WYNIKI ZAWODÓW

Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych
Piła, 9-10.3.2013


Listy zawodników:
40kg 44kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 48kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg +90kg
Listy walk (HTML):
40kg 44kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 48kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg +90kg
Listy walk (PDF):
40kg 44kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 48kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg +90kg

kobiety, waga: 40kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Machnicka Vanessa Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
2. Wróbel Karolina MKS Olimpijczyk Włocławek
3. Głuśniewska Aleksandra UKJ "AON Warszawa" Warszawa
4. Niedośpiał Magdalena MKS Juvenia Wrocław
5. Kuna Justyna UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów

kobiety, waga: 44kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Zasada Wiktoria Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek
2. Paszkowska Dagmara KJ Samuraj Koszalin
3. Bobilewicz Karolina TS Wisła Kraków
3. Nowicka Dominika Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
5. Gos Karolina UKJ 225 Warszawa
5. Przyczyna Katarzyna UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
7. Kaliska Alwksandra UKS SPARTA SŁAWA Sława
7. Łapaczyńska Anna UKS Leśnik Kaczory

kobiety, waga: 52kg - 22 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szymańska Angelika MKS Olimpijczyk Włocławek
2. Mróz Dominika Klub Judo DRAKO Warszawa
3. Płachcińska Patrycja Białostocki KS Hetman Białystok
3. ZYGMUNT Agata UKJ Legion Zamość
5. Łukasiak Marta KS Start Radom
5. Walkowiak Anna PKS "OLIMPIA" Poznań
7. Cygan Klaudia KJ Samuraj Koszalin
7. Puszcz Sylwia MKS Truso Elbląg

kobiety, waga: 57kg - 25 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kulik Barbara UKJ 225 Warszawa
2. Gliszczyńska Karina MKS Juvenia Wrocław
3. Dąbrowska Anna MKS Juvenia Wrocław
3. Lewandowska Alicja Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. Kotwicka Stefania MKS Juvenia Wrocław
5. Milej Joanna AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
7. Gęsikowska Marta TS Gwardia Opole
7. Skupień Patrycja KS "Gwardia" Łódź

kobiety, waga: 63kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Przyczyna Paulina UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
2. Rams Zuzanna UKS Judo Wolbrom
3. Porembska Magdalena GKS Czarni Bytom
3. Szewczyk Justyna UKS Siódemka Sochaczew
5. Czerepko Patrycja UKS "Olimpia-Judo" Elbląg
5. Jałoszyńska Weronika Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek
7. Bąbelewska Nicol MOS Zatoka Braniewo
7. Michałowska Patrycja UKS Kodokan Toruń

kobiety, waga: 70kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Hanelt Kasandra AZS-UKW Bydgoszcz
2. Cieśla Karolina UKS Olimp Nowa Sól
3. Bień Aleksandra TS Wisła Kraków
3. Hofman Aleksandra MKS Juvenia Wrocław
5. Giesa Dominika Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. Sobalska Karolina TS Wisła Kraków
7. Bagrowska Dagmara Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
7. Gołąb Justyna GKS Czarni Bytom

kobiety, waga: +70kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kułaga Paula TDK Trzcianka
2. Pasternak Kamila MKS Juvenia Wrocław
3. Poźniak Wiktoria UKS Ósemka Nowa Sól
3. Stobińska Natalia UKS Ippon MDK Kutno
5. Olizar Agnieszka UKS Junior Lipno
5. Pilarczyk Natalia UKS Kodokan Toruń
7. Haberka Karolina UKS Judo Wolbrom
7. Kobus Malwina AZS Organizacja Środowiskowa Poznań

kobiety, waga: 48kg - 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Mazur Aleksandra UKS Tomita Elbląg
2. Jankowiak Dominika MKS Juvenia Wrocław
3. Klabecka Julia KS "MOSiR Cieszyn" Cieszyn
3. Wiszniewska Katarzyna UKS 3 Piła
5. Karkoszka Monika KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
5. Łosoś Roksana UKS 3 Piła
7. Olejnik Anna UKS Gimnazjon Suchy Las
7. Tomczak Wiktoria MKS Olimpijczyk Włocławek

mężczyźni, waga: 46kg - 21 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Salisz Mateusz GKS Czarni Bytom
2. Kułaga Filip MKS Pałac Młodzieży Tarnów
3. Łoziak Patryk GKS Czarni Bytom
3. Wróbel Kacper MKS Olimpijczyk Włocławek
5. PAZDAJ OSKAR UKS 3 Piła
5. PODEMSKI BENIAMIN UKS 3 Piła
7. Szołtysek Filip MKS Pałac Młodzieży Katowice
7. Wójcik Konrad UKS "SPARTAKUS" Lublin

mężczyźni, waga: 50kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Błoński Tomasz TS Judo Gryf Słupsk
2. Nowak Patryk KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
3. Dyba Michał K.S. MaKo Judo Wrocław
3. Stodolski Adam UKS Leśnik Kaczory
5. Barczyk Wiktor UKS Judo Wolbrom
5. Kaliś Adrian UKS Conrad Gdańsk
7. Rakowski Arkadiusz MKS Juvenia Wrocław
7. Skrzat Rafał UKJ Millenium Rzeszów

mężczyźni, waga: 55kg - 36 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Grzywacz Dominik KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
2. Karaś Bartosz TS Wisła Kraków
3. Stolarek Jan Klub Judo AZS Opole
3. Tchórzewski Cezary SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Stecki Jędrzej SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Zasada Marcel Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek
7. Włdarski Kacper UKS Siódemka Sochaczew
7. Wyroślak Gracjan Gwardia Piła

mężczyźni, waga: 60kg - 45 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kastner Patryk TS Judo Gryf Słupsk
2. Borówka Maciej GKS Czarni Bytom
3. Babiński Artur SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Ciesiołkiewicz Kamil Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
5. Bukojemski Wojciech UKJ "AON Warszawa" Warszawa
5. Zykubek Dawid KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
7. Bugaj Mateusz UKS Judo Sensei Płock
7. Ślusarski Patryk Klub Środowiskowy AZS Gliwice

mężczyźni, waga: 66kg - 56 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Marcinkiewicz Sebastian MKS Juvenia Wrocław
2. Stodolski Tomasz UKS Leśnik Kaczory
3. Tylek Sebastian TS Wisła Kraków
3. Wiśniewski Radosław MKS Olimpijczyk Włocławek
5. MUCHEWICZ KAMIL K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
5. Wróbel Dawid MKS Olimpijczyk Włocławek
7. Błoński Robert TS Judo Gryf Słupsk
7. Figarski Piotr KS Start Radom

mężczyźni, waga: 73kg - 41 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Woźniak Szymon TS Wisła Kraków
2. Sordyl Mateusz TS Wisła Kraków
3. GOŁĘBIEWSKI Michał MMKS Wojownik Skierniewice
3. Kubicki Patryk Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. Bujoczek Paweł GKS Czarni Bytom
5. Drzewiecki Tomasz UKS 3 Piła
7. Emche Michal Klub SportowyJudo Koch Szczecin
7. Kałucki Wojciech TS Wisła Kraków

mężczyźni, waga: 81kg - 30 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kubica Ryszard KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
2. Ozimek Jakub AZS AWF Warszawa
3. Pękala Miłosz KS Błękitni Tarnów
3. SUCHECKI Bogusz MMKS Wojownik Skierniewice
5. Kuśmierkiewicz Maciej UKS "Orkan" Sochaczew
5. Wardyn Bartosz KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Bielecki Sebastian MMKS Wojownik Skierniewice
7. Cebula Bartosz UKS "Olimpia-Judo" Elbląg

mężczyźni, waga: 90kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Głowacki Michał Klub Środowiskowy AZS Gliwice
2. Hatliński Łukasz WKS Gwardia Warszawa
3. Pasek Wojciech GKS Czarni Bytom
3. Zawadzki Bartłomiej AZS AWF Warszawa
5. Koźlik Mateusz GKS Czarni Bytom
5. Woźniak Mateusz ULKS IPPON Jarocin
7. Bogusławski Olgierd Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok
7. Kozak Dawid Gwardia Piła

mężczyźni, waga: +90kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Dudek Michał SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Szaran Bartosz MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź
3. Rusin Patryk Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
3. Załęczny Krzysztof TKS "Judo" Toruń
5. Makowiecki Adrian KJ Samuraj Koszalin
5. Pawlak Hubert UKS Górnik Konin
7. Hetmańczyk Patryk ULKS IPPON Jarocin
7. Miłowski Łukasz UKS Kodokan Toruń

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój210
2TS Judo Gryf Słupsk200
3TS Wisła Kraków121
4GKS Czarni Bytom112
5SGKS Wybrzeże Gdańsk102
6Klub Środowiskowy AZS Gliwice101
7MKS Juvenia Wrocław100
8AZS AWF Warszawa011
9UKS Leśnik Kaczory011
10MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź010
11MKS Pałac Młodzieży Tarnów010
12UKS Olimp Nowa Sól010
13WKS Gwardia Warszawa010
14Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin002
15MKS Olimpijczyk Włocławek002
16MMKS Wojownik Skierniewice002
17K.S. MaKo Judo Wrocław001
18Klub Judo AZS Opole001
19KS Błękitni Tarnów001
20TKS "Judo" Toruń001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1MKS Olimpijczyk Włocławek110
2AZS-UKW Bydgoszcz100
3Klub Sportowy Akademia Judo Poznań100
4TDK Trzcianka100
5UKJ 225 Warszawa100
6UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki100
7UKS Tomita Elbląg100
8Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek100
9MKS Juvenia Wrocław032
10KJ Samuraj Koszalin010
11Klub Judo DRAKO Warszawa010
12UKS Judo Wolbrom010
13TS Wisła Kraków002
14Białostocki KS Hetman Białystok001
15GKS Czarni Bytom001
16Klub Środowiskowy AZS Gliwice001
17KS "MOSiR Cieszyn" Cieszyn001
18Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice001
19UKJ "AON Warszawa" Warszawa001
20UKJ Legion Zamość001
21UKS 3 Piła001
22UKS Ippon MDK Kutno001
23UKS Ósemka Nowa Sól001
24UKS Siódemka Sochaczew001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój210
2TS Judo Gryf Słupsk200
3MKS Juvenia Wrocław132
4TS Wisła Kraków123
5GKS Czarni Bytom113
6MKS Olimpijczyk Włocławek112
7Klub Środowiskowy AZS Gliwice102
8SGKS Wybrzeże Gdańsk102
9AZS-UKW Bydgoszcz100
10Klub Sportowy Akademia Judo Poznań100
11TDK Trzcianka100
12UKJ 225 Warszawa100
13UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki100
14UKS Tomita Elbląg100
15Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek100
16AZS AWF Warszawa011
17UKS Leśnik Kaczory011
18KJ Samuraj Koszalin010
19Klub Judo DRAKO Warszawa010
20MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź010
21MKS Pałac Młodzieży Tarnów010
22UKS Judo Wolbrom010
23UKS Olimp Nowa Sól010
24WKS Gwardia Warszawa010
25Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin002
26MMKS Wojownik Skierniewice002
27Białostocki KS Hetman Białystok001
28K.S. MaKo Judo Wrocław001
29Klub Judo AZS Opole001
30KS "MOSiR Cieszyn" Cieszyn001
31KS Błękitni Tarnów001
32TKS "Judo" Toruń001
33Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice001
34UKJ "AON Warszawa" Warszawa001
35UKJ Legion Zamość001
36UKS 3 Piła001
37UKS Ippon MDK Kutno001
38UKS Ósemka Nowa Sól001
39UKS Siódemka Sochaczew001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom34.0
2TS Wisła Kraków30.0
3KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój28.5
4SGKS Wybrzeże Gdańsk23.5
5TS Judo Gryf Słupsk19.5
6Klub Środowiskowy AZS Gliwice16.0
7MKS Olimpijczyk Włocławek14.5
8AZS AWF Warszawa12.5
9MMKS Wojownik Skierniewice12.5
10UKS Leśnik Kaczory12.5
11Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin11.0
12MKS Juvenia Wrocław10.5
13UKS 3 Piła10.5
14MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź7.0
15MKS Pałac Młodzieży Tarnów7.0
16UKS Olimp Nowa Sól7.0
17WKS Gwardia Warszawa7.0
18K.S. MaKo Judo Wrocław5.5
19Klub Judo AZS Opole5.5
20KS Błękitni Tarnów5.5
21TKS "Judo" Toruń5.5
22ULKS IPPON Jarocin5.0
23K.S. Judo Czechowice-Dziedzice3.5
24KJ Samuraj Koszalin3.5
25KS AZS AWFiS Gdańsk3.5
26UKJ "AON Warszawa" Warszawa3.5
27UKS "Orkan" Sochaczew3.5
28UKS Conrad Gdańsk3.5
29UKS Górnik Konin3.5
30Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek3.5
31Gwardia Piła3.0
32Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok1.5
33Klub SportowyJudo Koch Szczecin1.5
34KS Start Radom1.5
35MKS Pałac Młodzieży Katowice1.5
36UKJ Millenium Rzeszów1.5
37UKS "Olimpia-Judo" Elbląg1.5
38UKS "SPARTAKUS" Lublin1.5
39UKS Judo Sensei Płock1.5
40UKS Kodokan Toruń1.5
41UKS Siódemka Sochaczew1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1MKS Juvenia Wrocław37.5
2MKS Olimpijczyk Włocławek14.5
3TS Wisła Kraków14.5
4UKJ 225 Warszawa12.5
5UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki12.5
6Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek12.5
7UKS Judo Wolbrom12.0
8AZS-UKW Bydgoszcz9.0
9Klub Środowiskowy AZS Gliwice9.0
10TDK Trzcianka9.0
11UKS 3 Piła9.0
12UKS Tomita Elbląg9.0
13KJ Samuraj Koszalin8.5
14GKS Czarni Bytom7.0
15Klub Judo DRAKO Warszawa7.0
16Klub Sportowy Akademia Judo Poznań6.0
17Białostocki KS Hetman Białystok5.5
18KS "MOSiR Cieszyn" Cieszyn5.5
19Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice5.5
20UKJ Legion Zamość5.5
21UKS Ippon MDK Kutno5.5
22UKS Ósemka Nowa Sól5.5
23UKS Siódemka Sochaczew5.5
24AZS Organizacja Środowiskowa Poznań5.0
25UKS Kodokan Toruń5.0
26KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój3.5
27KS Start Radom3.5
28PKS "OLIMPIA" Poznań3.5
29UKS "Olimpia-Judo" Elbląg3.5
30UKS Junior Lipno3.5
31UKJ "AON Warszawa" Warszawa3.0
32Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin1.5
33KS "Gwardia" Łódź1.5
34MKS Truso Elbląg1.5
35MOS Zatoka Braniewo1.5
36TS Gwardia Opole1.5
37UKS SPARTA SŁAWA Sława1.5
38UKS Gimnazjon Suchy Las1.5
39UKS Leśnik Kaczory1.5
40UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów1.0