WYNIKI ZAWODÓW

Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych
Bytom, 09.11.2019


Listy zawodników:
-40kg -44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg +70kg -46kg -50kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg +90kg
Listy walk (HTML):
-40kg -44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg +70kg -50kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg +90kg
Listy walk (PDF):
-40kg -44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg +70kg -50kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg +90kg

kobiety, waga: -44kg - 2 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Onysk Oliwia KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
2. Rosa Karolina GKS Czarni Bytom

kobiety, waga: -48kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. SZULC Aleksandra Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
2. Woźniak Zuzanna UKJ Yuko Józefów Józefów
3. Klimczak Kinga MKS Juvenia Wrocław
3. Stokłosa Natalia MUKS KOKORO Łódź
5. Gajdamakin Kaja UKS "FENIKS" Bytom Bytom
5. Świtniewska Anna Klub Judo AZS Opole
7. Krzykawska Sonia Klub Środowiskowy AZS Gliwice
7. Nosek Oliwia JUDO TORA Wierzchosławice

kobiety, waga: -52kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Jagiełło Emilia JUDO TORA Wierzchosławice
2. Należyta Paulina IKIZAMA Judo Klub Warszawa
3. Badura Daniela GKS Czarni Bytom
3. Podolak Natalia UKJ Legion Zamość
5. Nogaj Weronika ULKS Judo Kowala Kowala
5. ŻEBRACKA KAROLINA UKS "MOSiR" JASŁO Jasło
7. Gowarzewska Alicja AZS AWF Katowice
7. Król Natalia KS CIESZYN Cieszyn

kobiety, waga: -57kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kutyła Oliwia KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
2. Sywanycz Maria SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. ŁUKASZEWICZ Natalia AZS UW Warszawa
3. Mika Karolina Polonia Rybnik
5. Twardowska Marta MKS Juvenia Wrocław
5. Wątorek Oliwia T.S.MOSiR Bochnia
7. Bilińska Wiktoria MKS Juvenia Wrocław
7. Brachman Agnieszka TS Gwardia Opole

kobiety, waga: -63kg - 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pontek Agata AZS AWF Katowice
2. KNITER KINGA MKS Juvenia Wrocław
3. Bednarz Anna UKS 15 Krosno
3. Glubiak Martyna GKS Czarni Bytom
5. Kalenska Barbora Judo Klub Olomouc Czechy
5. Woś Małgorzata UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry
7. Konopka Aleksandra AZS AWF Katowice
7. JĘCZ Wiktoria AZS UW Warszawa

kobiety, waga: -70kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. SOBIERAJSKA Katarzyna AZS UW Warszawa
2. Muszyńska Paulina SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Ciesielska Nina UKS SPARTA SŁAWA Sława
3. ZARYCHTA PAULINA MKS Juvenia Wrocław
5. BANASZEK Zuzanna AZS UW Warszawa
5. SZCZEPANOWSKA OLIWIA MKS Juvenia Wrocław
7. Białecka Kinga Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
7. Janeczko Alicja Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice

kobiety, waga: +70kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Gonsior Emilia Klub Judo AZS Opole
2. Mikołajczak Zuzanna Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
3. Chabaksarava Sofya BUOR Brześć BLR
4. Horzela Natalia UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry

mężczyźni, waga: -50kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Fik Mykhailo Judo Club "Sloboganec" Kharkiv UKR
2. Nowok Oliwier Klub Środowiskowy AZS Gliwice
3. Kalinchyk Yurii MUKS KOKORO Łódź
3. Zawadzki Patryk UKS "ASW-Judo" Jasło
5. Fityka Mateusz GKS Czarni Bytom
5. Ratajczak Hubert UKS Olimp Nowa Sól

mężczyźni, waga: -55kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. PITNER ALEX MKS Juvenia Wrocław
2. Kotlik Marcin UKS Conrad Gdańsk
3. Kalman Yahor BUOR Brześć BLR
3. Szopa Mikołaj KS Judo Tigers Wrocław
5. Małolepszy Jakub UKS Halinów Team Halinów
5. Vrsek Jakub Judo Club Banik Ostrawa CZE
7. Doupovec Vit SKKP Brno Cze
7. Świderski Dawid UKS Conrad Gdańsk

mężczyźni, waga: -60kg - 43 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kleinos Anton Ukraina .
2. Svydyniuk Yevhen Judo Club "Sloboganec" Kharkiv UKR
3. Ignasiak Ksawery UKS Conrad Gdańsk
3. Naczyński Bartosz UKS Dwójka Rydułtowy
5. Małaczyński Filip GKS Czarni Bytom
5. Rola Kacper KS Start Radom
7. Szołtysik Łukasz UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry
7. Tarasenko Yevhen KS "Gwardia" Łódź

mężczyźni, waga: -66kg - 48 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Olay-Fernandez Adam UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa
2. Koziołek Wojciech UKS Dwójka Rydułtowy
3. DRYGAŁA Wojciech UKS "6" Piła
3. Repetin Ivan Judo Club "Sloboganec" Kharkiv UKR
5. BIRZHANULY TEMIRLAN KS Judo REI Świdnik Świdnik
5. Jesiotr Michał UKJ Yuko Józefów Józefów
7. BOGDAŃSKI FILIP MKS Juvenia Wrocław
7. Volkov Kyryl Judo Club "Sloboganec" Kharkiv UKR

mężczyźni, waga: -73kg - 40 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Rogalski Oskar Judo Legia Warszawa Warszawa
2. Baca Miłosz UKS Kodokan Toruń
3. Małecki Adam Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
3. Szulik Dawid Polonia Rybnik
5. Matykiewicz Wiktor T.S.MOSiR Bochnia
5. Shpakovich Ivan BUOR Brześć BLR
7. Bogusz Stanisław KS Judo Tigers Wrocław
7. Zawidzki Jan UKJ Ryś Warszawa

mężczyźni, waga: -81kg - 31 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Grądzki Wojciech K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
2. EIDUKS Aleksander AZS UW Warszawa
3. Kielesiński Jakub Judo Legia Warszawa Warszawa
3. Terekhov Ivan KS "Gwardia" Łódź
5. Losiak Norbert UKS Olimp Nowa Sól
5. Studnicki Ignacy AZS AWF Gorzów Wlkp.
7. Mika Wiktor KS Judo Tigers Wrocław
7. Nowakowski Jakub UKS Kodokan Toruń

mężczyźni, waga: -90kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Karczyk Filip UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa
2. Kropiewnicki Stanisław Judo Legia Warszawa Warszawa
3. Bogdaniuk Jakub UKS Halinów Team Halinów
3. Nikolajenko Ilia MKS Juvenia Wrocław
5. DYGA Piotr AZS UW Warszawa
5. Żmudziński Jakub UKS Dwójka Tarnowskie Góry
7. Deriugin Maksym AZS-UKW Bydgoszcz
7. Gorzelak Jan KS Judo Tigers Wrocław

mężczyźni, waga: +90kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wojciechowski Kacper UKS Tomita Elbląg
2. Sordyl Jakub UKS Galeon Gdynia
3. Kłos Miłosz UKS "6" Piła
3. SZULC Wojciech Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
5. SMAGA Jakub MKS Pałac Młodzieży Katowice
5. Tomaszewski Norbert UKS Judo Tuliszków
7. GRZEGORCZYK KACPER MKS Juvenia Wrocław
7. STRZAŁKOWSKI PATRYK KS Judo REI Świdnik Świdnik

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa200
2Judo Club "Sloboganec" Kharkiv UKR111
3Judo Legia Warszawa Warszawa111
4MKS Juvenia Wrocław101
5K.S. Judo Czechowice-Dziedzice100
6Ukraina .100
7UKS Tomita Elbląg100
8UKS Conrad Gdańsk011
9UKS Dwójka Rydułtowy011
10AZS UW Warszawa010
11Klub Środowiskowy AZS Gliwice010
12UKS Galeon Gdynia010
13UKS Kodokan Toruń010
14Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin002
15UKS "6" Piła002
16BUOR Brześć BLR001
17KS "Gwardia" Łódź001
18KS Judo Tigers Wrocław001
19MUKS KOKORO Łódź001
20Polonia Rybnik001
21UKS "ASW-Judo" Jasło001
22UKS Halinów Team Halinów001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój200
2Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin110
3AZS UW Warszawa101
4AZS AWF Katowice100
5JUDO TORA Wierzchosławice100
6Klub Judo AZS Opole100
7SGKS Wybrzeże Gdańsk020
8GKS Czarni Bytom012
9MKS Juvenia Wrocław012
10IKIZAMA Judo Klub Warszawa010
11UKJ Yuko Józefów Józefów010
12BUOR Brześć BLR001
13MUKS KOKORO Łódź001
14Polonia Rybnik001
15UKJ Legion Zamość001
16UKS SPARTA SŁAWA Sława001
17UKS 15 Krosno001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój200
2UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa200
3MKS Juvenia Wrocław113
4Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin112
5AZS UW Warszawa111
6Judo Club "Sloboganec" Kharkiv UKR111
7Judo Legia Warszawa Warszawa111
8AZS AWF Katowice100
9JUDO TORA Wierzchosławice100
10K.S. Judo Czechowice-Dziedzice100
11Klub Judo AZS Opole100
12Ukraina .100
13UKS Tomita Elbląg100
14SGKS Wybrzeże Gdańsk020
15GKS Czarni Bytom012
16UKS Conrad Gdańsk011
17UKS Dwójka Rydułtowy011
18IKIZAMA Judo Klub Warszawa010
19Klub Środowiskowy AZS Gliwice010
20UKJ Yuko Józefów Józefów010
21UKS Galeon Gdynia010
22UKS Kodokan Toruń010
23BUOR Brześć BLR002
24MUKS KOKORO Łódź002
25Polonia Rybnik002
26UKS "6" Piła002
27KS "Gwardia" Łódź001
28KS Judo Tigers Wrocław001
29UKJ Legion Zamość001
30UKS SPARTA SŁAWA Sława001
31UKS "ASW-Judo" Jasło001
32UKS 15 Krosno001
33UKS Halinów Team Halinów001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1Judo Club "Sloboganec" Kharkiv UKR23.0
2Judo Legia Warszawa Warszawa21.5
3UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa18.0
4MKS Juvenia Wrocław17.5
5UKS Conrad Gdańsk14.0
6UKS Dwójka Rydułtowy12.5
7Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin11.0
8UKS "6" Piła11.0
9AZS UW Warszawa10.5
10KS Judo Tigers Wrocław10.0
11BUOR Brześć BLR9.0
12K.S. Judo Czechowice-Dziedzice9.0
13Ukraina .9.0
14UKS Halinów Team Halinów9.0
15UKS Tomita Elbląg9.0
16UKS Kodokan Toruń8.5
17GKS Czarni Bytom7.0
18Klub Środowiskowy AZS Gliwice7.0
19KS "Gwardia" Łódź7.0
20UKS Galeon Gdynia7.0
21UKS Olimp Nowa Sól7.0
22MUKS KOKORO Łódź5.5
23Polonia Rybnik5.5
24UKS "ASW-Judo" Jasło5.5
25KS Judo REI Świdnik Świdnik5.0
26AZS AWF Gorzów Wlkp.3.5
27Judo Club Banik Ostrawa CZE3.5
28KS Start Radom3.5
29MKS Pałac Młodzieży Katowice3.5
30T.S.MOSiR Bochnia3.5
31UKJ Yuko Józefów Józefów3.5
32UKS Dwójka Tarnowskie Góry3.5
33UKS Judo Tuliszków3.5
34AZS-UKW Bydgoszcz1.5
35SKKP Brno Cze1.5
36UKJ Ryś Warszawa1.5
37UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1MKS Juvenia Wrocław26.5
2AZS UW Warszawa19.5
3SGKS Wybrzeże Gdańsk14.0
4Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin13.5
5AZS AWF Katowice12.0
6KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój12.0
7GKS Czarni Bytom11.0
8JUDO TORA Wierzchosławice10.5
9Klub Judo AZS Opole8.5
10IKIZAMA Judo Klub Warszawa7.0
11UKJ Yuko Józefów Józefów7.0
12MUKS KOKORO Łódź5.5
13Polonia Rybnik5.5
14UKJ Legion Zamość5.5
15UKS SPARTA SŁAWA Sława5.5
16UKS 15 Krosno5.5
17UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry4.5
18Judo Klub Olomouc Czechy3.5
19T.S.MOSiR Bochnia3.5
20UKS "FENIKS" Bytom Bytom3.5
21UKS "MOSiR" JASŁO Jasło3.5
22ULKS Judo Kowala Kowala3.5
23BUOR Brześć BLR2.0
24Klub Środowiskowy AZS Gliwice1.5
25KS CIESZYN Cieszyn1.5
26TS Gwardia Opole1.5
27Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice1.5