WYNIKI ZAWODÓW

OOM Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych
Białystok, 28-29.4.2022


Listy zawodników:
40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg +90kg
Listy walk (HTML):
44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg +90kg
Listy walk (PDF):
44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg +90kg

kobiety, waga: 44kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kożuch Oliwia GKS Czarni Bytom
2. Sznajder-Wituś Aleksandra MKS Juvenia Wrocław
3. POTOK NATASZA Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tuchowie Tuchów
4. Czerwińska - Kowar Roksana UKS Judo Fight Club Warszawa
5. Żak Nadia KS Budowlani Sosnowiec

kobiety, waga: 48kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ślązok Wiktoria GKS Czarni Bytom
2. KUKHAR MILENA KS "Gwardia" Łódź
3. Kwapis Kinga UKS "GRIZZLY" Koszęcin Koszęcin
3. Nowak Kinga KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
5. Drożak Wiktoria UKS Judo Tuliszków
5. Kaczor Klaudia Judo Zielińscy Kwidzyn Kwidzyn
7. Czyż Maja "KS CIESZYN" Cieszyn
7. Jakóbczyk Maria KUMA Judo Warszawa

kobiety, waga: 52kg - 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Siennicka Karolina SAFARI 152 Warszawa
2. Dziob Wiktoria UKS Judo Kraków Kraków
3. Kucharz Maja GKS Czarni Bytom
3. Rozenbaum Magdalena GKS Czarni Bytom
5. Jaracz Gabriela UKS "ASW-Judo" Jasło
5. Kocimska Julia UKS Judo Tuliszków
7. Czupkowska Liwia MKS Juvenia Wrocław
7. Rudy Wiktoria K.S. Judo Czechowice-Dziedzice

kobiety, waga: 57kg - 23 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Chmielewska Kinga GKS Czarni Bytom
2. Bulanda Julia GKS Czarni Bytom
3. Drywa Judyta UKS Galeon Gdynia
3. Zozulińska Kalina HATO JUDO Warszawa
5. Bednarz Joanna UKS 15 Krosno
5. Jesionek Maria Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa
7. Bielawska Emilia HATO JUDO Warszawa
7. Wojna Wiktoria MKS Pałac Młodzieży Tarnów

kobiety, waga: 63kg - 22 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Glubiak Magda GKS Czarni Bytom
2. Starczyńska Zuzanna MKS Pałac Młodzieży Katowice
3. Stec Pola UKS Pohl Judo Przemęt
3. Wołkowicz Emilia Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. Bagniewska Amelia UKS Kodokan Toruń
5. Szafrańska Oliwia PKS "OLIMPIA" Poznań
7. Shramko Myroslava PGE Akademia Judo Poznań
7. Witkowska Wanessa KS Budowlani Sosnowiec

kobiety, waga: 70kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Marczak Julia UKS Judo Sensei Płock
2. Witkowska Wiktoria Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa
3. Sałek Natalia UKS Judo Wolbrom
3. Szatkowska Natalia Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa
5. Nowak Renata UKS 15 Krosno
5. SZYMANIAK Julia AZS UW Warszawa
7. Dul Natalia AZS AWF Gorzów Wlkp.
7. Stefaniuk Patrycja UKS Ippon Tychy

kobiety, waga: +70kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Banaszewska Zuzanna Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa
2. Kuźma-Ebel Dominika UKS Galeon Gdynia
3. Widłak Nicole GKS Czarni Bytom
3. Ziewalicz Oliwia UKS SKORPION Judo Krosno Krosno
5. Klimkiewicz Katarzyna KS KUZUSHI Kielce
5. Nowaczewska Aleksandra AZS-UKW Bydgoszcz
7. Hupert Oliwia UKS "Orkan" Sochaczew
7. Znamirowska Katarzyna SGKS Wybrzeże Gdańsk

mężczyźni, waga: 46kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. PRYSZCZ MIKOŁAJ Podbeskidzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała
2. Zdanowski Konrad UKJ ARCUS Warszawa
3. Sielski Jakub UKS Tomita Elbląg
4. Ziółkowski Krystian UMKS Ostrowia Ostrowiec Św.
5. Błażewicz Kacper UKS Narew Łapy

mężczyźni, waga: 50kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Lic Tymoteusz UKS Tomita Elbląg
2. Kolondra Jan KS "Akademia Sparta" Skoczów
3. Bartkov Artem KS "Gwardia" Łódź
3. Świtała Paweł GKS Czarni Bytom
5. Pedrycz Oskar Uczniowski Klub Sportowy "Kata Guruma" Gliwice
5. Sikorski Sergiusz KS Błękitni Tarnów
7. Jarosik Krystian KS "Gwardia" Łódź
7. Leśniewski Marcin LKS Szubinianka Szubin

mężczyźni, waga: 55kg - 23 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Piechota Stanisław UKS Judo Panda Warszawa
2. KUROWSKI JAKUB Podbeskidzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała
3. Kravchenko Danilo UKJ ARCUS Warszawa
3. Michalak Franciszek UKJ CHAMPION Warszawa
5. Gajcy Nikodem UKJ MEIYO Warszawa
5. Romanik Stanisław MKS Juvenia Wrocław
7. Bogdański Teodor MKS Juvenia Wrocław
7. Roszkowski Szymon UKS Narew Łapy

mężczyźni, waga: 60kg - 24 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Biedrzycki Hubert UKS Conrad Gdańsk
2. Tsukanov Nazar KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Derkacz Marcel UKJ Ryś Warszawa
3. Koźlik Franciszek KS AZS AWF Katowice
5. Manowski Dawid Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa
5. Płoski Bartosz Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa
7. Bielawa Łukasz TS Judo Gryf Słupsk
7. Pankowski Mateusz Klub Judo AZS Opole

mężczyźni, waga: 66kg - 25 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kustrzycki Kamil Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
2. Skórka Filip UKS Judo Panda Warszawa
3. Jagielski Aleksander UKJ Ryś Warszawa
3. Szulik Szymon Polonia Rybnik
5. Brzuszczyński SZYMON UKJ 225 Warszawa
5. Kazimierczak Adam KS Yawara Warszawa
7. Łaskowski Filip UKS Tomita Elbląg
7. Wiwatowski Bartosz UKS Kodokan Toruń

mężczyźni, waga: 73kg - 23 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Grendys Mateusz UKJ Millenium Rzeszów
2. Bouatia Kamil UKJ Ryś Warszawa
3. Bondarenko Daniil KS "Gwardia" Łódź
3. Panek Szymon Polonia Rybnik
5. Hulin Kamil MKS Pałac Młodzieży Katowice
5. Jakubowski Filip UKJ Millenium Rzeszów
7. KHYZHNII OLEH KS "Gwardia" Łódź
7. Osiński Eryk UKS "Orkan" Sochaczew

mężczyźni, waga: 81kg - 24 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Tarkowski Fabrycjusz Klub Judo AZS Opole
2. Wawrzonek Jakub Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa
3. Guszczin Marcin UKS Galeon Gdynia
3. Lewandowski Franciszek GKS Czarni Bytom
5. HRYHORASH BOHDAN KS "Gwardia" Łódź
5. Lutomski Maciej UKJ Yuko Józefów Józefów
7. Klimko Michał UKJ Millenium Rzeszów
7. Marko Szymon Klub Judo Samuraj Koszalin

mężczyźni, waga: 90kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Walenciak Michał MKS Juvenia Wrocław
2. Kubiak Damian PGE Akademia Judo Poznań
3. Niewiadomy Ksawery HATO JUDO Warszawa
3. Oleksy Mateusz GKS Czarni Bytom
5. Chamerski Daniel UKS Sakura Warszawa
5. Tesmar Mateusz UKS SIMBA REDA Reda
7. BUTYŃSKI RAFAŁ Klub Judo Shamo Ełk Ełk
7. Lesniak Oleksii PGE Akademia Judo Poznań

mężczyźni, waga: +90kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. HOLOBORODKO KHRYSTOFOR KS "Gwardia" Łódź
2. Kurowski Jan TS Gwardia Warszawa
3. Roszak Jakub UKS Ippon Kożuchów
3. Siudek Dawid UKS Halinów Team Halinów
5. Dobrian Marcel MKS Olimpijczyk Włocławek
5. Łoboda Dawid KS Start Radom
7. Góralczyk Kacper Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec
7. Skoczylas Adam KS "Akademia Sparta" Skoczów

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1Podbeskidzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała110
2UKS Judo Panda Warszawa110
3KS "Gwardia" Łódź102
4UKS Tomita Elbląg101
5Klub Judo AZS Opole100
6Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin100
7MKS Juvenia Wrocław100
8UKJ Millenium Rzeszów100
9UKS Conrad Gdańsk100
10UKJ Ryś Warszawa012
11UKJ ARCUS Warszawa011
12KS "Akademia Sparta" Skoczów010
13KS AZS AWFiS Gdańsk010
14PGE Akademia Judo Poznań010
15TS Gwardia Warszawa010
16Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa010
17GKS Czarni Bytom003
18Polonia Rybnik002
19HATO JUDO Warszawa001
20KS AZS AWF Katowice001
21UKJ CHAMPION Warszawa001
22UKS Galeon Gdynia001
23UKS Halinów Team Halinów001
24UKS Ippon Kożuchów001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom413
2Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa111
3SAFARI 152 Warszawa100
4UKS Judo Sensei Płock100
5UKS Galeon Gdynia011
6KS "Gwardia" Łódź010
7MKS Juvenia Wrocław010
8MKS Pałac Młodzieży Katowice010
9UKS Judo Kraków Kraków010
10HATO JUDO Warszawa001
11KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój001
12Klub Środowiskowy AZS Gliwice001
13Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tuchowie Tuchów001
14UKS "GRIZZLY" Koszęcin Koszęcin001
15UKS Judo Wolbrom001
16UKS Pohl Judo Przemęt001
17UKS SKORPION Judo Krosno Krosno001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom416
2Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa121
3KS "Gwardia" Łódź112
4MKS Juvenia Wrocław110
5Podbeskidzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała110
6UKS Judo Panda Warszawa110
7UKS Tomita Elbląg101
8Klub Judo AZS Opole100
9Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin100
10SAFARI 152 Warszawa100
11UKJ Millenium Rzeszów100
12UKS Conrad Gdańsk100
13UKS Judo Sensei Płock100
14UKJ Ryś Warszawa012
15UKS Galeon Gdynia012
16UKJ ARCUS Warszawa011
17KS "Akademia Sparta" Skoczów010
18KS AZS AWFiS Gdańsk010
19MKS Pałac Młodzieży Katowice010
20PGE Akademia Judo Poznań010
21TS Gwardia Warszawa010
22UKS Judo Kraków Kraków010
23HATO JUDO Warszawa002
24Polonia Rybnik002
25KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój001
26Klub Środowiskowy AZS Gliwice001
27KS AZS AWF Katowice001
28Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tuchowie Tuchów001
29UKJ CHAMPION Warszawa001
30UKS "GRIZZLY" Koszęcin Koszęcin001
31UKS Halinów Team Halinów001
32UKS Ippon Kożuchów001
33UKS Judo Wolbrom001
34UKS Pohl Judo Przemęt001
35UKS SKORPION Judo Krosno Krosno001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1KS "Gwardia" Łódź26.5
2UKJ Ryś Warszawa18.0
3GKS Czarni Bytom16.5
4UKS Judo Panda Warszawa16.0
5MKS Juvenia Wrocław15.5
6Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa14.0
7UKJ Millenium Rzeszów14.0
8UKS Tomita Elbląg13.5
9Podbeskidzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała13.0
10Polonia Rybnik11.0
11Klub Judo AZS Opole10.5
12UKJ ARCUS Warszawa9.5
13Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin9.0
14UKS Conrad Gdańsk9.0
15KS "Akademia Sparta" Skoczów8.5
16PGE Akademia Judo Poznań8.5
17KS AZS AWFiS Gdańsk7.0
18TS Gwardia Warszawa7.0
19HATO JUDO Warszawa5.5
20KS AZS AWF Katowice5.5
21UKJ CHAMPION Warszawa5.5
22UKS Galeon Gdynia5.5
23UKS Halinów Team Halinów5.5
24UKS Ippon Kożuchów5.5
25KS Błękitni Tarnów3.5
26KS Start Radom3.5
27KS Yawara Warszawa3.5
28MKS Olimpijczyk Włocławek3.5
29MKS Pałac Młodzieży Katowice3.5
30Uczniowski Klub Sportowy "Kata Guruma" Gliwice3.5
31UKJ 225 Warszawa3.5
32UKJ MEIYO Warszawa3.5
33UKJ Yuko Józefów Józefów3.5
34UKS Judo Tuliszków3.5
35UKS Sakura Warszawa3.5
36UKS SIMBA REDA Reda3.5
37UKS Narew Łapy2.5
38UMKS Ostrowia Ostrowiec Św.2.0
39Klub Judo Samuraj Koszalin1.5
40Klub Judo Shamo Ełk Ełk1.5
41LKS Szubinianka Szubin1.5
42MKS Pałac Młodzieży Tarnów1.5
43Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec1.5
44TS Judo Gryf Słupsk1.5
45UKS "Orkan" Sochaczew1.5
46UKS Kodokan Toruń1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom56.5
2Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa25.0
3UKS Galeon Gdynia12.5
4SAFARI 152 Warszawa9.0
5UKS Judo Sensei Płock9.0
6HATO JUDO Warszawa7.0
7KS "Gwardia" Łódź7.0
8MKS Pałac Młodzieży Katowice7.0
9UKS 15 Krosno7.0
10UKS Judo Kraków Kraków7.0
11KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój5.5
12Klub Środowiskowy AZS Gliwice5.5
13UKS "GRIZZLY" Koszęcin Koszęcin5.5
14UKS Judo Wolbrom5.5
15UKS Pohl Judo Przemęt5.5
16UKS SKORPION Judo Krosno Krosno5.5
17MKS Juvenia Wrocław4.0
18AZS UW Warszawa3.5
19AZS-UKW Bydgoszcz3.5
20Judo Zielińscy Kwidzyn Kwidzyn3.5
21KS KUZUSHI Kielce3.5
22PKS "OLIMPIA" Poznań3.5
23UKS "ASW-Judo" Jasło3.5
24UKS Judo Tuliszków3.5
25UKS Kodokan Toruń3.5
26Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tuchowie Tuchów3.0
27KS Budowlani Sosnowiec2.5
28UKS Judo Fight Club Warszawa2.0
29"KS CIESZYN" Cieszyn1.5
30AZS AWF Gorzów Wlkp.1.5
31K.S. Judo Czechowice-Dziedzice1.5
32KUMA Judo Warszawa1.5
33PGE Akademia Judo Poznań1.5
34SGKS Wybrzeże Gdańsk1.5
35UKS "Orkan" Sochaczew1.5
36UKS Ippon Tychy1.5