WYNIKI ZAWODÓW

Otwarty Puchar Polski 2. Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Młodziczek i Młodzików
Łódź, 26.5.2012


Listy zawodników:
-36kg -40kg -44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg +70kg -38kg -42kg -46kg -50kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg +81kg
Listy walk (HTML):
-36kg -40kg -44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg +70kg -38kg -42kg -46kg -50kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg +81kg
Listy walk (PDF):
-36kg -40kg -44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg +70kg -38kg -42kg -46kg -50kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg +81kg

kobiety, waga: -36kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Nocula Joanna UKS "ASW-Judo" Jasło
2. Gos Karolina UKJ 225 Warszawa
3. Głuśniewska Aleksandra UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
3. Przewoźnik Klaudia UKS "ASW-Judo" Jasło
5. Kunce Marta UKS SPARTA SŁAWA Sława
5. Słowiak Aleksandra T.S.MOSiR Bochnia

kobiety, waga: -40kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Piechota Olivia Great Britain .
2. Kamińska Anna SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Sokorevich Violeta Daugavpils Judo Center Singitaj Łotwa
4. Przyczyna Katarzyna UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
5. Kaliska Alwksandra UKS SPARTA SŁAWA Sława

kobiety, waga: -44kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Zasada Wiktoria Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek
2. Sadowska Emilia UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
3. Banaszek Weronika UKS Judo Fight Club Warszawa
3. Bobilewicz Karolina TS Wisła Kraków
5. Kobierzycka Klaudia MKS "Zryw" Łowicz
5. Śliwa Barbara UKS "MOSiR" Jasło
7. Filipek Marika UKS "Shizoku" Ostróda
7. Janeczko Joanna UKJ ARCUS Warszawa

kobiety, waga: -48kg - 24 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kaleta Aleksandra UKS Judo Wolbrom
2. Fałtynowicz Barbara SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Gunia Jagoda UKS 15 Krosno
3. Tomczak Wiktoria MKS Olimpijczyk Włocławek
5. Szewczak Alicja MULKS "Technik- Orion" przy ZSP Radzyń Podlaski Radzyń Podlaski
5. Szota Patrycja UKS Olimp Nowa Sól
7. Kuczera Wioletta Polonia Rybnik
7. Szymańska Angelika MKS Olimpijczyk Włocławek

kobiety, waga: -52kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kulik Barbara UKJ 225 Warszawa
2. Czerepko Alicja MOS Zatoka Braniewo
3. Mówińska Agnieszka MOS Zatoka Braniewo
3. Mróz Dominika Klub Judo DRAKO Warszawa
5. Pogłódek Justyna UKS Judo Wolbrom
5. Wróblewska Klaudia KS Start Radom
7. Janus Marcela UKS Gimnazjon Suchy Las
7. Licznerska Nel PTS Gwardia Bydgoszcz

kobiety, waga: -57kg - 19 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Rams Zuzanna UKS Judo Wolbrom
2. Jarkowska Magda AZS Uniwersytet Łódzki Łódź
3. Maciąg Weronika UKS Judo Wolbrom
3. Miller Karolina KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Grabowska Jessica UKS Grot Kraków
5. Śliwa Justyna UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
7. Depta Paulina GKS Czarni Bytom
7. Grabowska Aleksandra UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów

kobiety, waga: -63kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kabata Klaudia GKS Czarni Bytom
2. Bień Aleksandra TS Wisła Kraków
3. Cieśla Karolina UKS Olimp Nowa Sól
3. Wojtelewicz Patrycja UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
5. Nazaruk Anna TS Judo Gryf Słupsk
5. Zwolska Adrianna Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok
7. Bąbelewska Nicol MOS Zatoka Braniewo
7. Bączek Maria UKS IWICZNA Nowa Iwiczna

kobiety, waga: -70kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Dziopa Paulina GKS Czarni Bytom
2. Hofman Aleksandra MKS Juvenia Wrocław
3. Haberka Karolina UKS Judo Wolbrom
3. Olizar Agnieszka UKS Junior w Lipnie Lipno
5. Gołąb Justyna GKS Czarni Bytom
5. Samólnik Emilia MULKS "Technik- Orion" przy ZSP Radzyń Podlaski Radzyń Podlaski

kobiety, waga: +70kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Madajewska Katarzyna MOS Zatoka Braniewo
2. Bogdaniuk Magdalena UKS Judo Fight Club Warszawa
3. ELIASZEWICZ JAGODA MKS Juvenia Wrocław

mężczyźni, waga: -38kg - 21 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Samólnik Kamil MULKS "Technik- Orion" przy ZSP Radzyń Podlaski Radzyń Podlaski
2. Szołtysek Filip MKS Pałac Młodzieży Katowice
3. LEINASAAR RASMUS Voru Judoclub REI Estonia .
3. Śmiegel Szymon UKS 10 Bydgoszcz
5. Barczyk Jan UKS Judo Wolbrom
5. Bartczak Maciej UKS "PAPIEŻKA" Włocławek
7. Flejma Bolesław UKS 15 Krosno
7. Urbański Adrian UKS "PAPIEŻKA" Włocławek

mężczyźni, waga: -42kg - 25 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Litjashov Dmitrij Daugavpils Judo Center Singitaj Łotwa
2. Wala Łukasz Polonia Rybnik
3. Aghajanyan Gurgen UKS 15 Krosno
3. Wróbel Kacper MKS Olimpijczyk Włocławek
5. Galaktionov Artjom Daugavpils Judo Center Singitaj Łotwa
5. Salisz Mateusz GKS Czarni Bytom
7. Chłap Jan UKS 15 Krosno
7. Łoziak Patryk GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: -46kg - 32 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Stecki Jędrzej SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Barczyk Wiktor UKS Judo Wolbrom
3. Karaś Bartosz TS Wisła Kraków
3. Tchórzewski Cezary SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Granicki Paweł TS Judo Gryf Słupsk
5. Loganovskis Kirils Daugavpils Judo Center Singitaj Łotwa
7. Kaczor Kacper GKS Czarni Bytom
7. Strzelczyk Radosłw UKS Siódemka Sochaczew

mężczyźni, waga: -50kg - 29 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Soha Ruslan Daugavpils Judo Center Singitaj Łotwa
2. JOGEVA TARVO Voru Judoclub REI Estonia .
3. Stanuszek Konrad T.S.MOSiR Bochnia
3. Włdarski Kacper UKS Siódemka Sochaczew
5. Jesionek Stanisław Klub Judo AZS Opole
5. Lochmajer Oliwer Klub Środowiskowy AZS Gliwice
7. Artemiuk Damian Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok
7. Korgol Jakub TS Wisła Kraków

mężczyźni, waga: -55kg - 32 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Duinov Nikita Daugavpils Judo Center Singitaj Łotwa
2. Bugaj Mateusz UKS Judo Sensei Płock
3. Kozak Krzysztof T.S.MOSiR Bochnia
3. Siedlikowski Jakub TS Judo Gryf Słupsk
5. Kostuniak Patryk UKS "PAPIEŻKA" Włocławek
5. Rybak Dawid SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Dzwonka Hubert KS Start Radom
7. Markowski Rafał UKS Judo Orzeł Żyrardów Żyrardów

mężczyźni, waga: -60kg - 40 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Krogulski Maciej UKJ 225 Warszawa
2. Sokół Dawid UKS Judo Wolbrom
3. SULG RENE Voru Judoclub REI Estonia .
3. Wróbel Dawid MKS Olimpijczyk Włocławek
5. AUSTRIN VENNO Voru Judoclub REI Estonia .
5. Spychała Bartosz UKS "Shizoku" Ostróda
7. Bania Cezary UKS "ASW-Judo" Jasło
7. Kiersnowski Wojciech Klub Środowiskowy AZS Gliwice

mężczyźni, waga: -66kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wiśniewski Radosław MKS Olimpijczyk Włocławek
2. Ouerfelli Kerim MKS CM Jordan Kraków
3. Adamów Michał Klub Judo AZS Opole
3. Kuczborski Przemysław UKJ 225 Warszawa
5. Czekała Michał GKS Czarni Bytom
5. Kamiński Olaf K.S. MaKo Judo Wrocław
7. GIZLER ŁUKASZ MKS Juvenia Wrocław
7. Jackiewicz Michał UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa

mężczyźni, waga: -73kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Zawadzki Bartłomiej UKJ ARCUS Warszawa
2. RYCIAK Eryk AZS UW Warszawa
3. Czarnecki Michał WŁOCŁAWSKI KLUB SPORTÓW WALKI Włocławek
3. Korzeniowski Jakub UKS Galeon Gdynia
5. Frąckowiak Patryk UKS Conrad Gdańsk
5. Górczyński Adrian UKS "PAPIEŻKA" Włocławek
7. Leśniewski Mateusz K.S."Akademia Judo-Łódź" Łódź
7. Rybiński Mariusz UKS Junior w Lipnie Lipno

mężczyźni, waga: -81kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Grychnik Wojciech GKS Czarni Bytom
2. Kejza Paweł Polonia Rybnik
3. Bogusławski Olgierd Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok
3. Jagodziński Bartosz UKS 10 Bydgoszcz
5. Koziołek Bartosz MKS Pałac Młodzieży Katowice
5. Łaski Rafał MKS Pałac Młodzieży Katowice
7. Sadło Kacper K.S. MaKo Judo Wrocław
7. Szymański Dorian Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek

mężczyźni, waga: +81kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Załęczny Krzysztof TKS "Judo" Toruń
2. Bogacz Kamil UKS 10 Bydgoszcz
3. Karpierz Patryk K.S. "KODOKAN" Gliwice
3. Zalasiński Jakub UKS Judo Częstochowa Częstochowa
5. Piecyk Jan KS Start Radom
5. Piszcz Michał UKS Judo Fight Club Warszawa
7. Weistand Bogdan GKS Czarni Bytom

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1Daugavpils Judo Center Singitaj Łotwa300
2MKS Olimpijczyk Włocławek102
3SGKS Wybrzeże Gdańsk101
4UKJ 225 Warszawa101
5GKS Czarni Bytom100
6MULKS "Technik- Orion" przy ZSP Radzyń Podlaski Radzyń Podlaski100
7TKS "Judo" Toruń100
8UKJ ARCUS Warszawa100
9Polonia Rybnik020
10UKS 10 Bydgoszcz012
11Voru Judoclub REI Estonia .012
12AZS UW Warszawa010
13MKS CM Jordan Kraków010
14MKS Pałac Młodzieży Katowice010
15UKS Judo Wolbrom010
16UKS Judo Sensei Płock010
17T.S.MOSiR Bochnia002
18K.S. "KODOKAN" Gliwice001
19Klub Judo AZS Opole001
20Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok001
21TS Judo Gryf Słupsk001
22TS Wisła Kraków001
23UKS 15 Krosno001
24UKS Galeon Gdynia001
25UKS Judo Częstochowa Częstochowa001
26UKS Olimp Nowa Sól001
27UKS Siódemka Sochaczew001
28WŁOCŁAWSKI KLUB SPORTÓW WALKI Włocławek001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1UKS Judo Wolbrom212
2GKS Czarni Bytom200
3MOS Zatoka Braniewo111
4UKJ 225 Warszawa110
5UKS "ASW-Judo" Jasło101
6Great Britain .100
7Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek100
8SGKS Wybrzeże Gdańsk020
9UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa012
10MKS Juvenia Wrocław011
11TS Wisła Kraków011
12UKS Judo Fight Club Warszawa011
13AZS Uniwersytet Łódzki Łódź010
14Daugavpils Judo Center Singitaj Łotwa001
15Klub Judo DRAKO Warszawa001
16KS AZS AWFiS Gdańsk001
17MKS Olimpijczyk Włocławek001
18UKS 15 Krosno001
19UKS Junior w Lipnie Lipno001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1Daugavpils Judo Center Singitaj Łotwa301
2GKS Czarni Bytom300
3UKS Judo Wolbrom222
4UKJ 225 Warszawa211
5SGKS Wybrzeże Gdańsk121
6MOS Zatoka Braniewo111
7MKS Olimpijczyk Włocławek103
8UKS "ASW-Judo" Jasło101
9Great Britain .100
10MULKS "Technik- Orion" przy ZSP Radzyń Podlaski Radzyń Podlaski100
11TKS "Judo" Toruń100
12UKJ ARCUS Warszawa100
13Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek100
14Polonia Rybnik020
15TS Wisła Kraków012
16UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa012
17UKS 10 Bydgoszcz012
18Voru Judoclub REI Estonia .012
19MKS Juvenia Wrocław011
20UKS Judo Fight Club Warszawa011
21AZS Uniwersytet Łódzki Łódź010
22AZS UW Warszawa010
23MKS CM Jordan Kraków010
24MKS Pałac Młodzieży Katowice010
25UKS Judo Sensei Płock010
26T.S.MOSiR Bochnia002
27UKS 15 Krosno002
28K.S. "KODOKAN" Gliwice001
29Klub Judo AZS Opole001
30Klub Judo DRAKO Warszawa001
31Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok001
32KS AZS AWFiS Gdańsk001
33TS Judo Gryf Słupsk001
34UKS Galeon Gdynia001
35UKS Judo Częstochowa Częstochowa001
36UKS Junior w Lipnie Lipno001
37UKS Olimp Nowa Sól001
38UKS Siódemka Sochaczew001
39WŁOCŁAWSKI KLUB SPORTÓW WALKI Włocławek001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1Daugavpils Judo Center Singitaj Łotwa34.0
2GKS Czarni Bytom22.0
3Voru Judoclub REI Estonia .21.5
4MKS Olimpijczyk Włocławek20.0
5SGKS Wybrzeże Gdańsk18.0
6UKS 10 Bydgoszcz18.0
7UKJ 225 Warszawa14.5
8MKS Pałac Młodzieży Katowice14.0
9Polonia Rybnik14.0
10UKS "PAPIEŻKA" Włocławek12.0
11T.S.MOSiR Bochnia11.0
12UKS Judo Wolbrom10.5
13Klub Judo AZS Opole9.0
14MULKS "Technik- Orion" przy ZSP Radzyń Podlaski Radzyń Podlaski9.0
15TKS "Judo" Toruń9.0
16TS Judo Gryf Słupsk9.0
17UKJ ARCUS Warszawa9.0
18UKS 15 Krosno8.5
19AZS UW Warszawa7.0
20Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok7.0
21MKS CM Jordan Kraków7.0
22TS Wisła Kraków7.0
23UKS Judo Sensei Płock7.0
24UKS Siódemka Sochaczew7.0
25K.S. "KODOKAN" Gliwice5.5
26UKS Galeon Gdynia5.5
27UKS Judo Częstochowa Częstochowa5.5
28UKS Olimp Nowa Sól5.5
29WŁOCŁAWSKI KLUB SPORTÓW WALKI Włocławek5.5
30K.S. MaKo Judo Wrocław5.0
31Klub Środowiskowy AZS Gliwice5.0
32KS Start Radom5.0
33UKS "Shizoku" Ostróda3.5
34UKS Conrad Gdańsk3.5
35UKS Judo Fight Club Warszawa3.5
36K.S."Akademia Judo-Łódź" Łódź1.5
37MKS Juvenia Wrocław1.5
38UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa1.5
39UKS "ASW-Judo" Jasło1.5
40UKS Judo Orzeł Żyrardów Żyrardów1.5
41UKS Junior w Lipnie Lipno1.5
42Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1UKS Judo Wolbrom39.5
2GKS Czarni Bytom21.5
3UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa21.5
4MOS Zatoka Braniewo19.0
5UKJ 225 Warszawa16.0
6UKS "ASW-Judo" Jasło14.5
7TS Wisła Kraków12.5
8SGKS Wybrzeże Gdańsk11.0
9MKS Juvenia Wrocław9.0
10Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek9.0
11UKS Judo Fight Club Warszawa8.5
12AZS Uniwersytet Łódzki Łódź7.0
13MKS Olimpijczyk Włocławek7.0
14MULKS "Technik- Orion" przy ZSP Radzyń Podlaski Radzyń Podlaski7.0
15Great Britain .6.0
16Klub Judo DRAKO Warszawa5.5
17KS AZS AWFiS Gdańsk5.5
18UKS 15 Krosno5.5
19UKS Junior w Lipnie Lipno5.5
20UKS SPARTA SŁAWA Sława4.5
21Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok3.5
22KS Start Radom3.5
23MKS "Zryw" Łowicz3.5
24T.S.MOSiR Bochnia3.5
25TS Judo Gryf Słupsk3.5
26UKS "MOSiR" Jasło3.5
27UKS Grot Kraków3.5
28UKS Olimp Nowa Sól3.5
29Daugavpils Judo Center Singitaj Łotwa3.0
30UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki2.0
31Polonia Rybnik1.5
32PTS Gwardia Bydgoszcz1.5
33UKJ ARCUS Warszawa1.5
34UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów1.5
35UKS "Shizoku" Ostróda1.5
36UKS Gimnazjon Suchy Las1.5
37UKS IWICZNA Nowa Iwiczna1.5