WYNIKI ZAWODÓW

Otwarty Puchar Polski Młodziczek i Młodzików
Suchy Las, 18.3.2012


Listy zawodników:
-36kg -40kg -44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg +70kg -38kg -42kg -46kg -50kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg +81kg
Listy walk (HTML):
-36kg -40kg -44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg +70kg -38kg -42kg -46kg -50kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg +81kg
Listy walk (PDF):
-36kg -40kg -44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg +70kg -38kg -42kg -46kg -50kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg +81kg

kobiety, waga: -36kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Gos Karolina UKJ 225 Warszawa
2. Słowiak Aleksandra T.S.MOSiR Bochnia
3. Kunce Marta UKS SPARTA SŁAWA Sława
4. BRZEZIŃSKA KATARZYNA MKS Juvenia Wrocław

kobiety, waga: -40kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kamińska Anna SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Nowicka Dominika Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
3. Czernicka Ewelina UKJ Siódemka Mława
3. Machnicka Vanessa PGE Akademia Judo Poznań
5. Bąk Lidia UKS 10 Bydgoszcz
5. Łapaczyńska Anna UKS Leśnik Kaczory
7. Kaliska Alwksandra UKS SPARTA SŁAWA Sława

kobiety, waga: -44kg - 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Banaszek Weronika UKS Judo Fight Club Warszawa
2. Bobilewicz Karolina TS Wisła Kraków
3. Butlewska Aleksandra SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Zasada Wiktoria Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek
5. Fałtynowicz Barbara SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Sienkiewicz Wiktoria K.S. MaKo Judo Wrocław
7. Eszer Weronika UKS Ósemka Nowa Sól
7. Ukuś Agnieszka GKS Czarni Bytom

kobiety, waga: -48kg - 26 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szymańska Angelika MKS Olimpijczyk Włocławek
2. Kaleta Aleksandra UKS Judo Wolbrom
3. Śmietana Katarzyna UKJ Legion Zamość
3. Tomczak Wiktoria MKS Olimpijczyk Włocławek
5. Gunia Jagoda UKS 15 Krosno
5. ZYGMUNT Agata UKJ Legion Zamość
7. Kucharska Małgorzata SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Medyńska Oliwia UKS Ippon MDK Kutno

kobiety, waga: -52kg - 24 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kulik Barbara UKJ 225 Warszawa
2. Błońska Angelika AZS UW Warszawa
3. Dudek Alicja UKS Tomita Elbląg
3. Mówińska Agnieszka MOS Zatoka Braniewo
5. Janus Marcela UKS Gimnazjon Suchy Las
5. KLEPARSKA ALEKSANDRA MKS Juvenia Wrocław
7. Kaszta Martina GKS Czarni Bytom
7. Licznerska Nel PTS Gwardia Bydgoszcz

kobiety, waga: -57kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Rams Zuzanna UKS Judo Wolbrom
2. Kabata Klaudia GKS Czarni Bytom
3. Jarkowska Magda AZS Łódź Łódź
3. Śliwa Justyna UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
5. Gęsikowska Marta TS Gwardia Opole
5. Marciniak Wiktoria UKS "FENIKS" Bytom Bytom
7. Czarnecka Sylwia UKS Kodokan Toruń
7. Matczak Aneta UKJ 225 Warszawa

kobiety, waga: -63kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bień Aleksandra TS Wisła Kraków
2. Bąbelewska Nicol MOS Zatoka Braniewo
3. Jaśkiewicz Julia UKS Conrad Gdańsk
3. Pieczyńska Dżesika UKS Górnik Konin
5. Cieśla Karolina UKS Olimp Nowa Sól
5. Kieloch Agata UKS Olimp Nowa Sól
7. Pilarska Ewelina UKS 10 Bydgoszcz

kobiety, waga: -70kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Dziopa Paulina GKS Czarni Bytom
2. Sobalska Karolina TS Wisła Kraków
3. Hofman Aleksandra MKS Juvenia Wrocław
3. Olizar Agnieszka UKS Junior w Lipnie Lipno
5. Haberka Karolina UKS Judo Wolbrom
5. Kaźmierczak Paulina MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź
7. Gołąb Justyna GKS Czarni Bytom
7. Maruszczak Klara UKS Gimnazjon Suchy Las

kobiety, waga: +70kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Madajewska Katarzyna MOS Zatoka Braniewo
2. Kobus Malwina AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
3. Dziubinska Zuzanna UKS Opty Gdynia
3. Gubańska Dominika UKS Olimp Rawicz
5. Bogdaniuk Magdalena UKS Judo Fight Club Warszawa
5. ELIASZEWICZ JAGODA MKS Juvenia Wrocław

mężczyźni, waga: -38kg - 32 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. PAZDAJ OSKAR UKS "6" Piła
2. Flejma Bolesław UKS 15 Krosno
3. Barczyk Jan UKS Judo Wolbrom
3. Śmiegel Szymon UKS 10 Bydgoszcz
5. Jasiński Aleksander UKS Galeon Gdynia
5. Osiak Mateusz Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
7. Łoziak Patryk GKS Czarni Bytom
7. Rudnicki Adam TKS "Judo" Toruń

mężczyźni, waga: -42kg - 32 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Tchórzewski Cezary SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Wróbel Kacper MKS Olimpijczyk Włocławek
3. Jander Remigiusz K.S. "KODOKAN" Gliwice
3. PODEMSKI BENIAMIN UKS "6" Piła
5. Kumidor Wiktor MOS Zatoka Braniewo
5. Salisz Mateusz GKS Czarni Bytom
7. Siwy Roman Klub Środowiskowy AZS Gliwice
7. Zych Adam UKS Gimnazjon Suchy Las

mężczyźni, waga: -46kg - 42 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Stecki Jędrzej SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Barczyk Wiktor UKS Judo Wolbrom
3. Granicki Paweł TS Judo Gryf Słupsk
3. Karaś Bartosz TS Wisła Kraków
5. Kaczor Kacper GKS Czarni Bytom
5. Strzelczyk Radosłw UKS Siódemka Sochaczew
7. Babiński Paweł UKS Conrad Gdańsk
7. WOŚ KAROL Akademia Judo Żagań UKS Żagań

mężczyźni, waga: -50kg - 40 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bugaj Mateusz UKS Judo Sensei Płock
2. Włdarski Kacper UKS Siódemka Sochaczew
3. Korgol Jakub TS Wisła Kraków
3. PUNDA WOJCIECH MKS Juvenia Wrocław
5. Aliev Ruslan FSC Ogoniok Białoruś
5. Jesionek Stanisław Klub Judo AZS Opole
7. Leśniak Patryk KS "Gwardia" Łódź
7. Małowicki Alan UKS "6" Piła

mężczyźni, waga: -55kg - 39 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bukojemski Wojciech UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa
2. Skocz Sławomir TS Wisła Kraków
3. Kalus Dorian GKS Czarni Bytom
3. STROKA RADOSŁAW MKS Juvenia Wrocław
5. Dondzbach Cezary UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa
5. Kostuniak Patryk UKS "PAPIEŻKA" Włocławek
7. Bołoz Jacek SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Rombel Michał UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa

mężczyźni, waga: -60kg - 38 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wróbel Dawid MKS Olimpijczyk Włocławek
2. Bogdał Maksymin UKS Conrad Gdańsk
3. Kardas Adrian UKS Judo Fight Club Warszawa
3. Kuczborski Przemysław UKJ 225 Warszawa
5. Nowicki Maciej UKS Judo Częstochowa Częstochowa
5. Spychała Bartosz UKS "Shizoku" Ostróda
7. Dłużniak Mateusz WKS Śląsk Wrocław
7. Krauze Mateusz SGKS Wybrzeże Gdańsk

mężczyźni, waga: -66kg - 24 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wiśniewski Radosław MKS Olimpijczyk Włocławek
2. Ouerfelli Kerim MKS CM Jordan Kraków
3. Adamów Michał Klub Judo AZS Opole
3. Kapela Szymon Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. Frąckowiak Patryk UKS Conrad Gdańsk
5. Kamiński Olaf K.S. MaKo Judo Wrocław
7. Grzywacz Michał UKS Judo Częstochowa Częstochowa
7. Kulej Rafał SGKS Wybrzeże Gdańsk

mężczyźni, waga: -73kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Górczyński Adrian UKS "PAPIEŻKA" Włocławek
2. Barwacz Oskar PMDK Ikizama Radzionków Radzionków
3. RYCIAK Eryk AZS UW Warszawa
3. Zawadzki Bartłomiej UKJ ARCUS Warszawa
5. Bindas Jakub Klub Judo Samuraj Koszalin
5. Czarnecki Michał WŁOCŁAWSKI KLUB SPORTÓW WALKI Włocławek
7. Jabłoński Albert UKS Judo Fight Club Warszawa
7. Korzeniowski Jakub UKS Galeon Gdynia

mężczyźni, waga: -81kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Sadło Kacper K.S. MaKo Judo Wrocław
2. Łaski Rafał MKS Pałac Młodzieży Katowice
3. Jezierski Bartosz MKS "Zryw" Łowicz
3. Szymański Dorian Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek
5. Kulczyński Filip KS AZS AWFiS Gdańsk
5. SITAREK BARTOSZ MKS Juvenia Wrocław
7. Szydłowski Kamil UKS "PAPIEŻKA" Włocławek
7. Włodarski Paweł UKS "PAPIEŻKA" Włocławek

mężczyźni, waga: +81kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Załęczny Krzysztof TKS "Judo" Toruń
2. Piszcz Michał UKS Judo Fight Club Warszawa
3. Jakubek Paweł GKS Czarni Bytom
3. Karpierz Patryk K.S. "KODOKAN" Gliwice
5. Grodecki Artur GKS Czarni Bytom
5. TRATKIEWICZ MATEUSZ Akademia Judo Żagań UKS Żagań

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1MKS Olimpijczyk Włocławek210
2SGKS Wybrzeże Gdańsk200
3UKS "6" Piła101
4K.S. MaKo Judo Wrocław100
5TKS "Judo" Toruń100
6UKS "PAPIEŻKA" Włocławek100
7UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa100
8UKS Judo Sensei Płock100
9TS Wisła Kraków012
10UKS Judo Fight Club Warszawa011
11MKS CM Jordan Kraków010
12MKS Pałac Młodzieży Katowice010
13PMDK Ikizama Radzionków Radzionków010
14UKS 15 Krosno010
15UKS Conrad Gdańsk010
16UKS Siódemka Sochaczew010
17GKS Czarni Bytom002
18K.S. "KODOKAN" Gliwice002
19MKS Juvenia Wrocław002
20AZS UW Warszawa001
21Klub Judo AZS Opole001
22Klub Środowiskowy AZS Gliwice001
23MKS "Zryw" Łowicz001
24TS Judo Gryf Słupsk001
25UKJ 225 Warszawa001
26UKJ ARCUS Warszawa001
27UKS 10 Bydgoszcz001
28UKS Judo Wolbrom001
29Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1UKJ 225 Warszawa200
2TS Wisła Kraków120
3UKS Judo Wolbrom120
4MOS Zatoka Braniewo111
5GKS Czarni Bytom110
6MKS Olimpijczyk Włocławek101
7SGKS Wybrzeże Gdańsk101
8UKS Judo Fight Club Warszawa100
9AZS Organizacja Środowiskowa Poznań010
10AZS UW Warszawa010
11T.S.MOSiR Bochnia010
12Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice010
13AZS Łódź Łódź001
14MKS Juvenia Wrocław001
15PGE Akademia Judo Poznań001
16UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa001
17UKJ Legion Zamość001
18UKJ Siódemka Mława001
19UKS SPARTA SŁAWA Sława001
20UKS Conrad Gdańsk001
21UKS Górnik Konin001
22UKS Junior w Lipnie Lipno001
23UKS Olimp Rawicz001
24UKS Opty Gdynia001
25UKS Tomita Elbląg001
26Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1MKS Olimpijczyk Włocławek311
2SGKS Wybrzeże Gdańsk301
3UKJ 225 Warszawa201
4TS Wisła Kraków132
5UKS Judo Wolbrom121
6GKS Czarni Bytom112
7MOS Zatoka Braniewo111
8UKS Judo Fight Club Warszawa111
9UKS "6" Piła101
10K.S. MaKo Judo Wrocław100
11TKS "Judo" Toruń100
12UKS "PAPIEŻKA" Włocławek100
13UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa100
14UKS Judo Sensei Płock100
15AZS UW Warszawa011
16UKS Conrad Gdańsk011
17AZS Organizacja Środowiskowa Poznań010
18MKS CM Jordan Kraków010
19MKS Pałac Młodzieży Katowice010
20PMDK Ikizama Radzionków Radzionków010
21T.S.MOSiR Bochnia010
22Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice010
23UKS 15 Krosno010
24UKS Siódemka Sochaczew010
25MKS Juvenia Wrocław003
26K.S. "KODOKAN" Gliwice002
27Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek002
28AZS Łódź Łódź001
29Klub Judo AZS Opole001
30Klub Środowiskowy AZS Gliwice001
31MKS "Zryw" Łowicz001
32PGE Akademia Judo Poznań001
33TS Judo Gryf Słupsk001
34UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa001
35UKJ ARCUS Warszawa001
36UKJ Legion Zamość001
37UKJ Siódemka Mława001
38UKS SPARTA SŁAWA Sława001
39UKS 10 Bydgoszcz001
40UKS Górnik Konin001
41UKS Junior w Lipnie Lipno001
42UKS Olimp Rawicz001
43UKS Opty Gdynia001
44UKS Tomita Elbląg001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1MKS Olimpijczyk Włocławek25.0
2GKS Czarni Bytom23.0
3SGKS Wybrzeże Gdańsk22.5
4TS Wisła Kraków18.0
5UKS "6" Piła16.0
6UKS "PAPIEŻKA" Włocławek15.5
7MKS Juvenia Wrocław14.5
8UKS Judo Fight Club Warszawa14.0
9K.S. MaKo Judo Wrocław12.5
10UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa12.5
11UKS Conrad Gdańsk12.0
12K.S. "KODOKAN" Gliwice11.0
13TKS "Judo" Toruń10.5
14UKS Siódemka Sochaczew10.5
15Klub Judo AZS Opole9.0
16UKS 10 Bydgoszcz9.0
17UKS Judo Sensei Płock9.0
18Klub Środowiskowy AZS Gliwice7.0
19MKS CM Jordan Kraków7.0
20MKS Pałac Młodzieży Katowice7.0
21PMDK Ikizama Radzionków Radzionków7.0
22UKS 15 Krosno7.0
23AZS UW Warszawa5.5
24MKS "Zryw" Łowicz5.5
25TS Judo Gryf Słupsk5.5
26UKJ 225 Warszawa5.5
27UKJ ARCUS Warszawa5.5
28UKS Judo Wolbrom5.5
29Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek5.5
30Akademia Judo Żagań UKS Żagań5.0
31UKS Galeon Gdynia5.0
32UKS Judo Częstochowa Częstochowa5.0
33FSC Ogoniok Białoruś3.5
34Klub Judo Samuraj Koszalin3.5
35KS AZS AWFiS Gdańsk3.5
36MOS Zatoka Braniewo3.5
37Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice3.5
38UKS "Shizoku" Ostróda3.5
39UKS Olimp Nowa Sól3.5
40WŁOCŁAWSKI KLUB SPORTÓW WALKI Włocławek3.5
41KS "Gwardia" Łódź1.5
42UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa1.5
43UKS Gimnazjon Suchy Las1.5
44WKS Śląsk Wrocław1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1UKS Judo Wolbrom26.5
2TS Wisła Kraków23.0
3MOS Zatoka Braniewo21.5
4GKS Czarni Bytom20.5
5SGKS Wybrzeże Gdańsk19.5
6UKJ 225 Warszawa15.5
7MKS Olimpijczyk Włocławek14.5
8MKS Juvenia Wrocław13.5
9UKS Judo Fight Club Warszawa12.5
10UKJ Legion Zamość9.0
11AZS Organizacja Środowiskowa Poznań7.0
12AZS UW Warszawa7.0
13Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice7.0
14AZS Łódź Łódź5.5
15PGE Akademia Judo Poznań5.5
16UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa5.5
17UKJ Siódemka Mława5.5
18UKS Conrad Gdańsk5.5
19UKS Górnik Konin5.5
20UKS Junior w Lipnie Lipno5.5
21UKS Olimp Rawicz5.5
22UKS Opty Gdynia5.5
23UKS Tomita Elbląg5.5
24Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek5.5
25UKS Gimnazjon Suchy Las5.0
26K.S. MaKo Judo Wrocław3.5
27MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź3.5
28TS Gwardia Opole3.5
29UKS SPARTA SŁAWA Sława3.5
30UKS "FENIKS" Bytom Bytom3.5
31UKS 15 Krosno3.5
32UKS Leśnik Kaczory3.5
33UKS Olimp Nowa Sól3.5
34T.S.MOSiR Bochnia3.0
35PTS Gwardia Bydgoszcz1.5
36UKS 10 Bydgoszcz1.5
37UKS Ippon MDK Kutno1.5
38UKS Kodokan Toruń1.5
39UKS Ósemka Nowa Sól1.5