WYNIKI ZAWODÓW

Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików
Poznań, 14-15.10.2017


Listy zawodników:
-36kg -40kg -44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg +70kg -38kg -42kg -46kg -50kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg +81kg
Listy walk (HTML):
-36kg -40kg -44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg +70kg -38kg -42kg -46kg -50kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg +81kg
Listy walk (PDF):
-36kg -40kg -44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg +70kg -38kg -42kg -46kg -50kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg +81kg

kobiety, waga: -36kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Zakrzewska Anna PGE Akademia Judo Poznań
2. Skrzypczak Zuzanna UKS SPARTA SŁAWA Sława
3. Onysk Oliwia KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
3. Penar Nina KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Rosa Karolina PMDK Ikizama Radzionków Radzionków
5. Walendzik Julia Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa
7. Piotrowicz Wiktoria UKS "Shizoku" Ostróda
7. Wieczorek Natalia Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa

kobiety, waga: -40kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wybańska Aleksandra KS Budowlani Sosnowiec
2. Badura Daniela GKS Czarni Bytom
3. Klimczak Kinga MKS Juvenia Wrocław
3. Tęcza Ewa KS "Akademia Sparta" Skoczów
5. Dryjańska Jadwiga Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa
5. Walczak Weronika Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz
7. Drygas Barbara UKS Galeon Gdynia
7. Lisiak Zuzanna UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa

kobiety, waga: -44kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. SZULC Aleksandra Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
2. Syska Agata KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Kutyła Oliwia KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
3. Woźniak Zuzanna UKJ Yuko Józefów Józefów
5. Jagiełło Emilia JUDO TORA Wierzchosławice
5. Zawadzka Jagoda UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
7. Glen Barbara Uczniowski Klub Judo Bushido Jastrzębie
7. Załucka Michalina UKS Kodokan Toruń

kobiety, waga: -48kg - 26 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pilawska Marianna UKS Gimnazjon Suchy Las
2. Łukaszewicz Natalia UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
3. Drobot Zuzanna JUDO TORA Wierzchosławice
3. Mika Karolina Polonia Rybnik
5. Twardowska Maja T.S.MOSiR Bochnia
5. Woś Małgorzata UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry
7. Kwiatkowska Zuzanna Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz
7. Tomaszewska Karolina Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin

kobiety, waga: -52kg - 25 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wątorek Oliwia T.S.MOSiR Bochnia
2. Twardowska Marta Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz
3. KNITER KINGA MKS Juvenia Wrocław
3. Wrocławek Marcelina KS Budowlani Sosnowiec
5. Witanowska Alicja UKS Arashi Łódź
5. Wołoszyn Monika UKS Tomita Elbląg
7. Glubiak Martyna GKS Czarni Bytom
7. Ptak Wiktoria UKJ CHAMPION Warszawa

kobiety, waga: -57kg - 19 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. PONTEK Agata AZS UW Warszawa
2. SZCZEPANOWSKA OLIWIA MKS Juvenia Wrocław
3. Konfisz Amelia Klub Judo AZS Opole
3. Michalska Wiktoria UKS Team Superstar Wrocław
5. Filochowska Marta UKJ Yuko Józefów Józefów
5. Wzorek Natalia MKS Pałac Młodzieży Tarnów
7. Maruszak Dominika KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Sawczuk Monika KS "Akademia Sparta" Skoczów

kobiety, waga: -63kg - 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Żabczyńska Wiktoria T.S.MOSiR Bochnia
2. Białecka Kinga Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
3. Ciesielska Nina UKS SPARTA SŁAWA Sława
3. Woźnicka Nina UKS Halinów Team Halinów
5. Banaszek Zuzanna UKS Judo Fight Club Warszawa
5. Poprawska Natalia UKS Judo Tuliszków
7. Dołęgowska Dominika UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa
7. Wileńska Maja UKJ Yuko Józefów Józefów

kobiety, waga: -70kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szaniawska Martyna TS Judo Gryf Słupsk
2. Żydek Jagoda UKS Dwójka Rydułtowy
3. Muszyńska Paulina SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. SIKORSKA DOMINIKA MKS Juvenia Wrocław
5. Michalska Julia GKS ,,Olimpia" Grudziądz
5. Rosińska Julia UKS 10 Bydgoszcz
7. ŁOBIŃSKA IGA KS Judo REI Świdnik Świdnik
7. Żywluk Jowita KS AZS AWFiS Gdańsk

kobiety, waga: +70kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Norek Daria UKS Dwójka Rydułtowy
2. Turek Aleksandra UKS Judo Kraków Kraków
3. Gonsior Emilia UKS Okay Opole
3. Mikołajczak Zuzanna Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
5. Grudzińska Joanna TS "Gwardia" Olsztyn
5. Torchinava Tamara UKS Team Superstar Wrocław
7. Horowska Kornelia UKS Pohl Judo Przemęt
7. Krystek Julia UKS Pohl Judo Przemęt

mężczyźni, waga: -38kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pigułeczka Wiktor MKS Juvenia Wrocław
2. Garus Jakub KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
3. Fityka Mateusz GKS Czarni Bytom
3. Nowok Oliwier Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. Dziadowiec Igor T.S.MOSiR Bochnia
5. Popławski Mateusz MKS Truso Elbląg
7. Bruliński Igor UKS Narew Łapy
7. Chybczyński Kasper KS AZS AWFiS Gdańsk

mężczyźni, waga: -42kg - 32 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kowalski Karol TS Wisła Kraków
2. Kotlik Marcin UKS Conrad Gdańsk
3. Świdwa Marcin Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa
3. Zdanowski Eryk Sochaczewskie Centrum Sportów Sochaczew
5. Gardian Marcin Polonia Rybnik
5. Walkiewicz Aleksander JUDO TORA Wierzchosławice
7. Jakubowski Paweł UKJ CHAMPION Warszawa
7. Wantuch Filip MKS Pałac Młodzieży Tarnów

mężczyźni, waga: -46kg - 46 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Grela Filip GKS Czarni Bytom
2. Okuniewicz Jakub GKS Czarni Bytom
3. Nowak Maksymilian UKS 10 Bydgoszcz
3. Wątkowski Kacper UKS "Orkan" Sochaczew
5. CHWISTEK Piotr MKS Juvenia Wrocław
5. Lepianka Bartosz Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa
7. Bardian Hubert Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa
7. PITNER ALEX MKS Juvenia Wrocław

mężczyźni, waga: -50kg - 49 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Małolepszy Jakub UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
2. BIELECKI Jakub WKS "Flota" Gdynia
3. Jesiotr Michał UKJ Yuko Józefów Józefów
3. WANISZEWSKI HUBERT MKS Juvenia Wrocław
5. CZUPIL FILIP UKS NAKANO Pogwizdów
5. MYSZKOWSKI Miłosz UKS Ippon MDK Kutno
7. Matyja Maciej KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
7. Romańczuk Szymon UKS Olimp Nowa Sól

mężczyźni, waga: -55kg - 59 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Majewski Adam UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa
2. Klimkiewicz Krzysztof UMKS Żak Kielce
3. Szulik Dawid Polonia Rybnik
3. Szymonik Krystian KS Gwardia Bielsko-Biała
5. Dziedzic Jakub Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
5. Kuczyński Jakub UKS Conrad Gdańsk
7. Hawrylik Michał UKS Conrad Gdańsk
7. Naczyński Bartosz UKS Dwójka Rydułtowy

mężczyźni, waga: -60kg - 49 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Onuszkiewicz Hubert UKS Judo Panda Warszawa
2. Rogalski Oskar HATO JUDO Warszawa
3. Pławecki Damian T.S.MOSiR Bochnia
3. Przybylski Łukasz UKS 10 Bydgoszcz
5. Romaniec Jan GKS Czarni Bytom
5. Szadejko Bartłomiej UKS Conrad Gdańsk
7. Giembicki Jarosław PKS "OLIMPIA" Poznań
7. Kielesiński Jakub UKJ Ryś Warszawa

mężczyźni, waga: -66kg - 37 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Studnicki Ignacy AZS AWF Gorzów Wlkp.
2. Chryścina Adam IKIZAMA Judo Klub Warszawa
3. Sadowski Mateusz WKS "Flota" Gdynia
3. Zakowicz Dominik UKS 10 Bydgoszcz
5. Bonanaty Kacper K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
5. Małecki Adam Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
7. Chromik Grzegorz UKS Dwójka Tarnowskie Góry
7. Moćkun Bartosz KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój

mężczyźni, waga: -73kg - 25 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Baca Miłosz UKS Kodokan Toruń
2. Zawidzki Jan UKJ Ryś Warszawa
3. Losiak Norbert UKS Olimp Nowa Sól
3. Mikosz Paweł UKS SKORPION Judo Krosno Krosno
5. Klimczak Michał UKJ Ryś Warszawa
5. Sordyl Jakub UKS Galeon Gdynia
7. Gass Aleksander UKS Team Superstar Wrocław
7. Leśniewski Mateusz UKJ ARCUS Warszawa

mężczyźni, waga: -81kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bogdaniuk Jakub UKS Halinów Team Halinów
2. Kropiewnicki Stanisław HATO JUDO Warszawa
3. Nowakowski Jakub UKS Kodokan Toruń
3. SMAGA Jakub MKS Pałac Młodzieży Katowice
5. Biernacki Karol UKS De La Salle gdańsk
5. Ratajczak Norbert UKS Junior w Lipnie Lipno
7. Poterała Gracjan AKS Strzegom
7. Teresiński Grzegorz OKAMI K.S Łomianki

mężczyźni, waga: +81kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Morman Bartłomiej TS Gwardia Warszawa
2. Radzik Andrzej UKS Okay Opole
3. Deriugin Maksym AZS-UKW Bydgoszcz
3. SZULC Wojciech Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
5. KAPUSCINSKI MARCIN UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin
5. Kobyłecki Marcel GKS Czarni Bytom
7. Łastowski Szymon Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
7. Wieliczko Oliwier Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom111
2MKS Juvenia Wrocław101
3UKS Kodokan Toruń101
4AZS AWF Gorzów Wlkp.100
5TS Gwardia Warszawa100
6TS Wisła Kraków100
7UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa100
8UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa100
9UKS Halinów Team Halinów100
10UKS Judo Panda Warszawa100
11HATO JUDO Warszawa020
12WKS "Flota" Gdynia011
13IKIZAMA Judo Klub Warszawa010
14KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój010
15UKJ Ryś Warszawa010
16UKS Conrad Gdańsk010
17UKS Okay Opole010
18UMKS Żak Kielce010
19UKS 10 Bydgoszcz003
20AZS-UKW Bydgoszcz001
21Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin001
22Klub Środowiskowy AZS Gliwice001
23KS Gwardia Bielsko-Biała001
24MKS Pałac Młodzieży Katowice001
25Polonia Rybnik001
26Sochaczewskie Centrum Sportów Sochaczew001
27T.S.MOSiR Bochnia001
28Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa001
29UKJ Yuko Józefów Józefów001
30UKS "Orkan" Sochaczew001
31UKS Olimp Nowa Sól001
32UKS SKORPION Judo Krosno Krosno001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1T.S.MOSiR Bochnia200
2Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin111
3UKS Dwójka Rydułtowy110
4KS Budowlani Sosnowiec101
5AZS UW Warszawa100
6PGE Akademia Judo Poznań100
7TS Judo Gryf Słupsk100
8UKS Gimnazjon Suchy Las100
9MKS Juvenia Wrocław013
10KS AZS AWFiS Gdańsk011
11UKS SPARTA SŁAWA Sława011
12Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz010
13GKS Czarni Bytom010
14UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki010
15UKS Judo Kraków Kraków010
16KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój002
17JUDO TORA Wierzchosławice001
18Klub Judo AZS Opole001
19KS "Akademia Sparta" Skoczów001
20Polonia Rybnik001
21SGKS Wybrzeże Gdańsk001
22UKJ Yuko Józefów Józefów001
23UKS Halinów Team Halinów001
24UKS Okay Opole001
25UKS Team Superstar Wrocław001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1T.S.MOSiR Bochnia201
2GKS Czarni Bytom121
3MKS Juvenia Wrocław114
4Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin112
5UKS Dwójka Rydułtowy110
6KS Budowlani Sosnowiec101
7UKS Halinów Team Halinów101
8UKS Kodokan Toruń101
9AZS AWF Gorzów Wlkp.100
10AZS UW Warszawa100
11PGE Akademia Judo Poznań100
12TS Gwardia Warszawa100
13TS Judo Gryf Słupsk100
14TS Wisła Kraków100
15UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa100
16UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa100
17UKS Gimnazjon Suchy Las100
18UKS Judo Panda Warszawa100
19HATO JUDO Warszawa020
20KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój012
21KS AZS AWFiS Gdańsk011
22UKS SPARTA SŁAWA Sława011
23UKS Okay Opole011
24WKS "Flota" Gdynia011
25Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz010
26IKIZAMA Judo Klub Warszawa010
27UKJ Ryś Warszawa010
28UKS Conrad Gdańsk010
29UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki010
30UKS Judo Kraków Kraków010
31UMKS Żak Kielce010
32UKS 10 Bydgoszcz003
33Polonia Rybnik002
34UKJ Yuko Józefów Józefów002
35AZS-UKW Bydgoszcz001
36JUDO TORA Wierzchosławice001
37Klub Judo AZS Opole001
38Klub Środowiskowy AZS Gliwice001
39KS "Akademia Sparta" Skoczów001
40KS Gwardia Bielsko-Biała001
41MKS Pałac Młodzieży Katowice001
42SGKS Wybrzeże Gdańsk001
43Sochaczewskie Centrum Sportów Sochaczew001
44Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa001
45UKS "Orkan" Sochaczew001
46UKS Olimp Nowa Sól001
47UKS SKORPION Judo Krosno Krosno001
48UKS Team Superstar Wrocław001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom28.5
2MKS Juvenia Wrocław19.5
3UKS 10 Bydgoszcz16.5
4UKS Conrad Gdańsk15.5
5UKS Kodokan Toruń14.5
6HATO JUDO Warszawa14.0
7WKS "Flota" Gdynia12.5
8Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin12.0
9UKJ Ryś Warszawa12.0
10Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa10.5
11KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój10.0
12AZS AWF Gorzów Wlkp.9.0
13Polonia Rybnik9.0
14T.S.MOSiR Bochnia9.0
15TS Gwardia Warszawa9.0
16TS Wisła Kraków9.0
17UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa9.0
18UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa9.0
19UKS Halinów Team Halinów9.0
20UKS Judo Panda Warszawa9.0
21IKIZAMA Judo Klub Warszawa7.0
22UKS Okay Opole7.0
23UKS Olimp Nowa Sól7.0
24UMKS Żak Kielce7.0
25AZS-UKW Bydgoszcz5.5
26Klub Środowiskowy AZS Gliwice5.5
27KS Gwardia Bielsko-Biała5.5
28MKS Pałac Młodzieży Katowice5.5
29Sochaczewskie Centrum Sportów Sochaczew5.5
30UKJ Yuko Józefów Józefów5.5
31UKS "Orkan" Sochaczew5.5
32UKS SKORPION Judo Krosno Krosno5.5
33JUDO TORA Wierzchosławice3.5
34K.S. Judo Czechowice-Dziedzice3.5
35MKS Truso Elbląg3.5
36Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice3.5
37UKS De La Salle gdańsk3.5
38UKS Galeon Gdynia3.5
39UKS Ippon MDK Kutno3.5
40UKS Junior w Lipnie Lipno3.5
41UKS NAKANO Pogwizdów3.5
42UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin3.5
43AKS Strzegom1.5
44KS AZS AWFiS Gdańsk1.5
45MKS Pałac Młodzieży Tarnów1.5
46OKAMI K.S Łomianki1.5
47PKS "OLIMPIA" Poznań1.5
48UKJ ARCUS Warszawa1.5
49UKJ CHAMPION Warszawa1.5
50UKS Dwójka Rydułtowy1.5
51UKS Dwójka Tarnowskie Góry1.5
52UKS Narew Łapy1.5
53UKS Team Superstar Wrocław1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1MKS Juvenia Wrocław23.5
2Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin23.0
3T.S.MOSiR Bochnia21.5
4UKS Dwójka Rydułtowy16.0
5KS AZS AWFiS Gdańsk15.5
6KS Budowlani Sosnowiec14.5
7UKS SPARTA SŁAWA Sława12.5
8Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz12.0
9KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój11.0
10UKJ Yuko Józefów Józefów10.5
11UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki10.5
12AZS UW Warszawa9.0
13JUDO TORA Wierzchosławice9.0
14PGE Akademia Judo Poznań9.0
15TS Judo Gryf Słupsk9.0
16UKS Gimnazjon Suchy Las9.0
17UKS Team Superstar Wrocław9.0
18GKS Czarni Bytom8.5
19Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa8.5
20KS "Akademia Sparta" Skoczów7.0
21UKS Judo Kraków Kraków7.0
22Klub Judo AZS Opole5.5
23Polonia Rybnik5.5
24SGKS Wybrzeże Gdańsk5.5
25UKS Halinów Team Halinów5.5
26UKS Okay Opole5.5
27GKS ,,Olimpia" Grudziądz3.5
28MKS Pałac Młodzieży Tarnów3.5
29PMDK Ikizama Radzionków Radzionków3.5
30TS "Gwardia" Olsztyn3.5
31UKS 10 Bydgoszcz3.5
32UKS Arashi Łódź3.5
33UKS Judo Tuliszków3.5
34UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry3.5
35UKS Judo Fight Club Warszawa3.5
36UKS Tomita Elbląg3.5
37UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa3.0
38UKS Pohl Judo Przemęt3.0
39KS Judo REI Świdnik Świdnik1.5
40Uczniowski Klub Judo Bushido Jastrzębie1.5
41UKJ CHAMPION Warszawa1.5
42UKS "Shizoku" Ostróda1.5
43UKS Galeon Gdynia1.5
44UKS Kodokan Toruń1.5