WYNIKI ZAWODÓW

Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów
Warszawa, 05-06.6.2021


Listy zawodników:
44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg - 78kg +78kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg -100kg +100kg
Listy walk (HTML):
44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg - 78kg +78kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg -100kg +100kg
Listy walk (PDF):
44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg - 78kg +78kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg -100kg +100kg

kobiety, waga: 44kg - 2 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Alwaqedi Nada MKS Truso Elbląg
2. Grzywacz Karina KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój

kobiety, waga: 48kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Woźniak Zuzanna UKJ Yuko Józefów Józefów
2. Szlachta Nikola KS AZS AWF Wrocław
3. Nogaj Weronika ULKS Judo Kowala Kowala
3. Onysk Oliwia AZS AWF Katowice
5. Gajdamakin Kaja GKS Czarni Bytom
5. Pietrzak Zuzanna UKS Olimp Nowa Sól
7. Gołojuch Katarzyna TS Judo Gryf Słupsk
7. Zawadzka Jagoda UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki

kobiety, waga: 52kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Myśliwiec Alicja Klub Judo AZS Opole
2. WENZEL Aleksandra AZS UW Warszawa
3. Kutyła Oliwia KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
3. SZULC Aleksandra Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
5. Mika Karolina Polonia Rybnik
5. Olejnik Monika Akademia Judo Poznań
7. Urbanowicz Zuzanna UKS Kodokan Toruń

kobiety, waga: 57kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Łogożna Zuzanna Polonia Rybnik
2. Gowarzewska Alicja AZS AWF Katowice
3. Kwaśny Gabriela UKS "ASW-Judo" Jasło
3. Łozińska Anika Klub Judo Samuraj Koszalin
5. Konopka Aleksandra AZS AWF Katowice
5. Wołoszyn Monika UKS Tomita Elbląg
7. Ołdak Alicja UKJ Ryś Warszawa
7. Twardowska Marta MKS Juvenia Wrocław

kobiety, waga: 63kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pałka Agata UKS Olimp Nowa Sól
2. Glubiak Martyna GKS Czarni Bytom
3. Pontek Agata AZS AWF Katowice
3. Sokołowska Aleksandra SAFARI 152 Warszawa
5. Brzyńska Martyna UKS Smecz Pobiedziska
5. JĘCZ Wiktoria AZS UW Warszawa
7. Konfisz Amelia Klub Judo AZS Opole
7. Woś Małgorzata UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry

kobiety, waga: 70kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Sobierajska Katarzyna UKS Pohl Judo Przemęt
2. BANASZEK Zuzanna AZS UW Warszawa
3. KNITER KINGA MKS Juvenia Wrocław
3. Mikołajczyk Martyna K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
5. Woźniczka Oliwia MKS Juvenia Wrocław
5. Zdrada Monika TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
7. Rosińska Julia UKS 10 Bydgoszcz
7. ZARYCHTA PAULINA MKS Juvenia Wrocław

kobiety, waga: - 78kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Nowaczyk Natalia Akademia Judo Poznań
2. Muszyńska Paulina SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Łętkowska Maria UKS 15 Krosno
3. Turek Aleksandra UKS Judo Kraków Kraków
5. Gonsior Emilia Klub Judo AZS Opole
5. Gut Julia AZS Uniwersytet Łódzki Łódź
7. Matlakowska Weronika UKS Galeon Gdynia
7. Szaniawska Martyna KS AZS AWFiS Gdańsk

kobiety, waga: +78kg - 3 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wolszczak Kinga WKS Śląsk Wrocław
2. Nolewajka Martyna GKS Czarni Bytom
3. Chobot Klaudia ULKS Judo Kowala Kowala

mężczyźni, waga: 55kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Zelianko Dzmitry Akademia Judo Poznań
2. Kulinych Danylo KS "Gwardia" Łódź
3. Małolepszy Jakub UKS Halinów Team Halinów
3. Zawadzki Patryk GKS Czarni Bytom
5. Alwaqedi Mukhtar MKS Truso Elbląg
5. Mateusz Wiśniewski KS "SAKURA TEAM" Bydgoszcz
7. Leontiev Vladyslav KS "Gwardia" Łódź
7. Substelny Jakub UKS Judo Wolbrom

mężczyźni, waga: 60kg - 22 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kleinos Anton UKJ Ryś Warszawa
2. Hypta Dawid MKS Juvenia Wrocław
3. Błaszczak Igor MKS Juvenia Wrocław
3. Szołtysik Łukasz UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry
5. Kubicki Jakub UKS Olimp Nowa Sól
5. Naczyński Bartosz UKS Dwójka Rydułtowy
7. Malinowski Jakub Wrocławskie Stowarzyszenie Sportowe Winner Wrocław
7. Prokopiuk Mateusz Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok

mężczyźni, waga: 66kg - 39 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szymański Szymon UKJ Yuko Józefów Józefów
2. Koziołek Wojciech UKS Dwójka Rydułtowy
3. Bieliński Filip Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
3. ZENDER PIOTR MKS Juvenia Wrocław
5. Grela Filip AZS AWF Katowice
5. Pec Jakub UKJ Yuko Józefów Józefów
7. Krzysztof Klimkiewicz UKS Judo Kraków Kraków
7. Tarasenko Yevhen KS "Gwardia" Łódź

mężczyźni, waga: 73kg - 40 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kowalczyk Michał UKJ Ryś Warszawa
2. Loska Olaf K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
3. Król Dominik UKS Judo Wolbrom
3. Witkowski Jakub HATO JUDO Warszawa
5. Grojec Mateusz Uczniowski Klub Sportowy UKEMI Judo Wolbrom Wolbrom
5. Raczek Aleksander MKS Juvenia Wrocław
7. Bonanaty Kacper K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
7. Okipnyi Artem UKJ Ryś Warszawa

mężczyźni, waga: 81kg - 33 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kowalski Marcin UKJ "Lemur" Warszawa
2. Kubiak Filip Akademia Judo Poznań
3. Borzęcki Bartosz UKJ Ryś Warszawa
3. Terekhov Ivan KS "Gwardia" Łódź
5. Muszyński Piotr Akademia Judo Poznań
5. Zawidzki Jan UKJ Ryś Warszawa
7. Majewski Adam UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
7. Szynalski Maciej WKS Śląsk Wrocław

mężczyźni, waga: 90kg - 21 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Janczylik Dmitrij UKS Galeon Gdynia
2. Karczyk Filip UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa
3. KOTWICKI CEZARY MKS Juvenia Wrocław
3. Studnicki Ignacy AZS AWF Gorzów Wlkp.
5. Bogdaniuk Jakub UKS Halinów Team Halinów
5. EIDUKS Aleksander AZS UW Warszawa
7. Kropiewnicki Stanisław HATO JUDO Warszawa
7. Poterała Gracjan MKS Juvenia Wrocław

mężczyźni, waga: -100kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Jędrzejewski Michał SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Kubiak Nikodem AZS-AWF Poznań
3. Mrozek Jakub Akademia Judo Poznań
3. Radzik Andrzej Klub Judo AZS Opole
5. Nowakowski Jakub UKS Kodokan Toruń
5. Żmudziński Jakub UKS Dwójka Tarnowskie Góry
7. Bieńkowski Patryk MKS Truso Elbląg
7. Jankowski Wiktor KS Start Radom

mężczyźni, waga: +100kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kordyalik Wojciech WKS Śląsk Wrocław
2. Kowalski Fabian AZS AWF Katowice
3. Jędrzejczyk Michał PKS GWARDIA Szczytno
3. Sordyl Jakub UKS Galeon Gdynia
5. Morman Bartłomiej WKS Gwardia Warszawa
5. Teresiński Grzegorz KUMA Judo Warszawa
7. Tarczewski Jakub SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Tomaszewski Norbert UKS Judo Tuliszków

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1UKJ Ryś Warszawa201
2Akademia Judo Poznań111
3UKS Galeon Gdynia101
4SGKS Wybrzeże Gdańsk100
5UKJ "Lemur" Warszawa100
6UKJ Yuko Józefów Józefów100
7WKS Śląsk Wrocław100
8MKS Juvenia Wrocław013
9AZS AWF Katowice011
10KS "Gwardia" Łódź011
11AZS-AWF Poznań010
12K.S. Judo Czechowice-Dziedzice010
13UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa010
14UKS Dwójka Rydułtowy010
15AZS AWF Gorzów Wlkp.001
16GKS Czarni Bytom001
17HATO JUDO Warszawa001
18Klub Judo AZS Opole001
19Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin001
20PKS GWARDIA Szczytno001
21UKS Halinów Team Halinów001
22UKS Judo Wolbrom001
23UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1Akademia Judo Poznań100
2Klub Judo AZS Opole100
3MKS Truso Elbląg100
4Polonia Rybnik100
5UKJ Yuko Józefów Józefów100
6UKS Olimp Nowa Sól100
7UKS Pohl Judo Przemęt100
8WKS Śląsk Wrocław100
9AZS UW Warszawa020
10GKS Czarni Bytom020
11AZS AWF Katowice011
12KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój011
13KS AZS AWF Wrocław010
14SGKS Wybrzeże Gdańsk010
15ULKS Judo Kowala Kowala002
16K.S. Judo Czechowice-Dziedzice001
17Klub Judo Samuraj Koszalin001
18Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin001
19MKS Juvenia Wrocław001
20SAFARI 152 Warszawa001
21UKS "ASW-Judo" Jasło001
22UKS 15 Krosno001
23UKS Judo Kraków Kraków001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1Akademia Judo Poznań211
2UKJ Ryś Warszawa201
3UKJ Yuko Józefów Józefów200
4WKS Śląsk Wrocław200
5SGKS Wybrzeże Gdańsk110
6Klub Judo AZS Opole101
7UKS Galeon Gdynia101
8MKS Truso Elbląg100
9Polonia Rybnik100
10UKJ "Lemur" Warszawa100
11UKS Olimp Nowa Sól100
12UKS Pohl Judo Przemęt100
13AZS AWF Katowice022
14GKS Czarni Bytom021
15AZS UW Warszawa020
16MKS Juvenia Wrocław014
17K.S. Judo Czechowice-Dziedzice011
18KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój011
19KS "Gwardia" Łódź011
20AZS-AWF Poznań010
21KS AZS AWF Wrocław010
22UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa010
23UKS Dwójka Rydułtowy010
24Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin002
25ULKS Judo Kowala Kowala002
26AZS AWF Gorzów Wlkp.001
27HATO JUDO Warszawa001
28Klub Judo Samuraj Koszalin001
29PKS GWARDIA Szczytno001
30SAFARI 152 Warszawa001
31UKS "ASW-Judo" Jasło001
32UKS 15 Krosno001
33UKS Halinów Team Halinów001
34UKS Judo Wolbrom001
35UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry001
36UKS Judo Kraków Kraków001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1MKS Juvenia Wrocław28.5
2UKJ Ryś Warszawa28.5
3Akademia Judo Poznań25.0
4AZS AWF Katowice16.0
5KS "Gwardia" Łódź15.5
6UKS Galeon Gdynia14.5
7UKJ Yuko Józefów Józefów12.5
8SGKS Wybrzeże Gdańsk10.5
9UKS Dwójka Rydułtowy10.5
10WKS Śląsk Wrocław10.5
11GKS Czarni Bytom9.0
12UKJ "Lemur" Warszawa9.0
13UKS Halinów Team Halinów9.0
14K.S. Judo Czechowice-Dziedzice8.5
15AZS-AWF Poznań7.0
16HATO JUDO Warszawa7.0
17UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa7.0
18UKS Judo Wolbrom7.0
19AZS AWF Gorzów Wlkp.5.5
20Klub Judo AZS Opole5.5
21Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin5.5
22PKS GWARDIA Szczytno5.5
23UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry5.5
24MKS Truso Elbląg5.0
25AZS UW Warszawa3.5
26KS "SAKURA TEAM" Bydgoszcz3.5
27KUMA Judo Warszawa3.5
28Uczniowski Klub Sportowy UKEMI Judo Wolbrom Wolbrom3.5
29UKS Dwójka Tarnowskie Góry3.5
30UKS Kodokan Toruń3.5
31UKS Olimp Nowa Sól3.5
32WKS Gwardia Warszawa3.5
33Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok1.5
34KS Start Radom1.5
35UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa1.5
36UKS Judo Tuliszków1.5
37UKS Judo Kraków Kraków1.5
38Wrocławskie Stowarzyszenie Sportowe Winner Wrocław1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1AZS UW Warszawa17.5
2AZS AWF Katowice16.0
3Klub Judo AZS Opole14.0
4Akademia Judo Poznań12.5
5Polonia Rybnik12.5
6UKS Olimp Nowa Sól12.5
7MKS Juvenia Wrocław12.0
8GKS Czarni Bytom9.0
9UKJ Yuko Józefów Józefów9.0
10UKS Pohl Judo Przemęt9.0
11KS AZS AWF Wrocław7.0
12SGKS Wybrzeże Gdańsk7.0
13ULKS Judo Kowala Kowala6.5
14K.S. Judo Czechowice-Dziedzice5.5
15KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój5.5
16Klub Judo Samuraj Koszalin5.5
17Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin5.5
18SAFARI 152 Warszawa5.5
19UKS "ASW-Judo" Jasło5.5
20UKS 15 Krosno5.5
21UKS Judo Kraków Kraków5.5
22WKS Śląsk Wrocław4.0
23AZS Uniwersytet Łódzki Łódź3.5
24TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn3.5
25UKS Smecz Pobiedziska3.5
26UKS Tomita Elbląg3.5
27MKS Truso Elbląg3.0
28KS AZS AWFiS Gdańsk1.5
29TS Judo Gryf Słupsk1.5
30UKJ Ryś Warszawa1.5
31UKS 10 Bydgoszcz1.5
32UKS Galeon Gdynia1.5
33UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry1.5
34UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki1.5
35UKS Kodokan Toruń1.5