judoclub Eberswalde Germany/Niemcy
5. Majonek Tadeusz UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
5. Małolepszy Jakub UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
7. Naczyński Bartosz UKS Dwójka Rydułtowy
7. Pec Jakub UKJ Yuko Józefów

mężczyźni, waga: 46kg - 32 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pasieczyński Hubert UKJ "Lemur" Warszawa
2. Marcinkowski Dominik UKS Conrad Gdańsk
3. Majewski Adam UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa
3. Olay-Fernandez Adam UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa
5. Koziołek Wojciech UKS Dwójka Rydułtowy
5. Organiściak Michał UKJ Ryś Warszawa
7. KOPEĆ PIOTR MKS Juvenia Wrocław
7. Raczek Aleksander MKS Juvenia Wrocław

mężczyźni, waga: 50kg - 45 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kowalczyk Michał UKJ Ryś Warszawa
2. Kowalski Marcin UKJ "Lemur" Warszawa
3. Dzierżek Konrad UKS Narew Łapy
3. Graca Dawid GKS Czarni Bytom
5. Gutowski Tymon MKS Żak Ełk
5. Karaś Kacper TS Wisła Kraków
7. Gabor Oskar TS Wisła Kraków
7. Wolny Łukasz UKS Gimnazjon Suchy Las

mężczyźni, waga: 55kg - 44 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Janczylik Dymitr TS Judo Gryf Słupsk
2. ZIELASKOWSKI Wiktor TKS "Judo" Toruń
3. DRYGAŁA Wojciech UKS 3 Piła
3. Grojec Mateusz UKS Judo Wolbrom
5. Rola Kacper KS Start Radom
5. Wilczyński Filip K.S. MaKo Judo Wrocław
7. Matykiewicz Wiktor T.S.MOSiR Bochnia
7. SZAŁACHA DAMIAN MKS Juvenia Wrocław

mężczyźni, waga: 60kg - 42 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Borzęcki Bartosz UKJ Ryś Warszawa
2. Kocioł Albin TS Wisła Kraków
3. Ciechacki Oliwier UKS Kodokan Toruń
3. Liberski Dawid KS Budowlani Sosnowiec
5. Berger Jakub KS "Gwardia" Łódź
5. Pastuszek Mateusz MKS Juvenia Wrocław
7. Losiak Norbert UKS Olimp Nowa Sól
7. Salkiewicz Filip Judo MIZUKA Sp. z o.o. Opole

mężczyźni, waga: 66kg - 32 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. PERCHUN KRYSTIAN Klub Sportowy "Start" Strzegom Strzegom
2. Jędrzejewski Michał SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Gutt Jakub Klub Środowiskowy AZS Gliwice
3. Żmudziński Jakub UKS Dwójka Tarnowskie Góry
5. Leśniewski Alessio ULKS Judo Kowala Kowala
5. Piekar Dawid UKS NAKANO Pogwizdów
7. GRZELAK JAN MKS Juvenia Wrocław
7. Kukułka Mateusz TS Wisła Kraków

mężczyźni, waga: 73kg - 23 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Mechowski Dawid UKS Conrad Gdańsk
2. Grądzki Wojciech K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
3. Baca Miłosz UKS Kodokan Toruń
3. Karczyk Filip UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa
5. Białecki Damian Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
5. Błeszyński Igor ULKS Judo Kowala Kowala
7. Popielarz Dominik UKS "FENIKS" Bytom Bytom
7. Postrach Bartosz KS Budowlani Sosnowiec

mężczyźni, waga: 81kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. GOZDEK Jan UKS Targówek Warszawa
2. Chełmiński Piotr ULKS Judo Kowala Kowala
3. Szewców Kacper GKS Czarni Bytom
3. Wojtalewicz Wiktor UKS Kodokan Toruń
5. Kropiewnicki Stanisław Judo Legia Warszawa
5. Łastowski Szymon Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin

mężczyźni, waga: +81kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kalinowski Daniel UKS Galeon Gdynia
2. Radzik Andrzej Judo MIZUKA Sp. z o.o. Opole
3. Dutkiewicz Michał AZS-WSPiA Poznań
3. Marciniak Mateusz Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. Gaumer Szymon UKS Junior Lipno
5. Kostrzewa Remigiusz UKS SPARTA SŁAWA Sława

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1UKJ Ryś Warszawa200
2UKJ "Lemur" Warszawa110
3UKS Conrad Gdańsk110
4GKS Czarni Bytom102
5Klub Sportowy "Start" Strzegom Strzegom100
6TS Judo Gryf Słupsk100
7UKJ Yuko Józefów100
8UKS Galeon Gdynia100
9UKS Targówek Warszawa100
10TS Wisła Kraków021
11UKS Narew Łapy011
12Judo MIZUKA Sp. z o.o. Opole010
13K.S. Judo Czechowice-Dziedzice010
14Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin010
15SGKS Wybrzeże Gdańsk010
16TKS "Judo" Toruń010
17ULKS Judo Kowala Kowala010
18UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa003
19UKS Kodokan Toruń003
20Klub Środowiskowy AZS Gliwice002
21AZS-WSPiA Poznań001
22Czech Republic .001
23Judoclub Eberswalde Germany/Niemcy001
24KS Budowlani Sosnowiec001
25UKS 3 Piła001
26UKS Arashi Łódź001
27UKS Dwójka Tarnowskie Góry001
28UKS Gimnazjon Suchy Las001
29UKS Judo Wolbrom001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1MKS Juvenia Wrocław210
2Judo club Alytis Lithuania100
3K.S. Judo Czechowice-Dziedzice100
4PKS "OLIMPIA" Poznań100
5T.S.MOSiR Bochnia100
6UKJ Yuko Józefów100
7UKS Dwójka Rydułtowy100
8UKS Olimp Nowa Sól100
9KJ Samuraj Koszalin010
10KS AZS AWFiS Gdańsk010
11Polonia Rybnik010
12Stowarzyszenie Inicjatywy Społeczne Wierzchosławice010
13Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice010
14UKS Judo Wolbrom010
15UKS Narew Łapy010
16AZS-WSPiA Poznań002
17UKS Ósemka Nowa Sól002
18Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz001
19Klub Judo AZS Opole001
20Klub Sportowy Akademia Judo Poznań001
21Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin001
22MUKS KOKORO Łódź001
23TKS "Judo" Toruń001
24UKJ "Lemur" Warszawa001
25UKS 3 Piła001
26UKS "MOSiR" Jasło001
27UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry001
28UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki001
29UKS Tomita Elbląg001
30ULKS Judo Kowala Kowala001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1MKS Juvenia Wrocław210
2UKJ Ryś Warszawa200
3UKJ Yuko Józefów200
4UKJ "Lemur" Warszawa111
5K.S. Judo Czechowice-Dziedzice110
6UKS Conrad Gdańsk110
7GKS Czarni Bytom102
8Judo club Alytis Lithuania100
9Klub Sportowy "Start" Strzegom Strzegom100
10PKS "OLIMPIA" Poznań100
11T.S.MOSiR Bochnia100
12TS Judo Gryf Słupsk100
13UKS Dwójka Rydułtowy100
14UKS Galeon Gdynia100
15UKS Olimp Nowa Sól100
16UKS Targówek Warszawa100
17TS Wisła Kraków021
18UKS Narew Łapy021
19Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin011
20TKS "Judo" Toruń011
21UKS Judo Wolbrom011
22ULKS Judo Kowala Kowala011
23Judo MIZUKA Sp. z o.o. Opole010
24KJ Samuraj Koszalin010
25KS AZS AWFiS Gdańsk010
26Polonia Rybnik010
27SGKS Wybrzeże Gdańsk010
28Stowarzyszenie Inicjatywy Społeczne Wierzchosławice010
29Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice010
30AZS-WSPiA Poznań003
31UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa003
32UKS Kodokan Toruń003
33Klub Środowiskowy AZS Gliwice002
34UKS 3 Piła002
35UKS Ósemka Nowa Sól002
36Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz001
37Czech Republic .001
38Judoclub Eberswalde Germany/Niemcy001
39Klub Judo AZS Opole001
40Klub Sportowy Akademia Judo Poznań001
41KS Budowlani Sosnowiec001
42MUKS KOKORO Łódź001
43UKS "MOSiR" Jasło001
44UKS Arashi Łódź001
45UKS Dwójka Tarnowskie Góry001
46UKS Gimnazjon Suchy Las001
47UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry001
48UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki001
49UKS Tomita Elbląg001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1TS Wisła Kraków26.0
2UKJ Ryś Warszawa21.5
3GKS Czarni Bytom20.0
4MKS Juvenia Wrocław16.5
5UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa16.5
6UKS Kodokan Toruń16.5
7UKJ "Lemur" Warszawa16.0
8UKS Conrad Gdańsk16.0
9Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin14.0
10ULKS Judo Kowala Kowala14.0
11UKS Narew Łapy12.5
12Klub Środowiskowy AZS Gliwice11.0
13UKJ Yuko Józefów10.5
14Klub Sportowy "Start" Strzegom Strzegom9.0
15TS Judo Gryf Słupsk9.0
16UKS Galeon Gdynia9.0
17UKS Targówek Warszawa9.0
18Judo MIZUKA Sp. z o.o. Opole8.5
19K.S. Judo Czechowice-Dziedzice7.0
20KS Budowlani Sosnowiec7.0
21SGKS Wybrzeże Gdańsk7.0
22TKS "Judo" Toruń7.0
23UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa7.0
24UKS Gimnazjon Suchy Las7.0
25AZS-WSPiA Poznań5.5
26Czech Republic .5.5
27Judoclub Eberswalde Germany/Niemcy5.5
28UKS 3 Piła5.5
29UKS Arashi Łódź5.5
30UKS Dwójka Tarnowskie Góry5.5
31UKS Judo Wolbrom5.5
32UKS Dwójka Rydułtowy5.0
33Judo Legia Warszawa3.5
34K.S. MaKo Judo Wrocław3.5
35KS "Gwardia" Łódź3.5
36KS Start Radom3.5
37MKS Żak Ełk3.5
38UKS SPARTA SŁAWA Sława3.5
39UKS Junior Lipno3.5
40UKS NAKANO Pogwizdów3.5
41Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz1.5
42Lokomotiva Trutnow Czechy1.5
43T.S.MOSiR Bochnia1.5
44UKS "FENIKS" Bytom Bytom1.5
45UKS Olimp Nowa Sól1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1MKS Juvenia Wrocław30.0
2AZS-WSPiA Poznań11.0
3UKS Ósemka Nowa Sól11.0
4KJ Samuraj Koszalin10.5
5KS AZS AWFiS Gdańsk10.5
6UKS Olimp Nowa Sól10.5
7Judo club Alytis Lithuania9.0
8K.S. Judo Czechowice-Dziedzice9.0
9Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin9.0
10PKS "OLIMPIA" Poznań9.0
11T.S.MOSiR Bochnia9.0
12UKJ Yuko Józefów9.0
13UKS Dwójka Rydułtowy9.0
14ULKS Judo Kowala Kowala9.0
15Polonia Rybnik8.5
16Stowarzyszenie Inicjatywy Społeczne Wierzchosławice8.5
17Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice7.0
18UKS "MOSiR" Jasło7.0
19UKS Judo Wolbrom7.0
20UKS Narew Łapy7.0
21Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz5.5
22Klub Judo AZS Opole5.5
23Klub Sportowy Akademia Judo Poznań5.5
24MUKS KOKORO Łódź5.5
25TKS "Judo" Toruń5.5
26UKJ "Lemur" Warszawa5.5
27UKS 3 Piła5.5
28UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry5.5
29UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki5.5
30UKS Tomita Elbląg5.5
31UKS Kodokan Toruń5.0
32GKS Czarni Bytom4.5
33Klub SportowyJudo Koch Szczecin3.5
34Klub Środowiskowy AZS Gliwice3.5
35KS Start Radom3.5
36MKS Pałac Młodzieży Katowice3.5
37Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec3.5
38TS Judo Gryf Słupsk3.5
39UKJ Ryś Warszawa3.5
40UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa3.5
41UKS Eljot Płock3.5
42UKS Gimnazjon Suchy Las3.5
43UKS Halinów Team Halinów3.5
44UKS Judo Fight Club Warszawa3.5
45AZS Organizacja Środowiskowa Poznań1.5
46Judo MIZUKA Sp. z o.o. Opole1.5
47LKS Szubinianka Szubin1.5
48UKS Galeon Gdynia1.5
49UKS Judo Tuliszków1.5
50UKS Smecz Pobiedziska1.5