WYNIKI ZAWODÓW

Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych
Luboń k/Poznania, 28.4.2012


Listy zawodników:
-40kg -44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg +70kg -46kg -50kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg +90kg
Listy walk (HTML):
-40kg -44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg +70kg -46kg -50kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg +90kg
Listy walk (PDF):
-40kg -44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg +70kg -46kg -50kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg +90kg

kobiety, waga: -40kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Nowicka Dominika Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
2. Sumela Patrycja AZS-WSPiA Poznań
3. Gos Karolina UKJ 225 Warszawa
3. Łapaczyńska Anna UKS Leśnik Kaczory
5. Przyczyna Katarzyna UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
5. Wiktor Emilia UKS "Shizoku" Ostróda
7. Apraksin Martyna Białostocki KS Hetman Białystok
7. Machnicka Vanessa Power Duck Akademia Judo Poznań

kobiety, waga: -44kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Zasada Wiktoria Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek
2. Jankowiak Dominika MKS Juvenia Wrocław
3. Bobilewicz Karolina TS Wisła Kraków
3. Sadowska Emilia UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
5. Banaszek Weronika UKS Judo Fight Club Warszawa
5. Klabecka Julia KS CIESZYN Cieszyn
7. Eszer Weronika UKS Ósemka Nowa Sól
7. Łogożna Zuzanna Polonia Rybnik

kobiety, waga: -48kg - 23 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szymańska Angelika MKS Olimpijczyk Włocławek
2. Wiszniewska Katarzyna UKS "6" Piła
3. Kulik Barbara UKJ 225 Warszawa
3. Mazur Aleksandra UKS Tomita Elbląg
5. Cieślik Klaudia UKS Judo Wolbrom
5. Kołtunowska Aleksandra UKS Tomita Elbląg
7. Adamczyk Dagmara UKS Judo Wolbrom
7. Cygan Klaudia Klub Judo Samuraj Koszalin

kobiety, waga: -52kg - 25 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kasza Katarzyna UKS Siódemka Sochaczew
2. Łukasiak Marta KS Start Radom
3. Komarek Zuzanna Polonia Rybnik
3. Płachcińska Patrycja Białostocki KS Hetman Białystok
5. Kowalczyk Julia Polonia Rybnik
5. Sumela Paulina AZS-WSPiA Poznań
7. Janus Marcela UKS Gimnazjon Suchy Las
7. Kolaczek Magdalena Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec

kobiety, waga: -57kg - 22 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wykupil Marta K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
2. Gajdek Karolina KS CIESZYN Cieszyn
3. Porembska Magdalena GKS Czarni Bytom
3. Przyczyna Paulina UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
5. GŁASKA-ZIELIŃSKA Klaudia AZS UW Warszawa
5. Kleniewska Agnieszka Klub Judo Samuraj Koszalin
7. Głowacka Małgorzata Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
7. Grochowska Karolina AZS UW Warszawa

kobiety, waga: -63kg - 23 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pękala Natalia UKS "Sokół" Pisarzowice
2. Bień Aleksandra TS Wisła Kraków
3. Piela Anna Gwardia Bielsko-Biała
3. Szymankiewicz Patrycja UKS Gimnazjon Suchy Las
5. Antczak Adrianna UKS Olimp Nowa Sól
5. Kazberuk Paulina Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok
7. Isenko Anna KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Szewczyk Justyna UKS Siódemka Sochaczew

kobiety, waga: -70kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Hanelt Kasandra AZS-UKW Bydgoszcz
2. Tymann Daria GKS Czarni Bytom
3. Dziopa Paulina GKS Czarni Bytom
3. Osmęda Karolina UKS Judo Wolbrom
5. Gawron Oliwia Power Duck Akademia Judo Poznań
5. STĘPKA MARTA UKS "6" Piła
7. Bagłaj Maja UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa
7. Dworzyńska Zuzanna ULKS IPPON Jarocin

kobiety, waga: +70kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kułaga Paula TDK Trzcianka
2. Formela Anita GKS Żukowo
3. Kotowska Alicja Gwardia Piła
3. Pilarczyk Natalia UKS Kodokan Toruń
5. Kochańska Klaudia UKS Judo Sensei Płock Płock
5. Litwin Dominika MKS Pałac Młodzieży Katowice
7. Gubańska Dominika UKS Olimp Rawicz
7. Poźniak Wiktoria UKS Ósemka Nowa Sól

mężczyźni, waga: -46kg - 30 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Walczyk Patryk GKS Czarni Bytom
2. Babiński Adrian SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Błoński Tomasz TS Judo Gryf Słupsk
3. Nowak Patryk KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
5. Dyba Michał MKS Juvenia Wrocław
5. Lewandowski Adrian Klub Środowiskowy AZS Gliwice
7. Karaś Bartosz TS Wisła Kraków
7. Wróbel Kacper MKS Olimpijczyk Włocławek

mężczyźni, waga: -50kg - 21 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Stolarek Jan Klub Judo AZS Opole
2. Terlecki Rafał Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok
3. Kołaczyk Konrad UKS Dwójka Rydułtowy
3. Winiarczyk Mateusz UKS Piast Wrzeście Słupsk
5. Bugaj Mateusz UKS Judo Sensei Płock Płock
5. Ślusarski Patryk Klub Środowiskowy AZS Gliwice
7. Korgol Jakub TS Wisła Kraków
7. Korolewicz Kamil MKS Juvenia Wrocław

mężczyźni, waga: -55kg - 44 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Zykubek Dawid KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
2. Barczyk Karol UKS Judo Wolbrom
3. Chromiński Sebastian UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
3. Kastner Patryk TS Judo Gryf Słupsk
5. Bukojemski Wojciech UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa
5. Łagosz Przemysław UKJ " Mosty" Kosakowo
7. Ciesiołkiewicz Kamil Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
7. Grzywacz Dominik KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój

mężczyźni, waga: -60kg - 49 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kurtyka Paweł GKS Czarni Bytom
2. Babiński Artur SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Jasiński Szymon UKS Galeon Gdynia
3. Kowalski Maciej UKS Dwójka Rydułtowy
5. Borówka Maciej GKS Czarni Bytom
5. Itrych Mateusz UKS Galeon Gdynia
7. Lewiński Radek UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
7. Muszyński Seweryn GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: -66kg - 53 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wawrzyczek Paweł K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
2. Skórka Szymon GKS Czarni Bytom
3. Ośka Jan AZS UW Warszawa
3. Stodolski Tomasz UKS Leśnik Kaczory
5. Kałucki Wojciech UKS Grot Kraków
5. Sordyl Mateusz UKS Grot Kraków
7. Lipa Arkadiusz KS CIESZYN Cieszyn
7. Łukasik Filip MKS CM Jordan Kraków

mężczyźni, waga: -73kg - 43 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Woźniak Szymon UKS Grot Kraków
2. Drzewiecki Tomasz UKS "6" Piła
3. Biedrzyński Krystian K.S. WroX Gym Wrocław
3. Kuciej Daniel MKS Juvenia Wrocław
5. Litwin Paweł MKS Juvenia Wrocław
5. Winnicki Ryszard KS Yawara Warszawa
7. Raflewski Jakub GKS ,,Olimpia" Grudziądz
7. Terlikowski Lukasz UKS Kata Pruszków

mężczyźni, waga: -81kg - 22 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Głowacki Michał Klub Środowiskowy AZS Gliwice
2. SUCHECKI Bogusz MMKS Wojownik Skierniewice
3. Kejza Daniel Polonia Rybnik
3. Woźniak Mateusz ULKS IPPON Jarocin
5. Bil Dawid JSS Gwardia Jelenia Góra
5. Czuliński Bartosz AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
7. Kroc Dominik MMKS Wojownik Skierniewice
7. Ozimek Jakub AZS AWF Warszawa

mężczyźni, waga: -90kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. PROCHASKA Adrian MMKS Wojownik Skierniewice
2. Matlakowski Arkadiusz UKS Galeon Gdynia
3. Pasek Wojciech GKS Czarni Bytom
3. Wójcik Bartosz Polonia Rybnik
5. Kasprzyk Radosław PKS "OLIMPIA" Poznań
5. Michałek Piotr GKS Czarni Bytom
7. Frąckowiak Piotr UKS Dwunastka Leszno
7. Gruda Marcin AZS UW Warszawa

mężczyźni, waga: +90kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. KUBICA RYSZARD Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec
2. Majowski Dominik UKS Dwójka Tarnowskie Góry
3. Lubiński Marcin Klub Środowiskowy AZS Gliwice
3. Szaran Bartosz MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź
5. Cendrowski Bartosz TKS "Judo" Toruń
5. Załęczny Krzysztof TKS "Judo" Toruń
7. Dorlet Wojciech Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
7. Hetmańczyk Patryk ULKS IPPON Jarocin

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom211
2MMKS Wojownik Skierniewice110
3KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój101
4Klub Środowiskowy AZS Gliwice101
5K.S. Judo Czechowice-Dziedzice100
6Klub Judo AZS Opole100
7Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec100
8UKS Grot Kraków100
9SGKS Wybrzeże Gdańsk020
10UKS Galeon Gdynia011
11Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok010
12UKS "6" Piła010
13UKS Dwójka Tarnowskie Góry010
14UKS Judo Wolbrom010
15Polonia Rybnik002
16TS Judo Gryf Słupsk002
17UKS Dwójka Rydułtowy002
18AZS UW Warszawa001
19Gwardia Piła001
20K.S. WroX Gym Wrocław001
21MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź001
22MKS Juvenia Wrocław001
23UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa001
24UKS Leśnik Kaczory001
25UKS Piast Wrzeście Słupsk001
26ULKS IPPON Jarocin001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1AZS-UKW Bydgoszcz100
2K.S. Judo Czechowice-Dziedzice100
3MKS Olimpijczyk Włocławek100
4TDK Trzcianka100
5Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice100
6UKS "Sokół" Pisarzowice100
7UKS Siódemka Sochaczew100
8Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek100
9GKS Czarni Bytom012
10TS Wisła Kraków011
11AZS-WSPiA Poznań010
12GKS Żukowo010
13KS CIESZYN Cieszyn010
14KS Start Radom010
15MKS Juvenia Wrocław010
16UKS "6" Piła010
17UKJ 225 Warszawa002
18Białostocki KS Hetman Białystok001
19Gwardia Bielsko-Biała001
20Polonia Rybnik001
21UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa001
22UKS Gimnazjon Suchy Las001
23UKS Judo Wolbrom001
24UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki001
25UKS Kodokan Toruń001
26UKS Leśnik Kaczory001
27UKS Tomita Elbląg001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom223
2K.S. Judo Czechowice-Dziedzice200
3MMKS Wojownik Skierniewice110
4KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój101
5Klub Środowiskowy AZS Gliwice101
6AZS-UKW Bydgoszcz100
7Klub Judo AZS Opole100
8MKS Olimpijczyk Włocławek100
9Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec100
10TDK Trzcianka100
11Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice100
12UKS "Sokół" Pisarzowice100
13UKS Grot Kraków100
14UKS Siódemka Sochaczew100
15Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek100
16SGKS Wybrzeże Gdańsk020
17UKS "6" Piła020
18MKS Juvenia Wrocław011
19TS Wisła Kraków011
20UKS Galeon Gdynia011
21UKS Judo Wolbrom011
22AZS-WSPiA Poznań010
23GKS Żukowo010
24Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok010
25KS CIESZYN Cieszyn010
26KS Start Radom010
27UKS Dwójka Tarnowskie Góry010
28Polonia Rybnik003
29TS Judo Gryf Słupsk002
30UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa002
31UKJ 225 Warszawa002
32UKS Dwójka Rydułtowy002
33UKS Leśnik Kaczory002
34AZS UW Warszawa001
35Białostocki KS Hetman Białystok001
36Gwardia Bielsko-Biała001
37Gwardia Piła001
38K.S. WroX Gym Wrocław001
39MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź001
40UKS Gimnazjon Suchy Las001
41UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki001
42UKS Kodokan Toruń001
43UKS Piast Wrzeście Słupsk001
44UKS Tomita Elbląg001
45ULKS IPPON Jarocin001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom39.0
2Klub Środowiskowy AZS Gliwice21.5
3MMKS Wojownik Skierniewice17.5
4KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój16.0
5UKS Galeon Gdynia16.0
6UKS Grot Kraków16.0
7MKS Juvenia Wrocław14.0
8SGKS Wybrzeże Gdańsk14.0
9Polonia Rybnik11.0
10TS Judo Gryf Słupsk11.0
11UKS Dwójka Rydułtowy11.0
12K.S. Judo Czechowice-Dziedzice9.0
13Klub Judo AZS Opole9.0
14Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec9.0
15AZS UW Warszawa7.0
16Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok7.0
17TKS "Judo" Toruń7.0
18UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa7.0
19UKS "6" Piła7.0
20UKS Dwójka Tarnowskie Góry7.0
21UKS Judo Wolbrom7.0
22ULKS IPPON Jarocin7.0
23Gwardia Piła5.5
24K.S. WroX Gym Wrocław5.5
25MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź5.5
26UKS Leśnik Kaczory5.5
27UKS Piast Wrzeście Słupsk5.5
28AZS Organizacja Środowiskowa Poznań3.5
29JSS Gwardia Jelenia Góra3.5
30KS Yawara Warszawa3.5
31PKS "OLIMPIA" Poznań3.5
32UKJ " Mosty" Kosakowo3.5
33UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa3.5
34UKS Judo Sensei Płock Płock3.5
35Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin3.0
36TS Wisła Kraków3.0
37AZS AWF Warszawa1.5
38GKS ,,Olimpia" Grudziądz1.5
39KS CIESZYN Cieszyn1.5
40MKS CM Jordan Kraków1.5
41MKS Olimpijczyk Włocławek1.5
42UKS Dwunastka Leszno1.5
43UKS Kata Pruszków1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom18.0
2TS Wisła Kraków12.5
3UKJ 225 Warszawa11.0
4AZS-WSPiA Poznań10.5
5KS CIESZYN Cieszyn10.5
6Polonia Rybnik10.5
7UKS "6" Piła10.5
8UKS Judo Wolbrom10.5
9UKS Siódemka Sochaczew10.5
10AZS-UKW Bydgoszcz9.0
11K.S. Judo Czechowice-Dziedzice9.0
12MKS Olimpijczyk Włocławek9.0
13TDK Trzcianka9.0
14Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice9.0
15UKS "Sokół" Pisarzowice9.0
16UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki9.0
17UKS Tomita Elbląg9.0
18Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek9.0
19Białostocki KS Hetman Białystok7.0
20GKS Żukowo7.0
21KS Start Radom7.0
22MKS Juvenia Wrocław7.0
23UKS Gimnazjon Suchy Las7.0
24Gwardia Bielsko-Biała5.5
25UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa5.5
26UKS Kodokan Toruń5.5
27UKS Leśnik Kaczory5.5
28AZS UW Warszawa5.0
29Klub Judo Samuraj Koszalin5.0
30Power Duck Akademia Judo Poznań5.0
31Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok3.5
32MKS Pałac Młodzieży Katowice3.5
33UKS "Shizoku" Ostróda3.5
34UKS Judo Fight Club Warszawa3.5
35UKS Judo Sensei Płock Płock3.5
36UKS Olimp Nowa Sól3.5
37UKS Ósemka Nowa Sól3.0
38Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin1.5
39KS AZS AWFiS Gdańsk1.5
40Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec1.5
41UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa1.5
42UKS Olimp Rawicz1.5
43ULKS IPPON Jarocin1.5