WYNIKI ZAWODÓW

Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek
Luboń k/Poznania, 19-21.10.2012


Listy zawodników:
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg OPEN 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg OPEN
Listy walk (HTML):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg OPEN 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg OPEN
Listy walk (PDF):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg OPEN 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg OPEN

kobiety, waga: 48kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Konieczny Ewa GKS Czarni Bytom
2. Kubicka Kinga WKS "Flota" Gdynia
3. Pułkośnik Katarzyna UKS Narew Łapy
3. Rasińska Maja Gwardia Bielsko-Biała
5. Habarta Marta Gwardia Bielsko-Biała
5. Jopek Barbara Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
7. Witkowska Joanna Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
7. Zabrocka Monika Gwardia Bielsko-Biała

kobiety, waga: 52kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pawlikowska Zuzanna KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Martynowicz Martyna TS Gwardia Opole
3. PIEŃKOWSKA Karolina AZS UW Warszawa
3. Rerutko Żaneta WKS Gwardia Warszawa
5. Chruszcz Ilona KJ Samuraj Koszalin
5. Szczepańczyk Klaudia Gwardia Bielsko-Biała
7. Busse Kamila AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
7. Pastuszak Karolina AZS UW Warszawa

kobiety, waga: 57kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Perenc Agata Polonia Rybnik
2. Podolak Arleta AZS UW Warszawa
3. Borowska Anna Polonia Rybnik
3. Chróścielewska Monika KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Karpała Justyna KS AZS AWF Wrocław
5. Korfanty Magdalena GKS Czarni Bytom
7. Bielak Małgorzata KJ Samuraj Koszalin
7. Smorzewska Dorota UKS Judo Sensei Płock

kobiety, waga: 63kg - 21 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ozdoba Agata Klub Judo AZS Opole
2. Kowalczyk Magdalena KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Lickun Sandra Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
3. Mirus Barbara TS Wisła Kraków
5. Bezrączko Agnieszka GKS Czarni Bytom
5. Cal Agata AZS Uniwersytet Łódzki Łódź
7. Langiewicz Aleksandra KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
7. Mirus Izabela TS Wisła Kraków

kobiety, waga: 70kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kłys Katarzyna UKS Judo Kraków Kraków
2. Tałach Karolina SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Hofman Urszula MKS Juvenia Wrocław
3. Jabłońska Aleksandra KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Anderwald Maria KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Eibin Katarzyna KS AZS AWF Wrocław
7. Białas Barbara GKS Czarni Bytom
7. Woronowicz Anna UKS Gimnazjon Suchy Las

kobiety, waga: 78kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Furmanek Katarzyna KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Pacut Beata GKS Czarni Bytom
3. Szlendak Katarzyna MKS Chełm
3. Wtorkowska Katarzyna AZS UW Warszawa
5. Kaps Agnieszka AZS AWF Katowice
5. Kusior Iwona UKS Junior w Lipnie Lipno
7. Grygiel Aleksandra AZS-WSPiA Poznań
7. Zalewska Katarzyna AZS Organizacja Środowiskowa Poznań

kobiety, waga: +78kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. SADKOWSKA URSZULA UKSJ "NIPPON" Olsztyn
2. Jaworska Joanna KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Bank Monika TS Gwardia Opole
3. Rózga Marta KS "Gwardia" Łódź

kobiety, waga: OPEN - 22 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. SADKOWSKA URSZULA UKSJ "NIPPON" Olsztyn
2. Kaps Agnieszka AZS AWF Katowice
3. Jaworska Joanna KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Tałach Karolina SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Eibin Katarzyna KS AZS AWF Wrocław
5. Woronowicz Anna UKS Gimnazjon Suchy Las
7. Koszela Karolina KS AZS AWF Wrocław
7. Książek Anna KS AZS AWF Wrocław

mężczyźni, waga: 60kg - 28 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kiełbasiński Łukasz UKJ Ryś Warszawa
2. Janicki Sebastian WKS Śląsk Wrocław
3. Smorzewski Łukasz MKS Olimpijczyk Włocławek
3. Wawrzyczek Patryk Gwardia Bielsko-Biała
5. Wala Adrian Polonia Rybnik
5. Ziembikiewicz Łukasz AZS-WSPiA Poznań
7. Kuśka Ariel Polonia Rybnik
7. Sojka Sebastian Gwardia Bielsko-Biała

mężczyźni, waga: 66kg - 22 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Beta Aleksander KS "Gwardia" Łódź
2. Janicki Mariusz WKS Śląsk Wrocław
3. Wieczorek Grzegorz GKS Czarni Bytom
3. Zagrodnik Paweł GKS Czarni Bytom
5. DĄBROWSKI Stanisław AZS UW Warszawa
5. Malczewski Jacek Klub Środowiskowy AZS Gliwice
7. Jurowski Krystian TS Gwardia Opole
7. Wysocki Wojciech UKS "FENIKS" Bytom Bytom

mężczyźni, waga: 73kg - 27 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szwarnowiecki Damian Gwardia Wrocław
2. Płoński Piotr Gwardia Wrocław
3. Kubieniec Michał AZS AWF Katowice
3. Kurkiewicz Piotr AZS Uniwersytet Łódzki Łódź
5. Brysz Jacek GKS Czarni Bytom
5. Pawlikowski Filip KS AZS AWFiS Gdańsk
7. BRYSZ ADAM AZS AWF Katowice
7. Długosz Maciej UKS Judo Wolbrom

mężczyźni, waga: 81kg - 34 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Błach Łukasz KS AZS AWF Wrocław
2. Koszczyński Radosław AZS AWF Warszawa
3. Czyż Adam UKJ Ryś Warszawa
3. Urban Paweł MKS ŻAK Ełk
5. Kubieniec Jakub GKS Czarni Bytom
5. Szczepaniak Tomasz Klub Judo AZS Opole
7. IWASZKIEWICZ PATRYK Gwardia Wrocław
7. Jatowtt Aleksander KS AZS AWF Wrocław

mężczyźni, waga: 90kg - 22 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Krawczyk Robert GKS Czarni Bytom
2. Kozłowski Kamil TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
3. Koleśnik Łukasz KS AZS AWF Wrocław
3. Płoński Paweł AZS AWF Warszawa
5. Mielcarek Błażej KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Tworzydło Wiktor AZS AWF Warszawa
7. BŁOŃSKI ROMAN WKS "Flota" Gdynia
7. Zarzeczny Jakub SGKS Wybrzeże Gdańsk

mężczyźni, waga: 100kg - 21 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Larem Kacper WKS Gwardia Warszawa
2. Węglarz Krzysztof TS Wisła Kraków
3. Domański Tomasz KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Sitarski Paweł WKS Gwardia Warszawa
5. Zakrzewski Jakub KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Żeleński-Olczak Piotr KS "Gwardia" Łódź
7. KISSK KEVIN Gwardia Wrocław
7. Pintal Kajetan TS Wisła Kraków

mężczyźni, waga: +100kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Sarnacki Maciej TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
2. Wojnarowicz Janusz GKS Czarni Bytom
3. Nasiadko Damian SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Tałach Tomasz SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Rosa Michał WKS "Flota" Gdynia
5. Wolszczak Mirosław WKS Śląsk Wrocław
7. Gramała Artur AZS-WSPiA Poznań
7. Rudnicki Mateusz Gwardia Wrocław

mężczyźni, waga: OPEN - 22 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Domański Tomasz KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Mróz Paweł MMKS Wojownik Skierniewice
3. Wójcik Jakub KS AZS AWF Wrocław
3. Zalewski Robert SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Kozłowski Kamil TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
5. Tałach Tomasz SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Koleśnik Łukasz KS AZS AWF Wrocław
7. Tyc Artur Klub Środowiskowy AZS Gliwice

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom112
2Gwardia Wrocław110
3TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn110
4KS AZS AWF Wrocław102
5KS AZS AWFiS Gdańsk101
6UKJ Ryś Warszawa101
7WKS Gwardia Warszawa101
8KS "Gwardia" Łódź100
9WKS Śląsk Wrocław020
10AZS AWF Warszawa011
11MMKS Wojownik Skierniewice010
12TS Wisła Kraków010
13SGKS Wybrzeże Gdańsk003
14AZS AWF Katowice001
15AZS Uniwersytet Łódzki Łódź001
16Gwardia Bielsko-Biała001
17MKS Olimpijczyk Włocławek001
18MKS ŻAK Ełk001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1KS AZS AWFiS Gdańsk223
2UKSJ "NIPPON" Olsztyn200
3GKS Czarni Bytom110
4Polonia Rybnik101
5Klub Judo AZS Opole100
6UKS Judo Kraków Kraków100
7AZS UW Warszawa012
8SGKS Wybrzeże Gdańsk011
9TS Gwardia Opole011
10AZS AWF Katowice010
11WKS "Flota" Gdynia010
12Gwardia Bielsko-Biała001
13Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin001
14KS "Gwardia" Łódź001
15MKS Chełm001
16MKS Juvenia Wrocław001
17TS Wisła Kraków001
18UKS Narew Łapy001
19WKS Gwardia Warszawa001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1KS AZS AWFiS Gdańsk324
2GKS Czarni Bytom222
3UKSJ "NIPPON" Olsztyn200
4Gwardia Wrocław110
5TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn110
6KS AZS AWF Wrocław102
7WKS Gwardia Warszawa102
8KS "Gwardia" Łódź101
9Polonia Rybnik101
10UKJ Ryś Warszawa101
11Klub Judo AZS Opole100
12UKS Judo Kraków Kraków100
13WKS Śląsk Wrocław020
14SGKS Wybrzeże Gdańsk014
15AZS UW Warszawa012
16AZS AWF Katowice011
17AZS AWF Warszawa011
18TS Gwardia Opole011
19TS Wisła Kraków011
20MMKS Wojownik Skierniewice010
21WKS "Flota" Gdynia010
22Gwardia Bielsko-Biała002
23AZS Uniwersytet Łódzki Łódź001
24Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin001
25MKS Chełm001
26MKS Juvenia Wrocław001
27MKS Olimpijczyk Włocławek001
28MKS ŻAK Ełk001
29UKS Narew Łapy001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom34.0
2KS AZS AWFiS Gdańsk25.0
3KS AZS AWF Wrocław23.0
4SGKS Wybrzeże Gdańsk21.5
5Gwardia Wrocław20.5
6TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn19.5
7WKS Śląsk Wrocław17.5
8AZS AWF Warszawa16.0
9UKJ Ryś Warszawa14.5
10WKS Gwardia Warszawa14.5
11KS "Gwardia" Łódź12.5
12TS Wisła Kraków8.5
13AZS AWF Katowice7.0
14Gwardia Bielsko-Biała7.0
15MMKS Wojownik Skierniewice7.0
16AZS Uniwersytet Łódzki Łódź5.5
17MKS Olimpijczyk Włocławek5.5
18MKS ŻAK Ełk5.5
19AZS-WSPiA Poznań5.0
20Klub Środowiskowy AZS Gliwice5.0
21Polonia Rybnik5.0
22WKS "Flota" Gdynia5.0
23AZS UW Warszawa3.5
24Klub Judo AZS Opole3.5
25TS Gwardia Opole1.5
26UKS "FENIKS" Bytom Bytom1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1KS AZS AWFiS Gdańsk52.0
2GKS Czarni Bytom24.5
3AZS UW Warszawa19.5
4UKSJ "NIPPON" Olsztyn18.0
5Polonia Rybnik14.5
6Gwardia Bielsko-Biała14.0
7KS AZS AWF Wrocław13.5
8SGKS Wybrzeże Gdańsk12.5
9TS Gwardia Opole12.5
10AZS AWF Katowice10.5
11Klub Judo AZS Opole9.0
12UKS Judo Kraków Kraków9.0
13TS Wisła Kraków7.0
14WKS "Flota" Gdynia7.0
15Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin5.5
16KS "Gwardia" Łódź5.5
17MKS Chełm5.5
18MKS Juvenia Wrocław5.5
19UKS Narew Łapy5.5
20WKS Gwardia Warszawa5.5
21KJ Samuraj Koszalin5.0
22Klub Sportowy Akademia Judo Poznań5.0
23UKS Gimnazjon Suchy Las5.0
24AZS Uniwersytet Łódzki Łódź3.5
25UKS Junior w Lipnie Lipno3.5
26AZS Organizacja Środowiskowa Poznań3.0
27AZS-WSPiA Poznań1.5
28KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój1.5
29UKS Judo Wolbrom1.5
30UKS Judo Sensei Płock1.5