WYNIKI ZAWODÓW

Puchar Polski Juniorek i Juniorów
Sochaczew, 10.9.2022


Listy zawodników:
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (HTML):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (PDF):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg

kobiety, waga: 48kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Woźniak Zuzanna UKJ Yuko Józefów Józefów
2. Zakrzewska Anna PGE Akademia Judo Poznań
3. Bevziuk Kateryna UKJ Legion Zamość
3. Drożak Wiktoria UKS Judo Tuliszków
5. Augustyn Emilia MKS Pałac Młodzieży Tarnów
5. Galicka Natalia Uczniowski Klub Sportowy UKEMI Judo Wolbrom
7. Babczyńska Aleksandra UKS Jasiołeczka Świerzowa Polska
7. Markiewicz Dominika UKS Siódemka Sochaczew

kobiety, waga: 52kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. WENZEL Aleksandra AZS UW Warszawa
2. Siennicka Karolina SAFARI 152 Warszawa
3. Dziob Wiktoria UKS Judo Kraków Kraków
3. Nahirna Anhelina KS "Gwardia" Łódź
5. KUKHAR MILENA KS "Gwardia" Łódź
5. Nogaj Weronika ULKS Judo Kowala Kowala
7. Fiuk Izabela KS AZS AWFiS Gdańsk

kobiety, waga: 57kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Jesionek Maria Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa
2. Ołdak Alicja UKJ Ryś Warszawa
3. Twardowska Marta MKS Juvenia Wrocław
3. Wątorek Oliwia UKS Judo Kraków Kraków
5. Cicoria Marialaura Kodokan Lucania Brienza Włochy
5. Świtniewska Anna Klub Judo AZS Opole
7. Kulik Martyna UKS Tomita Elbląg
7. Wybańska Aleksandra MKS Pałac Młodzieży Katowice

kobiety, waga: 63kg - 32 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Konfisz Amelia Klub Judo AZS Opole
2. Glubiak Martyna GKS Czarni Bytom
3. Wołoszyn Monika UKS Tomita Elbląg
3. Wrocławek Marcelina KS Budowlani Sosnowiec
5. Starczyńska Zuzanna MKS Pałac Młodzieży Katowice
5. Wołkowicz Emilia Klub Środowiskowy AZS Gliwice
7. Bagniewska Amelia UKS Kodokan Toruń
7. Stec Pola UKS Pohl Judo Przemęt

kobiety, waga: 70kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pileckaite Ugne Judo Club Asahi Kowno, Litwa
2. Amendola Vincenza Kodokan Lucania Brienza Włochy
3. Jęcz Wiktoria UKS Pohl Judo Przemęt
3. Kowalewska Aleksandra Klub Sportowy Nastula Club Warszawa
5. Baron Wiktoria GKS Czarni Bytom
5. Brzyńska Martyna UKS "6" Piła
7. Romaniuk Marcelina PGE Akademia Judo Poznań
7. Wijatkowska Matylda UKS Olimp Nowa Sól

kobiety, waga: 78kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Turek Aleksandra UKS Judo Kraków Kraków
2. Szaniawska Martyna KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Kobus Natalia UKJ ARCUS Warszawa
3. Kuźma-Ebel Dominika UKS Galeon Gdynia
5. Kazlauskaite Nida Judo Club Asahi Kowno, Litwa
5. Nyga Dorota KUMA Judo Warszawa
7. Nowaczewska Aleksandra AZS-UKW Bydgoszcz
7. Rodziak Patrycja UKS IPPON Jarocin

kobiety, waga: +78kg - 3 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Znamirowska Katarzyna SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Hupert Oliwia UKS "Orkan" Sochaczew
3. Horzela Natalia UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry

mężczyźni, waga: 55kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kravchenko Danilo UKJ ARCUS Warszawa
2. Lic Tymoteusz UKS Tomita Elbląg
3. Bętkowski Miłosz KS KUZUSHI Kielce
3. Dudzik Kacper UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów
5. BARTNIKIEWICZ KAMIL MKS Juvenia Wrocław
5. El Fazazi Omar Kodokan Lucania Brienza Włochy
7. Szołtysik Łukasz UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry

mężczyźni, waga: 60kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Fityka Mateusz GKS Czarni Bytom
2. Piechota Stanisław UKS Judo Panda Warszawa
3. Marchel Aleksander Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa
3. Zelianko Dzmitry PGE Akademia Judo Poznań
5. Biedrzycki Hubert UKS Conrad Gdańsk
5. Tsukanov Nazar KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Resiak Marcel MKS Juvenia Wrocław
7. Zawadzki Patryk GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: 66kg - 25 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pec Jakub UKJ Yuko Józefów Józefów
2. Klimkiewicz Krzysztof UKS Judo Kraków Kraków
3. Kustrzycki Kamil Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
3. Nowok Oliwier Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. Kovalov Vadym KS AZS AWF Wrocław
5. Szopa Mikołaj KS AZS AWF Wrocław
7. Januszek Wojciech UKS Judo Wolbrom
7. Talewski Wiktor KS AZS AWFiS Gdańsk

mężczyźni, waga: 73kg - 34 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kuczyński Jakub KS AZS AWFiS Gdańsk
2. CHWISTEK Piotr MKS Juvenia Wrocław
3. Brzuszczyński SZYMON UKJ 225 Warszawa
3. Kazimierczak Adam KS Yawara Warszawa
5. Błasik Wiktor UKS Judo Wolbrom
5. Chrząszcz Jakub MKS Juvenia Wrocław
7. Babirecki Grzegorz Klub Judo Samuraj Koszalin
7. Czado Patryk PKS "OLIMPIA" Poznań

mężczyźni, waga: 81kg - 32 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Rogalski Oskar HATO JUDO Warszawa
2. Tarkowski Fabrycjusz Klub Judo AZS Opole
3. Rybicki Sebastian UKS Judo Sensei Stare Proboszczewice
3. Szulik Dawid Polonia Rybnik
5. Terekhov Ivan KS "Gwardia" Łódź
5. ZIELASKOWSKI Wiktor TKS "Judo" Toruń
7. Bouatia Kamil UKJ Ryś Warszawa
7. Szadejko Bartłomiej UKS Conrad Gdańsk

mężczyźni, waga: 90kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Walenciak Michał MKS Juvenia Wrocław
2. Bogdaniuk Jakub UKS Halinów Team Halinów
3. Walenciak Marcin MKS Juvenia Wrocław
3. Zawistowski Franek UKJ Yuko Józefów Józefów
5. Malinowski SZymon UKS Conrad Gdańsk
5. Poterała Gracjan MKS Juvenia Wrocław
7. Niewiadomy Ksawery HATO JUDO Warszawa
7. ZALAS DAWID MKS Juvenia Wrocław

mężczyźni, waga: 100kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Mrozek Jakub PGE Akademia Judo Poznań
2. Sosnowski Jan KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Bęben Filip UKS 15 Krosno
3. Radzik Andrzej Klub Judo AZS Opole
5. Kurowski Jan TS Gwardia Warszawa
5. Łoboda Dawid KS Start Radom
7. HRYHORASH BOHDAN KS "Gwardia" Łódź
7. Wenerski wiktor UKJ ARCUS Warszawa

mężczyźni, waga: +100kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Morman Bartłomiej TS Gwardia Warszawa
2. Jankowski Wiktor KS Start Radom
3. HOLOBORODKO KHRYSTOFOR KS "Gwardia" Łódź
3. Kłos Miłosz UKS "6" Piła
5. Roszak Jakub UKS Ippon Kożuchów
5. Wichłacz Jakub SGKS Wybrzeże Gdańsk

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1MKS Juvenia Wrocław111
2KS AZS AWFiS Gdańsk110
3PGE Akademia Judo Poznań101
4UKJ Yuko Józefów Józefów101
5GKS Czarni Bytom100
6HATO JUDO Warszawa100
7TS Gwardia Warszawa100
8UKJ ARCUS Warszawa100
9Klub Judo AZS Opole011
10KS Start Radom010
11UKS Halinów Team Halinów010
12UKS Judo Kraków Kraków010
13UKS Judo Panda Warszawa010
14UKS Tomita Elbląg010
15KS "Gwardia" Łódź002
16Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin001
17Klub Środowiskowy AZS Gliwice001
18KS KUZUSHI Kielce001
19KS Yawara Warszawa001
20Polonia Rybnik001
21Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa001
22UKJ 225 Warszawa001
23UKS "6" Piła001
24UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów001
25UKS 15 Krosno001
26UKS Judo Sensei Stare Proboszczewice001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1UKS Judo Kraków Kraków102
2AZS UW Warszawa100
3Judo Club Asahi Kowno, Litwa100
4Klub Judo AZS Opole100
5SGKS Wybrzeże Gdańsk100
6Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa100
7UKJ Yuko Józefów Józefów100
8GKS Czarni Bytom010
9Kodokan Lucania Brienza Włochy010
10KS AZS AWFiS Gdańsk010
11PGE Akademia Judo Poznań010
12SAFARI 152 Warszawa010
13UKJ Ryś Warszawa010
14UKS "Orkan" Sochaczew010
15Klub Sportowy Nastula Club Warszawa001
16KS Budowlani Sosnowiec001
17MKS Juvenia Wrocław001
18UKJ ARCUS Warszawa001
19UKJ Legion Zamość001
20UKS Galeon Gdynia001
21UKS Judo Tuliszków001
22UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry001
23UKS Pohl Judo Przemęt001
24UKS Tomita Elbląg001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1UKJ Yuko Józefów Józefów201
2KS AZS AWFiS Gdańsk120
3MKS Juvenia Wrocław112
4UKS Judo Kraków Kraków112
5Klub Judo AZS Opole111
6PGE Akademia Judo Poznań111
7GKS Czarni Bytom110
8Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa101
9UKJ ARCUS Warszawa101
10AZS UW Warszawa100
11HATO JUDO Warszawa100
12Judo Club Asahi Kowno, Litwa100
13SGKS Wybrzeże Gdańsk100
14TS Gwardia Warszawa100
15UKS Tomita Elbląg011
16Kodokan Lucania Brienza Włochy010
17KS Start Radom010
18SAFARI 152 Warszawa010
19UKJ Ryś Warszawa010
20UKS "Orkan" Sochaczew010
21UKS Halinów Team Halinów010
22UKS Judo Panda Warszawa010
23KS "Gwardia" Łódź002
24Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin001
25Klub Sportowy Nastula Club Warszawa001
26Klub Środowiskowy AZS Gliwice001
27KS Budowlani Sosnowiec001
28KS KUZUSHI Kielce001
29KS Yawara Warszawa001
30Polonia Rybnik001
31UKJ 225 Warszawa001
32UKJ Legion Zamość001
33UKS "6" Piła001
34UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów001
35UKS 15 Krosno001
36UKS Galeon Gdynia001
37UKS Judo Tuliszków001
38UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry001
39UKS Judo Sensei Stare Proboszczewice001
40UKS Pohl Judo Przemęt001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1MKS Juvenia Wrocław35.0
2KS AZS AWFiS Gdańsk21.0
3KS "Gwardia" Łódź16.0
4PGE Akademia Judo Poznań14.5
5UKJ Yuko Józefów Józefów14.5
6Klub Judo AZS Opole12.5
7TS Gwardia Warszawa12.5
8GKS Czarni Bytom10.5
9HATO JUDO Warszawa10.5
10KS Start Radom10.5
11UKJ ARCUS Warszawa10.5
12UKS Conrad Gdańsk8.5
13KS AZS AWF Wrocław7.0
14UKS Halinów Team Halinów7.0
15UKS Judo Kraków Kraków7.0
16UKS Judo Panda Warszawa7.0
17UKS Tomita Elbląg7.0
18Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin5.5
19Klub Środowiskowy AZS Gliwice5.5
20KS KUZUSHI Kielce5.5
21KS Yawara Warszawa5.5
22Polonia Rybnik5.5
23Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa5.5
24UKJ 225 Warszawa5.5
25UKS "6" Piła5.5
26UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów5.5
27UKS 15 Krosno5.5
28UKS Judo Sensei Stare Proboszczewice5.5
29UKS Judo Wolbrom5.0
30Kodokan Lucania Brienza Włochy3.5
31SGKS Wybrzeże Gdańsk3.5
32TKS "Judo" Toruń3.5
33Uczniowski Klub Sportowy UKEMI Judo Wolbrom3.5
34UKS Ippon Kożuchów3.5
35Klub Judo Samuraj Koszalin1.5
36PKS "OLIMPIA" Poznań1.5
37UKJ Ryś Warszawa1.5
38UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1UKS Judo Kraków Kraków20.0
2Judo Club Asahi Kowno, Litwa12.5
3Klub Judo AZS Opole12.5
4GKS Czarni Bytom10.5
5Kodokan Lucania Brienza Włochy10.5
6AZS UW Warszawa9.0
7Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa9.0
8UKJ Yuko Józefów Józefów9.0
9KS AZS AWFiS Gdańsk8.5
10PGE Akademia Judo Poznań8.5
11SAFARI 152 Warszawa7.0
12UKJ Ryś Warszawa7.0
13UKS Pohl Judo Przemęt7.0
14UKS Tomita Elbląg7.0
15Klub Sportowy Nastula Club Warszawa5.5
16KS Budowlani Sosnowiec5.5
17MKS Juvenia Wrocław5.5
18UKJ ARCUS Warszawa5.5
19UKJ Legion Zamość5.5
20UKS Galeon Gdynia5.5
21UKS Judo Tuliszków5.5
22MKS Pałac Młodzieży Katowice5.0
23SGKS Wybrzeże Gdańsk4.0
24Klub Środowiskowy AZS Gliwice3.5
25KS "Gwardia" Łódź3.5
26KUMA Judo Warszawa3.5
27MKS Pałac Młodzieży Tarnów3.5
28UKS "6" Piła3.5
29ULKS Judo Kowala Kowala3.5
30UKS "Orkan" Sochaczew2.0
31AZS-UKW Bydgoszcz1.5
32UKS IPPON Jarocin1.5
33UKS Jasiołeczka Świerzowa Polska1.5
34UKS Kodokan Toruń1.5
35UKS Olimp Nowa Sól1.5
36UKS Siódemka Sochaczew1.5
37UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry1.0